Zaloguj się, aby obserwować  
Gracz1234

Trzecia wojna światowa - gra forumowa

164 postów w tym temacie

Postanowiłem wymyślić nową grę forumową. Tak więc zapraszam do gry. Krótki opis Kilkuosobowa grupa budzi się w starym magazynie podczas trzeciej wojny światowej. Wszyscy się znają i każdy musi zdobyć sobie bazę. Będziecie mogli również wykonywać misje dla szefa (czyli dla mnie). Za wykonaną misję będziecie dostawać pojazdy, broń i kasę. Za zdobyte pieniądze można kupić coś w sklepie (dodam go później). Teraz przedstawię informacje, które muszą być zawarte w karcie zgłoszeniowej. Wybieracie broń ręczną, główną i drugorzędną:
-login
-specjalność - złodziejaszek; mechanik; walka wręcz; strzelec; kierowca; lekarz
-broń główna - XM8; G36; FAMAS; Steyr AUG; M4; Tor (karabin wyborowy)
-broń drugorzędna - Desert Eagle; Glock 17; Walther P99; Colt 1911A1
-broń ręczna nóż; kij baseballowy; sztylet;
-opis postaci - czyli jak wygląda wasz bohater

Teraz przedstawię regulamin gry:
1.Offtop piszemy w nawiasach kwadratowych […]
2. MG wprowadza wszystko (miejsca, zadania, wydarzenia, kluczowe NPC’e, zmienia lokację, przygodę)
3. Obowiązuje zakaz wprowadzania którejś z tych rzeczy przez zwykłego gracza.
4. Punkt 3. nie obowiązuje w przypadku, gdy jest to polecenie wydane przez MG do któregoś z graczy.
5. Gra jest grą fabularną. Polega na wczuciu się w postać. Postać ma mieć charakter, osobowość, reagować konkretnie na daną sytuację. Ma mieć emocje. Postać jest żywa, nie jest zabawką.
6. Nikt nie jest niezniszczalny. Każdy odnosi rany. Nie leczą się one w momencie. Nawet uzdrawianie trwa chwilę czasu. Nigdy nie jest pełne.
7. Nie ma poziomów postaci. Są one całkowicie zbędne.
8. Nie jesteśmy potężni. Nie posiadamy zdolności epickich. Do tego proszę stosować swoje zdolności i możliwości.
9. Światem rządzi przypadek. Nie ma tak, że wszystko się zawsze udaje. Pułapka może wybuchnąć, okradnięty może wezwać straż, możemy zostać poważnie ranni, stracić broń.
10.Każdy nowy przedmiot dla postaci można wprowadzić dopiero po konsultacji z MG. MG może dać przedmiot w nagrodę (zadanie, rabunek).
11. Postów paru zdaniowych prosiłbym unikać. Liczą się głównie duże wypowiedzi.
12. Nie bójcie się opisywać świata. Przez to on ożywa.
13. Każda wypowiedź postaci ma się zacząć od myślnika. Każda myśl jest pisana kursywą.
14. I ostatnia, chyba najważniejsza zasada. Powinniśmy się wczuć w postać.

Dziękuję w tym momencie za zapoznanie się z tymi zasadami.

Moja karta
Login - Biku
Specjalność - lekarz
Broń główna - FAMAS
Broń drugorzędna - Glock 17
Broń ręczna - nóż
Opis postaci - Wysoki, dobrze zbudowany. Ma długie, ciemne włosy. Zawsz nosi na ramieniu swojego wiernego FAMASA. Potrafi bardzo dobrze się ukrywać.

Proszę o zapisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, gra o mnie ! :-)
Mam jedno istotne dla mnie pytanie :
Kiedy zostanie gra rozpoczęta? Czas rozpoczęcia jest zależny od dnia czy od liczby użytkowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja karta
Login - ProChaoS
Specjalność - strzelec
Broń główna - Steyr AUG
Broń drugorzędna - Desert Eagle
Broń ręczna - nóż
Opis postaci - Bardzo dobrze zbudowany, włosy przystrzyzone w stylu Rangersów, preferuje dynamiczna walkę, zawodowy żołnierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 11:51, WorldWar3PL napisał:

O, gra o mnie ! :-)
Mam jedno istotne dla mnie pytanie :
Kiedy zostanie gra rozpoczęta? Czas rozpoczęcia jest zależny od dnia czy od liczby użytkowników?


Gra zostanie rozpoczęta gdy zapisze się większ ilość osób. To zależy także od was. Aha. Zapomniałbym. Gdy rozpoczniemy grę zostanie ogłoszony casting na zastępce MG. Ale to tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Login - WorldWar3PL
Specjalność - medyk
Broń główna - Colt M4A1 z tłumikiem
Broń drugorzędna - Glock 18
Broń ręczna - maczeta
Opis postaci - Niewielki zarys mięśni, włosy na jeża, jest w stanie zaryzykować swoje życie byle tylko pomóc sojusznikowi. Naturalnie sam również potrafi "skopać tyłek" przeciwnikowi. Połowę życia przeżył w wojsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Login - Bidasek
Specjalność - kierowca
Broń główna - G36
Broń drugorzędna - Glock 17
Broń ręczna - sztylet
Opis postaci - Młody mężczyzna średniego wzrostu cechujący się lekkim zarostem na twarzy. Specjalizuje się w prowadzeniu transporterów opancerzonych i lekkich pojazdów zwiadowczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Login:Adamido
Specjalność:Lekarz
Broń:XM8[btw mam taki karabin ASG i jest zabójczy;D]
Broń drugorzędna:Desert Eagle
Opis postaci:Żył sobie we względnym spokoju aż do początków wojny.Ojciec był lekarzem,więc często uczył się tego fachu.Kiedy wojna wybuchła,wyruszył na front ratować życie.Niewiele wie o wojnie,natomiast jest świetnym lekarzem.Jego XM-8 to broń jego taty kiedy był w wojsku.Jego tata ciągle służy w armii.Jednak siedzi na tyłach.Dlategoż pokryjomu oddał swoją broń dla syna.Jego pistolet sam kupił.Jednakże jeszcze nigdy go nie użył,ponieważ zwykle kiedy wymierzy się do danej osoby ucieka.Jest wierny ideałom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie zabrakło miejsc.

Login: el-coyote
Specjalność: Kierowca
Broń główna: G36
Broń drugorzędna: Colt 1911A1
Broń ręczna: Nóż
Opis postaci: Wysoki, dobrze zbudowany brunet o średnim zaroście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale podczas pisania posta zamyśliłem się i nie zwróciłem uwagi.
Także mała aktualizacja :

Login - WorldWar3PL
Specjalność - lekarz
Broń główna - Colt M4A1 z tłumikiem
Broń drugorzędna - Desert Eagle
Broń ręczna - Sztylet
Opis postaci - Niewielki zarys mięśni, włosy na jeża, jest w stanie zaryzykować swoje życie byle tylko pomóc sojusznikowi. Naturalnie sam również potrafi "skopać tyłek" przeciwnikowi. Połowę życia przeżył w wojsku.

Jeszcze raz przepraszam ale tej nocy nie spałem za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Login-barteg
Specjalnosc-Lekarz
Bron Glowna - M4
Bron drugorzedna - Desert Egle
bron reczna - sztylet
opis postaci - szczuply , przystojny bardzo szybki , brunet majacy niewielki zarost na brdzodzie . Ma smieszny chartaketr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Login: LuQeMaStEr
Specjalnosć: Strzelec
Broń Główna: Tor (jeżeli można to proszę o Dragunovą)
Broń Drugorzędna: Desert Eagle
Broń Ręczna: Sztylet
Opis Postaci: Wysoki, dosyć muskularny mężczyzna, włosy na jeża, ma bardzo celne oko, młody ale bardzo doswiadczony snajper i skrytobójca, walczy z przeciwnikiem na dystans i zawsze próbuje być niezauważony. Zna krav- magę, więc nie jest bezbronny w walce bez wyposażenia. Spędził 2 lata w Iraku. Należy do Delta Force. Jest biały i jest amerykaninem.

LuQeMaStEr melduje się na rozkaz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę MG o powiedzeniu mi czy taka postać może być, w razie czego stworzę inną postać.

Imię: Sam Grub
Specjalizacja: walka wręcz
broń główna: -brak-
broń drugorzędna: stary, czasami zacinający się Glock 17
broń ręczna: kij baseballowy
opis postaci: Średniego wzrostu, ze sporą nadwagą (szerze powiedziawszy to po prostu grubas :P). Ba brązowe, krótkie włosy i średni zarost. Niezbyt rozgarnięty co nadrabia siłą fizyczną. Ma słabość do alkoholu, po którym zawsze musi wywołać jakieś zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować