Zaloguj się, aby obserwować  
marcelusVega

Travian

283 postów w tym temacie

Ech... W Travianie było fajnie przez pierwsze 3 tygodnie, dopóki miałem armię i grabiłem wszystkich cieniasów w okolicy. Dzisiaj najechał mnie jeden koleś. Mimo murów na 2 poziomie straciłem całą armię i duzo surowców. Na szczęscie mogę liczyć na pomoc mojego sojuszu. Pogon1 rządzi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż tak czasem bywa, dlatego ja uzywam wszystko na biezaco a czego nie uda mi się schować rozsyłam po okolicy, prawda jest taka ze jestem raczej najmocniejszy w tym sojuszu, lecz czasami tak musi być przynajmniej mogę wspomoc resztę by szybciej się rozwinęli, wyprzedzą okolicę i może będą ich grabić..:):) i potem też mi coś się dostanie....

:)
Ile masz plebsu w swoim mieście..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 06.12.2006 o 23:09, marcelusVega napisał:

Ile masz plebsu w swoim mieście..?

Mam 53 osoby i zdołałem wyprodukowac po ataku 2 legionistów. Chyba trzeba w koncu rozbudowac kryjówke na 3 poziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się skaszaniło i zmieniułem konto na PiastMocny (bo wole mocnego ;-) Jestem na północnym zachodzie jakby cos w 2 serwerze i gesto wiosek kołomnie jak by ktoś chciał sojusz to niech napisze, że jest z gram.pl :-)

[M - w]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się travian bardzo podoba... Na dłuższą metę jest trochę nużący, ale zabawa jest fajna... Denerwują mnie tylko maniacy tej gry, którzy już po siedmiu dniach ochrony mnie atakowali... i zrobili mi z wioski farmę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie wstąpię do jakiegoś sojuszu. Mam 78 ludzi, albo coś koło tego. Jestem na pierwszym serwerze. Jeśli są jakieś oferty to napiszcie do mnie na maila. barylkas3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 13:38, Gol Galad napisał:

Mam pytanko
Jaka to część świata w 204|-85 ???

południowy-wschód.O to Ci chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 14:11, db9 volante napisał:

Bardzo chętnie wstąpię do jakiegoś sojuszu. Mam 78 ludzi, albo coś koło tego. Jestem na pierwszym
serwerze. Jeśli są jakieś oferty to napiszcie do mnie na maila. barylkas3@wp.pl

Podaj tutaj swojego nicka to cię wkolportujemy do sojuszu Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 14:25, CyberPanki napisał:

Eee, kolejna ''podrobka'' OGame. Imo - nie ma sensu robic gier w przegladarce... :/

Podróbka podróbką - to nie markowe ciuchy więc problemu nie ma, a gra się przyjemnie choć długo trzeba przyznać...

[M - w]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 14:31, marcelusVega napisał:

> Eee, kolejna ''podrobka'' OGame. Imo - nie ma sensu robic gier w przegladarce... :/
Podróbka podróbką - to nie markowe ciuchy więc problemu nie ma, a gra się przyjemnie choć długo
trzeba przyznać...

http://www.travian3.pl/?uc=pl1_32493

Zwaz ze czesc pomyslow jest zgapiona prosto z OGame. A moze sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 14:54, micaa napisał:

A w tej grze jest akurat tyle miejsca ile jest budynków ?? Czy jest ich za mało lub za dużo
??

Mniej jest miejsce niż budynków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować