Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Messiah of Might and Magic - premiera dopiero w styczniu!

197 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2006 o 21:21, Andarak napisał:

Bardzo :-),
Naprawdę troche odreagowałem sobie mą wściekłość na was z powodu tej gry dzięki inteligentej
dyskusji. Na początku miałem ochotę pisać chamskie posty, jechać was itp. ("Macie wszyscy pochodnie?
No to dalej! Palić siedzibę CDP!! Płoń! Płoń! Płoń święty ogniu Messiahowej inkwizycji!" :-)),
a tu proszę - wystarczyć jeden gość z Dream Teamu, długa wymiana poglądów i już prawie z powrotem
zachęciłem się do kupowania na gram.pl. :-). Szkoda tylko, że jutro znów napiszecie pełno newsów,
a ten temat zostanie zapomniany. Bo aż mnie to zdziwiło, że jak na wieść o kolejnym przesunięciu
tej gry, wszyscy tutaj tacy spokojni... Ale, ale!! Mam nadzieje, że premiery NWN2 też nie przesuniecie,
bo jak tak będzie, to pewnie znów będziesz skazany na rozmowę ze mną, migiem :-)


NWN2 jest juz gotowy, jutro pokazamy wam EK, a 07-08.12 bedzie w sklepach, wiec nie ma sie co martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Powiem tak, to nie jest tak ze producent nam powiedzial nie wydawac chlopaki tej gry, tylko po prostu nie dostarczal nam tlumaczen i nie bylo mozliwosci zamknac tzw. mastera z gra."
------------------------
Brałem udział przy tłumaczeniu KOTORa 2 (amatorskiego tłumaczenia) i części modów do Baldura 2. I jakoś nikt nie prosił producenat/wydawcy/Boga* (*Niepotrzebne skreślić*) o teksty. Skoro macie grę w wersji angielskiej, to wystarczy "wyłapać" angielskie teksty i hej jazda do przodu i chleb dla Panów i Pań Tłumaczy. Albo chcecie zbić w (dużo) kasy na wersji angielskiej, albo "zmuszacie" (mataforka taka) uczciwych dotąd ludzi do zakupu pirata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:27, Andarak napisał:

zardzel,
Ubi się raczej nie tłumaczy, bo w tyłku ma barbarzyńców i wieśniaków z Polski :-(


Ciekawa sprawa, prawdziwy przykład człowieka nawróconego ;-) Najpierw nie wierzy w wyjaśnienia dotyczące Ubi, a po krótkiej rozmowie sam broni CDP przed problemami z Ubi ^_^ Nice one! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:29, Gram666 napisał:

"Powiem tak, to nie jest tak ze producent nam powiedzial nie wydawac chlopaki tej gry, tylko
po prostu nie dostarczal nam tlumaczen i nie bylo mozliwosci zamknac tzw. mastera z gra."
------------------------
Brałem udział przy tłumaczeniu KOTORa 2 (amatorskiego tłumaczenia) i części modów do Baldura
2. I jakoś nikt nie prosił producenat/wydawcy/Boga* (*Niepotrzebne skreślić*) o teksty. Skoro
macie grę w wersji angielskiej, to wystarczy "wyłapać" angielskie teksty i hej jazda do przodu
i chleb dla Panów i Pań Tłumaczy. Albo chcecie zbić w (dużo) kasy na wersji angielskiej, albo
"zmuszacie" (mataforka taka) uczciwych dotąd ludzi do zakupu pirata.


mhm a jak wkelpiesz te teksty do samej zabezpieczonej gry ? crt+c Ctrl + v ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w grę po angielsku (oryginał żeby nie było) trochę kosztował ale przynajmniej nie czekam 3 m-ce. Multi mnie nie interesuje (nie mam na nie i tak czasu). Tryb single wymiata - powoli grę kończę - dawno się lepiej nie bawiłem... Nie chcę się nad nikim pastwić ale współczuję tym którzy na grę muszą czekać jeszcze 1,5 m-ca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest zalosne , o takim czyms sie informuje wczesniej a nie dzien przed premiera ,i to jeszcze w mikolajki prezent hehe jak ta gra wyjdzie do marca to bedzie dobrze pozatym mozna bylo wydac gre bez poprawki , a potem wydac patcha do multi zastanowcie sie nad ta premiera 23 stycznia moze lepiej napisac 9 luty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:28, migem napisał:

> Bardzo :-),
> Naprawdę troche odreagowałem sobie mą wściekłość na was z powodu tej gry dzięki inteligentej

> dyskusji. Na początku miałem ochotę pisać chamskie posty, jechać was itp. ("Macie wszyscy
pochodnie?
> No to dalej! Palić siedzibę CDP!! Płoń! Płoń! Płoń święty ogniu Messiahowej inkwizycji!"
:-)),
> a tu proszę - wystarczyć jeden gość z Dream Teamu, długa wymiana poglądów i już prawie
z powrotem
> zachęciłem się do kupowania na gram.pl. :-). Szkoda tylko, że jutro znów napiszecie pełno
newsów,
> a ten temat zostanie zapomniany. Bo aż mnie to zdziwiło, że jak na wieść o kolejnym przesunięciu

> tej gry, wszyscy tutaj tacy spokojni... Ale, ale!! Mam nadzieje, że premiery NWN2 też
nie przesuniecie,
> bo jak tak będzie, to pewnie znów będziesz skazany na rozmowę ze mną, migiem :-)

NWN2 jest juz gotowy, jutro pokazamy wam EK, a 07-08.12 bedzie w sklepach, wiec nie ma sie
co martwic.


Wybacz ze tu pytam ale ile jest egzemplarzy EK jest to seria limitowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spuścilibyście troszkę ceny EK NWN2 prawda? :-(
I kolejne pytanie - za ile będzie Edycja Premierowa, za ile zwykła,
I jeszcze jedno, czym różni się Premierowa od EK (chodzi o zawartość pudełka)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"mhm a jak wkelpiesz te teksty do samej zabezpieczonej gry ? crt+c Ctrl + v ?"
-------------------
to nie moja działka, ale zauważ że tłumaczenie KOTOR''a zostało zrobione przez totalnych amatorów a wy jako Przodownicy Polskiego Rynku Gier powinniście to zrobić w tri -mi - ga jak mawia moja babcia! Moglibyście swoją drogą zmniejszyć cenę, albo zwiększyć ilość możliwych wPLNów do wydania. A co do wklepywania tekstów - na pewno są na to sposoby - nie znam się na tym ale jakoś inne narody mogły to zrobić tylko nie Nasz Ciemnogród.
Hugh!
(To po indiańsku "Narq Ziąąąąąąąą!")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misticu,
ja nie bronie CDP - ja pokazuje czemu Ubi ma nas w tyłku. Jeżelibym bronił CDP (Palić Ubi!!!) to nie kupiłbym tej gry po angielsku, tylko czekałbym do Stycznia. A poza tym, jeżeli mogłem pogadać z kimś, z teamu, który wku****ał mnie od 9 Listopada z tą grą, to poprostu staram się być uprzejmy, a nie wychodzić na prostaka. A tak, może migiem pogada z resztą CDP "Dream Teamu" i będą z tego jakieś korzyści? :-) Poza tym rozmowa nie jest krótka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Ciągle mnie głowa boli, od tego walenia głową w stół, gdy się dowiedziałem o przesunięciu :-(. No, ale kupiłem angielską EK (drogo, niestety), więc nie jestem już taki wkurzony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no pech się mówi. ale zagryzłem sobie czekoladowego mikołaja ;] i pomyślałem: "Świat jest piękny ;D nie umrę przecież. No i akurat na ferie będę miał zajęcie. Trochę pod końcówkę ale będę miał ;)" a co do CDP to dla mnie jest najlepszy i cieszę się kiedy widzę, że grę która mi się podoba wydaje właśnie on. Cieszcie się że ktoś w ogóle zechciał spolszczyć DM ;P bo gdyby nie CDP to możliwe że nikt nie zechciałby się zajmować spolszczeniem albo zrobiłby je "na odwal" albo byłoby kiepskie i cena wyniosłaby ponad 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogłem zjeść mikołaja (choroba układu pokarmowego) :-(,
Ale niestety, gra i tak wyjdzie późno, więc zamiast czekać na spolszczenie, kupiłem EK. Ach, żegnajcie 150zł, miło było was poznać ;-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche źle sie wyrazilem i stad mysle ze wyniklo nieporozumienie. Chodzilo mi o to, ze przekonales sie do stosunku Ubi do Polski. Niestety oni za wiesniakow mieli nas od dawna i miejmy nadzieje kiedys zagramy im na nosie. Co do dlugosci rozmowy to juz zalezy od czytajacego, co innego kilka postow a co innego na zywo dyskutowac godzinami ;-)

"to poprostu staram się być uprzejmy, a nie wychodzić na prostaka."

To sie z pewnoscia chwali, ostatnio widzialem rozmowe migem z takim pewnym "prostakiem" ktory mial male problemy ze wzgledu na to ze nie otrzymal plakatu z Medievalem 2 a system dosylania owego plakatu nie spodobal mu sie poniewaz nie otrzymal maila. Sytuacja dosyc podobna, czegos nie ma, ktos jest niezadowolony bo bedzie czekal dluzej, rowniez pojawia sie migem. Ale tu jest roznica, ze ty zachowujesz sie bardzo kulturalnie w pokazywnaiu twojego niezadowolenia, natomiast ów człowiek od Medievala zachowywal sie jakby wyszedl wlasnie, za przeproszeinem, ze smietnika prosto na forum ^_^. Nic przyjemniej sie nie czyta niz klotni, ale kulturalnej, grzecznej wymiany argumentow itp.

Co do przesuwki, gra na chwile obecna nie jestem zainteresowany ze wzgledow finansowych ale obserwujac newsy a potem zachowanie forumowiczow wiedzialem ze rozpeta sie pieklo, bo inaczej byc nie moglo, gra obiecujaca, nie swietna, ale ciekawa (gralem, to wiem ;-) ). Tak czy siak przesuwka jest mi na reke, do 23 stycznia kasa sie uzbiera, a ludziom czekajacym na gre wspolczuje z calego serca. Gdyby ktos przesunal premiere NWN2 (tak wiem, wiem, juz jej nikt nie przesunie) to wyrwalbym serce ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie masakra, zapłaciłem za tą grę dużo wcześniej i wciąż czekam, czekam, czekam i czekam..... porażka, porażka i jeszcze raz porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie masakra, zapłaciłem za tą grę dużo wcześniej i wciąż czekam, czekam, czekam i czekam..... porażka, porażka i jeszcze raz porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O TAK WYGLADA MOJE ZAMÓWIENIE: ( gotowe do wysyłki....)


Status Twojego zamówienia: zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)

Data złożenia: Śr, 04.10.2006 o godz. 22:52

Numer zamówienia: DW05540642

Metoda dostawy oraz adres:

Adres dostawy:

Sarmatia

ul. Podgórna 11

85-159 Bydgoszcz


Metoda dostawy: Przesyłka kurierska (Masterlink) (dostawa następnego dnia roboczego po wysłaniu paczki) - 0,00 zł
Twoją przesyłkę kurierską dostarcza firma Masterlink. Numer przesyłki będzie dostępny po jej nadaniu.

Zamówione produkty:

PCDark Messiah of Might and Magic [PRE-ORDER]


cena: 99,90 złsztuk: 1wartość: 99,90 złPCGothic 3 Edycja Kolekcjonerska


cena: 179,90 złsztuk: 1wartość: 179,90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mistic, zawsze miło znaleźć kogoś, kto porozmawia, a nie będzie jadaczył o plakacie :-). A do Ubi trzebaby przesłać dłuuuugi list, żeby przestali zachowywać się jak idioci, a w bonusie dołożyć bonusowego gumowego kaczorka (greetings from Poland!) :-) Poza tym uważam, że każdy, kto wychodzi ze śmietnika nie powinnien wypowiadać się od razu na gram.pl. Mydło nie jest takie drogie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować