Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 29.02.2008 o 22:58, Raziel93 napisał:

WO_OW - sporo tego, dzieki dood :D


nie ma sprawy, mówiłem, że chętnie pomagam ; ) a i tak ominąłem jedną stronkę z ikonami, mogło by być więcej, gdybym miał więcej czasu na posiedzenia na forum :P

Dnia 29.02.2008 o 22:58, Raziel93 napisał:

to akurat nie problem :D


też tak stwierdziłem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 21:40, Raziel93 napisał:

ok, postanowilem dac wersje beta nowego pulpitu (jeszcze znalezc ikonki i styl firefoxa)
LONG LIVE i


Uuu no nie powiem, zaskoczyłeś mnie ;D Pulpit wyśmienity, nie ma się do czego przyczepić
Oczywiście 10/10.
BTW. fajnie robisz tego foobara, ja próbowałem i nic mi nie wyszło :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 10:29, Prince07 napisał:

> ok, postanowilem dac wersje beta nowego pulpitu (jeszcze znalezc ikonki i styl firefoxa)

> LONG LIVE i

Uuu no nie powiem, zaskoczyłeś mnie ;D Pulpit wyśmienity, nie ma się do czego przyczepić
Oczywiście 10/10.

dzieki, dzieki :]

Dnia 01.03.2008 o 10:29, Prince07 napisał:

BTW. fajnie robisz tego foobara, ja próbowałem i nic mi nie wyszło :|

pare postwo wyzej napisalem ogolnie co i jak :D tylko sie upewnij, ze masz najnowszego foobara

choper
taki tam fajny pulpit - nie powala, ale i nie zniesmacza - 6/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 11:54, Raziel93 napisał:

a propo (w modyfikacji nie wrzuce obrazka, wiec...): troche zmienilem wyglad pulpitu
- zachowac poprzedni czy obecny??


Ten jest wypasiony i podoba mi się znacznie bardziej, ale na litość weź, że usuń te ikonki z pulpitu pod paskiem menu.

Dnia 01.03.2008 o 11:54, Raziel93 napisał:

pare postwo wyzej napisalem ogolnie co i jak :D tylko sie upewnij, ze masz najnowszego foobara


Podałeś linka z którego próbowałem to zrobić i kompletna kicha ;| Najnowszego foobara posiadam, ale z moim gud ingliszem wydawało mi się, że robie dobrze a nic mi nie wyszlo i mam teraz całego białego foobara :/
Już nawet prosiłem w temacie foobara aby ktoś napisał po polsku co trzeba zrobić krok po kroku ale nikt się jakoś tego nie podjął ;/ A moze Ty to zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 12:36, Prince07 napisał:

Już nawet prosiłem w temacie foobara aby ktoś napisał po polsku co trzeba zrobić krok
po kroku ale nikt się jakoś tego nie podjął ;/ A moze Ty to zrobisz?

niestety nie ja, bo kiepsko tlumacze, za to moge spakowac caly folder mojego foobara, spakowac i wyslac na rapidshare - co ty na to? najnowszy foobar z 13 themami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 13:05, Raziel93 napisał:

ok, finalowa wersja LONG LIVE i :D


ładnie, lepiej, ale mi osobiście wygląd okienek się nie podoba... cóż poradzić, czarny, ale imho nie ładny :/
i nie zmieniłeś ikonek odpowiadających za ''wstecz'', ''szukaj'' itp :P [wiem, czepiam się :P]
ale już np. skin do FF mi się bardzo podoba [jakbyś link podał ; )]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wykończony bo paska nie mogę dobrego znaleźć, ale jak by ktoś widział coś fajnego niech pisze ;]

20080301201150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 20:11, choper napisał:

Jeszcze nie wykończony bo paska nie mogę dobrego znaleźć, ale jak by ktoś widział coś
fajnego niech pisze ;]


fajny ten pasek z prawej ale tapeta mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 20:11, choper napisał:

Jeszcze nie wykończony bo paska nie mogę dobrego znaleźć, ale jak by ktoś widział coś
fajnego niech pisze ;]

fajna tapa i dock, ale pasek Ci ktos zakosil... ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam jakiegoś paska, ale znaleźć nie można :P
żeś se pulpit wymyślił :P
a szkoda, bo ładnie się zapowiada ; )

Raziel
nikt nie zakosił, choper nie mógł nic sensownego znaleźć więc dał skrina bez paska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra, jasniejszych klimatow czas:
i EVEN IN CHERNOBYL
to jest wersja beta, moze cos zmienie, moze nie :P (musze sie dowiedziec co w foobarze wpisac zeby w tym themie pokazywal okladki :\)
teraz moge isc spaaac ^_^
[EDIT] w rzeczywistosci to wyglada lepiej - kochamy .jpg <_<

20080302012913

20080302012927

20080302012935

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka to dla mnie dock jest do niczego, ikony w nim może lepsze, ale też bym zmienił, np.
na pulpicie jest niebeiskiego mało, a dock wyskakuje z masą psującego klimat niebieskiego, właśnie, tak samo z żołcią...

Zmienisz? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hmm pulpit znacznie gorszy od tego ostatniego. Dock w ogóle nie pasuje ale tak naprawdę trudno będzie dobrać dobry dock i pasek menu pod taką tapetę. Ja osobiście zostałbym przy tym ostatnim pulpicie, który bardzo mi się podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie mam chyba pomysłów na KDE. Takie coś teraz dałem. Swoją drogą w wiekszości (tapeta, kolor, tło paska Kmenu) ściągniete z czyjegoś tworu o nazwie Drone. Pewnie niedługo wrócę do kombinowania z E17:)

20080302133343

20080302133512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować