Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2008 o 21:25, tykus napisał:

Enlightenment? ;>


Zgadza sie. Niezle wyglada i mozna z nim wiele zrobic. Ale tez w wielu rzeczach sie (przynajmniej na razie) nie lapie. A najbardziej mnie denerwuje fakt, ze nie wiem jak tu ustawic polska klawiature:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwolennikiem standardowego wyglądu Ubuntu to ja nie jestem, ale imitacja naprawdę nieźle ci wyszła. I jedno pytanie - jak zrobiłeś kostkę? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 22:51, Raziel93 napisał:

zapomnialem jeszcze: Foobar z uzyciem CD Art Display


Pulpit taki sobie nie podobają mi się te napisy na dole na rogu ocenę pulpitu to 6/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 23:48, tykus napisał:

Zwolennikiem standardowego wyglądu Ubuntu to ja nie jestem, ale imitacja naprawdę nieźle
ci wyszła. I jedno pytanie - jak zrobiłeś kostkę? o.O

kostka to programik Cube Desktop - nie jest darmowy (tylko na 120 minut, wiec wlaczam tylko przy robieniu zdjecia)
ewentualnie uzyj Yod'm 3D - znalazlem bodajze na programosy.pl czy cos takiego... ale ten pozwala tylko na przewracanie kostki lewo/prawo
Pawlo09
te napisy w rogu to slowa (CD Art Display pozwala na takie akcje) i wedlug mnie pasuje do tapy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 07:20, Raziel93 napisał:

kostka to programik Cube Desktop - nie jest darmowy (tylko na 120 minut, wiec wlaczam
tylko przy robieniu zdjecia)


Heh, za nonsensopedią:
"aby system miał podobne możliwości do Linuksa musisz wydać kilka milionów złotych na oprogramowanie." Coś w tym jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 14:59, tykus napisał:

Heh, za nonsensopedią:
"aby system miał podobne możliwości do Linuksa musisz wydać kilka milionów złotych na
oprogramowanie." Coś w tym jest :D


O_O OMG XDD tym to mnie zgiales xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9+/10 jak dla mnie ikonki nie ktore sa takie "za zwyczajne"

a co foobara, możesz mi wysłać folder cały z pluginami od niego? bo ja nie moge wszystkich pobrać, bo linki nie działają, a chętnie bym go pomodernizował trochę :)

to mój mail: struksik@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 17:08, struksik napisał:

9+/10 jak dla mnie ikonki nie ktore sa takie "za zwyczajne"

a co foobara, możesz mi wysłać folder cały z pluginami od niego? bo ja nie moge wszystkich
pobrać, bo linki nie działają, a chętnie bym go pomodernizował trochę :)

to mój mail: struksik@interia.pl

dude, po prostu spojrz pare postow wyzej gdzie mam link na rapidshare''a do CALEGO mojego folderu foobarka -.-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 21:20, Dux napisał:

O, jeszcze takie cósik zrobiłem:)

---> Nie mow tylko ze E17 przerobiles na KDE ;P Powrot na stare smiecie ? :>
Ode mnie 9/10, wszystko pieknie ladnie, tylko ja wole takie delikatniejsze pulpity, a tu mi sie wydaje, ze jakies wszystko takie wielkie, grube, nieporeczne ;P Wiem ze dziwne sformulowania do pulpitu systemowego, ale po prostu bardziej preferuje delikatniejsze czcionki, wezsze obramowania okien itp :) Pierwszy screen gdzie tego nie widac wyglada dla mnie duzo lepiej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 21:59, LifaR napisał:

---> Nie mow tylko ze E17 przerobiles na KDE ;P Powrot na stare smiecie ? :>


Nie no, fakt, że czepiłem się nowego nie znaczy jeśzcze, że przestałem grzebać w starym śmietniku:D
Co do pulpitu. Pewne uwagi wymagaja uwzględnienia, a pewne nie:P Problem jest z tymi czcionkami. Generalnie za delikatnymi nie przepadam, ale delikatniejszymi od tych co mam bym nie pogardził:D Poszukam jeszcze posiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 23:00, Taikun napisał:

prosto :)


noo rzeczywiście prosto ;] ale gdyby coś jeszcze na nim było to by go zepsuło :P
btw. Fajna tapetka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować