Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska NWN2 – reaktywacja!

333 postów w tym temacie

Żeby dostac 5.12 jutro powinno sie gre wysylac, a nie nie wysla bo zamowienia nie sa potwierdzone, a emaili nie ma poniewaz karta przedmiotu ma ustawione IV kwartal 2006. Wiec gra nie dojdzie 5.12, z mojego punktu widzenia jest to kompletnie niemozliwe juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no... ale przeciez to... oszustwo troszke ze strony CDP... kiedy skladalem zamowienei na gre pisalo czarno na bialym, ze dostane ja 2 dni przed innymi! Przeciez ja place znacznie wiecej za NWN2 EK nizeli ci ktoezy kupuja zwykla wersje... tak wiem, ze w pudleku mam wiecej, ale miedzy innymi skladaja preorder robilem to poniewaz obiecano mi ja dostarczyc 2 dni przed innymi... a tu nagle walek, ZERO wyjasnien - NIC! Calkowite olanie... mogli chociaz napisac w glupim newsie, "sorry ludzie, ale mamy problemy i nie damy rady dostarczyc wersji kolekcjonerskiej 2 dni przed oficjalna premiera tak jak obiecalismy... w ramach rekompensaty do wersji kolekcjonerskiej dokladamy plakat." Jakbym przeczytal takiego newsa, to bym sobie pomysla "trudno, ale jest plakacik, no i milo ze poinformowali". A tak, nikt nic nie wie, jak sle maile do CDP to zadnej odpowiedzi od nich nie ma... w sklepie nadal nie widnieje data 07.12, i (obym sie mylil, bo tego juz nie zniose) osoby ktore zamowile wersje kolekcjonerska nie dostana jej wczesniej jak 11.12 . Sorry CDP, ale czy to nie jest delikatne robienie w kuja klienta? Widzicie, ze zaisnteresowanie gra jest spore, to moze jelsi juz oglosiliscie date premiery w CDA, czy tu, to zmienilibyscie tez dane w swoim "cudnym" sklepie dotyczace NWN2 i poinformowaliscie ludzi czemu "na 2 dni przed premiera" nagle przestalo ich obowiazywac, a mzoe wydawalo sie komus, ze jak wykasuje to info z danych w sklepie (a patrzcie! Wykasowac sie dalo, a poprawid danych co do zawartosci EK jak i jej daty premiery juz nie) to nikt nie zauwazy?! Czyli, ze co idiotow z klientow robicie? Moze za duzo wymagam? Oj moze... staracie sie byc cool i tacy bardzo "heja", ale to co wyprawie sie przy okazji premiery NWN2 to juz cyrk na kolkach! Moze i jestem tylko klient - czyli zlo konieczne, ale czasem warto by mnie potraktowac choc troszke po ludzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na wizualizacje :) a poza tym co za róznica czy 2 dni wcześniej czy 5 później???spokojnie ludzie :) jak tu zamówiliście to sie cieszcie że maie 40 zł taniej niż gdzie indziej...chyba jeśli zapłacicie 40 zł mniej to można trochę dłużej poczekać???.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście dynda, czy premiera będzie 7 czy 17, czy też 27 grudnia. Czekaliśmy 4 lata. Ale wiem, że wiele osób jest mocno na to nastawionych, więc nie dziwię się ich reakcjom. Tu moim zdaniem CDP dało ciała i to na całej linii. Każdy może mieć problemy - ok. I nie wiedzieć, czy się wyrobi na czas - ok. Ale trzymanie w niepewności jest... no, imho chamskie. Co komu szkodzi napisać "Przepraszamy za problemy, ale w związku z xxx nie jesteśmy w stanie dotrzymać premiery NWN2, a więc pre-order również. postaramy się , aby produkt wyszedł w ciągu 10 następnych dni". Albo coś w ten deseń. Trudne? Każdy inteligentny by to zrozumiał, że np. drukarnia albo tłocznia nawaliła, macie problemy w papierkowej robocie, cokolwiek. Ale jako klienci moglibyśmy dostać jakąś informację, niekoniecznie pozytywną, ale żebyśmy wiedzieli, czego mniej więcej możemy się spodziewać i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóz, moze zrobmy ankiete.
Które wolicie rozwiazanie?
Premiere np. 13.12 i wysylke dwa dni przed premiera.
Czy premiere 7.12 i wysylke w dniu premiery?
We wszystkim warto znajdywac pozytywne strony ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To super ze wam wszystki "dynda" czy to jutro czy za 10 lat, ale mnie to nie dynda, poniewaz grudzien to jedyny miesiac w roku w ktorym moge pograc... NWN2 to dluga gra, a chcialbym ją ukonczyc... zatem mnie to nie DYNDA... jestem klientem wiec wymagam... jak wszystkim w Polsce bedzie wszystko dyndac i nikt nic nie bedzie wymagal, to ludzie zawsze beda dostawca fige z makiem... bo wydawaca/producent wie, ze polskiemu klientowi to "dynda" byle bylo i byle tanio, a ze ta szyneczka to tak naprawde zelatyna ze zmielonymi swinskimi flakami, to co z tego? Polask iklient kupil, zjadl, a ze w smaku nie tak... "dynda" mu to... bo przeciez jest! Wybaczcie, ale sam pracuje w dziale sprzedazy i wiem, ze wiekszosc ludzi w polsce to wlasnie takie dyndady, co im wszystko dynda... a ci co wam daja dany towar czy pelnia usluge to z mila checia wykorzystuja. MNIE TO NIE DYNDA, ja napsiali, to powinni dotrzymac slowa, lub chociaz zamiescic jakies sprostowanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 19:34, pitphus napisał:

Yany i Inni Zwróccie uwagę na:
1:teraz juz nie pisze ze 2 dni przed premierą :( :( czemu??

2 Wtedy pisało, że WYSYŁKA 2 dni przed premierą, a nie ze dostaniemy



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma wszystko być jak zapowiedzieli. dostawa 2 dni przed premierą, tyle że majle potwierdzające przyjdą jutro (w poniedziałek). Jakiś gostek dzwonił do CDP i mu tak powiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za spam w poprzednim poście ale miałem okienko "serwis chwilowo niedostępny" i dodało mi odpowiedź bez wiadomości.

Miało być:

Właśnie na to zwróciłem uwagę że dostawa dwa dni przed premierą znikła :)

Wszyscy są podekscytowani (nie pierwsza raz zresztą) i emocje biorą górę - ale przed poniedziałkiem się niczego z pewnością nie dowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi coś innego. To że napisali: ,,album identyczny jak w wersji zachodniej''''. Ale przecież tam było złoto i bordo a u nas biel i czerń. Czy to znaczy, że okładka artbooka będzie taka jak na zachodzie, a nie biała lub czarna?? No, cóż pozostaje czekać na jutro. Mam nadzieję, że jutro, po szkole w newsach będzie pisało: ,,przedstawiamy wizualizację EK NWN 2''''. I jutro też będzie można potwierdzić zamówienie. już nie mogę się doczekać ujrzeć EK na zdjęciu, a póżniej na własne oczy. Apetyt zaostrzyła mi jeszcze ta recenzja z CD- Action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 21:34, Minsc i Boo napisał:

Mi to zwisa i powiewa kiedy dostanę...i tak przez najbliższy miesiąc nie pogram....moja kobieta
zbrała lapka do pracy do Niemiec i kaplica:/


Może tobie ZWISA I POWIEWA ale to miał być prezent na mikołaja a teraz co ???

>emikarolak napisał
>Podobno ma wszystko być jak zapowiedzieli. dostawa 2 dni przed premierą, tyle że majle potwierdzające przyjdą jutro (w poniedziałek). Jakiś gostek dzwonił do CDP i mu tak powiedzieli

a co z płatnością - przecież nie zdążymy a oni nie wyślą bez potwierdzenia zapłaty
i przez ich opuźnienia mamy cierpieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo recenzji z CDA, nie zgadzam sie z opinia ze grafa jest srednia... grafika jest naprawde super jesli ma sie odpowiedni sprzet... jest bardzo szczegolowa i plastyczna. Ale kazdy ma swoj gust... unreal3 to nie jest, ale byc nie musi b owazne zeby klimat byl odpowiedni, a ten jest i to w duzej mierze dzieki grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2006 o 22:28, rafar napisał:

Może tobie ZWISA I POWIEWA ale to miał być prezent na mikołaja a teraz co ???

Wasze pretensje jak najbardziej rozumiem. Sam się pieniłem kiedy miało dojść do opóźnienia wysyłek GW:Factions.

W swym poście opisałem jedynie swoje subiektywne odczucie dotyczące tej sytuacji. Mnie bardziej martwi to że nie mam kompa przez miecha niż to że EK mi się tam o parę dni opóźni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 22:28, rafar napisał:

a co z płatnością - przecież nie zdążymy a oni nie wyślą bez potwierdzenia zapłaty
i przez ich opuźnienia mamy cierpieć??


ja wybrałem płatność przy odbiorze.. haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 21:41, slipcio napisał:

To super ze wam wszystki "dynda" czy to jutro czy za 10 lat (...) jak wszystkim w Polsce
bedzie wszystko dyndac


Ech, dlatego napisałem: "Mi osobiście dynda, czy premiera będzie 7 czy 17, czy też 27 grudnia. Czekaliśmy 4 lata. Ale wiem, że wiele osób jest mocno na to nastawionych, więc nie dziwię się ich reakcjom. (...)"
A swoją drogą, to - widać - bardzo spodobał Ci się czasownik ''dyndać''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować