Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Messiah of Might and Magic - premiera dopiero w styczniu!

197 postów w tym temacie

Prawdę mówiąc...

Po pierwsze - zamówiłem najpierw FEAR- ExP i pomimo bujania że otrzymam grę do domu w pierwszym dniu premiery otrzymałem ją 4 dni po !!!!

Po drugie - nie mam zamiaru czekać na Dark Messiah . Nie będę czekał na głupią grę pół roku !!! To przecież na auto w salonie ( na zamówienie ) czekałem mniej !!! Nie róbcie sobie jaj !!!! Co kogo interesuje multi ? Można było dołączyć go potem w formie patcha.

I na koniec refleksja ... piractwo w Polsce ? Jeszcze długo będzie skoro uczciwy klient który chce wydać 100zł zamiast 10,- na grę jest robiony w jajo po raz kolejny i nie ma możliwości legalnego kupienia towaru .

Wypadało by aby wszyscy ( ale to wszyscy) teraz zrezygnowali z zakupu i ciekawe co by wtedy powiedziała szanowna firma CD-Projekt, która bierze pieniądze z góry na produkt którego nie są w stanie dać !!! Skandal i tyle !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... szkoda. To już trzecia obsówa :/// a chciałem na święta troche upuścić krwi czarnym charakterom... na szzeście doszedł już do mnie medieval więc jakos przeczekam ale mimo wszystko troche za dużo tych przesunięć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem bardzo zły za to więc postanowiłem podjąć kroki aby zagrać w tę grę szybciej.

Zamówiłem w Środę Edycje Kolekcjonerską Angielską i dlaczego nie została wysłana w Czwartek tylko w Piątek i teraz muszę czekać do Poniedziałku lub Wtorku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka przesunięć to jest kiepski prezent na Boże Narodzenie:/ Trochę się zniechęciłem co do tej gry i na razie nie kupię, wolę odłożyć na EK NWN 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To juz nie jest smieszne. Czekam juz od listopada (zlozylem zamowienie na merlin.pl 6.11.2006r.) Normalnie mozna sie zachlastac gumowym kurczakiem. Palka sie przegla kupuje cos innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedys byl toczony temat o przesuwaniu gier w celu lepszego ich wydania. Duzo osob krzyknelo, ze woli dopracowana polska wersje pozniej, niz skopana na czas. Takze wezcie sobie wreszcie to do rozumu i trzeba kolejny raz uzbroic sie w cierpliwosc. Innej drogi nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 13:30, elvisoloo napisał:

to niech będzie chociaż tańsza

Kiedyś była taka akcja z Total Overdose - Miała być wersja PL za 99 zł ale wyszła ang. za 49 zł - jakoś wtedy nikt się nie bał że przyjedzie hurtownik z UK i zakupi kilkaset by sprzedać z zyskiem.
Kto zresztą by mu to kupił skoro instrukcja i okładka były PL !?!
Nie można tak było zrobić i z DM - nie spolszczać gry tylko okładkę i instrukcję ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast anuluje moje zamowienie... Chcialem w cos pograc zanim TBC wyjdzie, a teraz premiera jest przesunieta na tydzien po dodatku do WoWa wiec dziekuje bardzo - nie bede wydawac kasy na cos w co i tak juz nie pogram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak się nastawiałem na 8 stycznia... Wiecie co? Dopiero dzisiaj się dowiedziałem o przełożeniu premiery na koniec stycznia, będąc święcie przekonany, że polska wersja jest juz dawno dostępna. No, całe szczęście że się dowiedziałem, bo jutro zaplanowałem sobie kupno DM i bym stracił godzinkę czasu... CD-P strasznie mnie rozczarował, chętnie zainstalowałbym sobie patcha za miesiąc gdybym jutro kupił, w końcu jak ktoś może grać w multi to może też ściągnąć patch, a jak ktoś nie ma neta (i nie może ściągnąć łatki) to po co mu multi????????

W zamian powinniśmy oczekiwać wydania DM w cenie 79,90 zł. ANI GROSZA WIĘCEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować