Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2007 o 23:35, DevilQ napisał:

Po małych zmianach ostatnio ;-)


małych :) jaki to mod? hmm - zrobiłbym sobie coś o C&C (jak na starym Win95 ) :D wieki nie upiększałem windy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 23:42, Martimat napisał:

> Po małych zmianach ostatnio ;-)

małych :) jaki to mod? hmm - zrobiłbym sobie coś o C&C (jak na starym Win95 ) :D wieki nie
upiększałem windy ...

Z mojej windy to już niewiele zostało jak kiedyś zacząłem upiększać ;-) żuć okiem na dwie spośród wielu opcji, wyglądu okna logowania do systemu ;-)

20070202001959

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia nie są najlepsze ale ogólny zarys będziesz miał ;-) Sry za dubla nie zmieściło się
A tak na marginesie poco nam Vista parę rzeczy w xp wymienić parę dorzucić i masz system dużo ładniejszy i wydajniejszy niż vista ;-) Na scrinie wyżej tego nie widać ale okna w mojej windzie są półprzezroczyste nie całe tylko te ciemne obramówki i pasek zadań i menu start ;-)

20070202003101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tymi zmianami w starcie windowsa i panelu logowania: mam bootskin''a i wincustomize ... ale przez moje zabezpieczania (lu cholera wie co) systemu... nie mogę nic zmienić tzn. zmiany nie wchodzą w zycie :/

pogrzebałbym ... tylko poradx co i jak ... mówię dawno sie nie bawiłem w ten sposób, w dzięki twoim radom mogę zaoszczędzić czasu i szukania sobie (sma tez dam radę ... ale wiadomo jak to jest)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:37, Michał Raven napisał:

Mój pulpit na luty:)


Widze że vista już jest, i już pewnie wiem skąd... Co do za ikonki Emule i uTorrent?? Rozumiem że trzymasz je tylko na pamiątkę po rzuconym piractwie... Następnym razem je chociaż ukryj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest Windows XP.
I - na litość - to, że ktoś ma emule i klient torrenta, nie oznacza automatycznie, że jest piratem. Rozwala mnie takie myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować