Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2010 o 17:23, Baluk25 napisał:

Za dużo ikon. I tapeta jakaś taka do bani.

Za dużo? Ile ma być xd? Nom strasznie do bani, jakby ktos sie znał na muzyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię tu o zespole, lol. Tylko o tapecie. Jest wiele lepszych z G n R, wystarczy poszukać.
Co do ilości ikon - ja mam 1 - 2. Albo w ogóle. Choć mając ikonę MW2 jest wygodniej, niż wklepywać na docku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 17:28, GothixPL napisał:

Nom strasznie do bani, jakby ktos sie znał na muzyce...


Owszem jest do bani. Nieważne czy ta tapeta przedstawiałaby Dodę, czy jeden z Twoich ulubionych zespołów - pod względem estetycznym jest mega-uber-hiper-pro-porażką.
Standardowe ikony + standardowy skin + niepasująca do reszty (w sumie to do czegoś pasuje?) z niewymiarowym napisem (o zgrozo wchodzącym pod ikony!) masakryczna tapeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 17:31, Baluk25 napisał:

Nie mówię tu o zespole, lol. Tylko o tapecie. Jest wiele lepszych z G n R, wystarczy
poszukać.
Co do ilości ikon - ja mam 1 - 2. Albo w ogóle. Choć mając ikonę MW2 jest wygodniej,
niż wklepywać na docku.

Ale chodzi ci o ikony na pulpicie czy na pasku szybkiego wybierania?
Jak jakież z 85 albo ewentualnie z 86 w dobrej rozdzielczości masz, to sie ze mną podziel :P
Ta jak dla mnie narazie idealna ;), już mam ją rok i ciągle mi sie nie nudzi i ciągle mogę się na nią patrzeć odkrywając coraz to nowsze rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 17:33, milten6 napisał:

> Nom strasznie do bani, jakby ktos sie znał na muzyce...

Owszem jest do bani. Nieważne czy ta tapeta przedstawiałaby Dodę, czy jeden z Twoich
ulubionych zespołów - pod względem estetycznym jest mega-uber-hiper-pro-porażką.
Standardowe ikony + standardowy skin + niepasująca do reszty (w sumie to do czegoś pasuje?)
z niewymiarowym napisem (o zgrozo wchodzącym pod ikony!) masakryczna tapeta.


Jak dla kogo masakryczna...
Standardowe ikony i skin to coś złego? Am.. przecież.. wolimy wiejski tunning...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiejski tunning? Proszę, wyjdź z tego tematu, zanim ktoś coś Ci zrobi.
Popatrz na screeny tutaj wrzucane. Widzisz różnicę? Każdy jest wyjątkowy, każdy poświęcił choć 20 min swojemu pulpitowi. Ty tylko wstawiłeś tapetę. I co gorsza, chwalisz się tym. I co gorsza x2, ta tapeta jest naprawdę lipna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój minimalistyczny pulpit. Jedna ikona została, bo praktyczna, pasek zadań schowany na górze, na nim tylko cztery najczęściej używane skróty zaś wszystkie pozostałe mam we własnym pasku narzędzi obok traya i eksploratorze gier przypiętym do eksploratora Windows :P Gadżety zostały, bo ładnie wyglądają ;) Ciężko mi się połapać, gdy mam pulpit zawalony ikonami i tyle.

20100305174334

20100305174344

20100305174358

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 17:40, Baluk25 napisał:

Wiejski tunning? Proszę, wyjdź z tego tematu, zanim ktoś coś Ci zrobi.
Popatrz na screeny tutaj wrzucane. Widzisz różnicę? Każdy jest wyjątkowy, każdy poświęcił
choć 20 min swojemu pulpitowi. Ty tylko wstawiłeś tapetę. I co gorsza, chwalisz się tym.
I co gorsza x2, ta tapeta jest naprawdę lipna.

yhym.. tak wiejski widac na paru wyżej złączonych pulpitach użytkowników. Wyjątkowy? Zwykłe tapetki dresików że tak powiem, zerznięte z google/images. Przepraszam jak brzmi nazwa tematu? -pokaż swój pulpit, więc pokazuje. Widzę jednak że siedzi tu paru.. eh...
Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 17:48, GothixPL napisał:

Przepraszam jak brzmi
nazwa tematu? -pokaż swój pulpit, więc pokazuje.

"Pochwal się swoim pulpitem! (...)"
Problem jest taki, że Ty nie masz czym się chwalić.
E: no nie, Baluk mnie uprzedził :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 18:56, Gallbaroquo napisał:

Genialna tapeta móg3byś podes3aa w rozmiarach 1920x1280/1080 ? :D

20100305190236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 19:38, Jazz5 napisał:

Yhm. Myślę że nie jest tak źle. :>

Wszystko fajnie, tylko ja bym na twoim miejscu coś zmienił z kolorem pasku zadań, bo się strasznie gryzie z tapetą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować