Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Messiah of Might and Magic - premiera dopiero w styczniu!

197 postów w tym temacie

Dobrze, że to nie gg bo zrobiłbem tak: <wow> znów przełożyli ;(( A ja głupi wraz z DMoMaM zamówiłem Diamentówke jeszcze i teraz czekanie na jedną i drugą do lutego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 22:54, maniekk napisał:

Pewnie większość już przeszła pirata na
10 różnych sposobów i śmieją się w nos wydawcy.


Coz, jesli ktos jest kretynem i woli gre ukrasc niz kupic to jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hy, a ja sie nawet ciesze. Bo zastanawiałem się jak czas rozdzielić. "Trza" przejść Gothica (2 raz), Nowy Splinter Cell przyszedł, Neverwinter (odrazu lece do Empik), Messiah, i koniec półrocza uczyć sie trza żeby ocenki podnieść :D
A tak przynajmniej na Mesjasza będe miał dużo czasu <<szkoda tylko że po feriach ;((>>

------------------------------

Nie bij kolegi po dzwonku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech sie poczeka mam przewalone rano wczoraj przekonalem starych(a wczsniej siebie ze DM to nie taka brutalna gra(nienawidze widoku krwi w hektolitrach)) ze CDP to nie allegro i napewno przysla a tu taka klapa i stracilem prz okazji kase z mikolajek suuuper moze prznajmniej jeszcze jedno demo dadza ech prynajmniej sie EA z krolem nazguli nie spoznila i mam zastepczy prezent na mikolaja (jak chodzi o kase ze sprzedazy w sezonie swiatecznym EA sie nigdy nie spoznia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 23:54, vip konius napisał:

chyba zaraz kogos rozszarpie....
a dzis glosno sie smiejac chwalilem sie kumplowi ze za 2 doni bede gral w dm...
hmm cuz moze jednag pogram ]:>

jedank oczywiscie ::P sry za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To z jakiego powodu wzieliście ode mnie pieniądze ?? Wyraźnie jest napisane, 6 dni przed premierą, teraz niech jakiś szanowny ktoś z obsługi sięładnie skontaktuje i raczy oddać wpłacone pieniądze, bo jakosś nie lubię płacić prawdziwymi pięniędzmi za coś, co istnieje tylko wirtualnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(przepraszam, ze post pod postem - jakis mod moze je polaczyc w jedno)

ps. Mam o wiele lepsze sposoby na wydanie ponad 150 zl (dwa egzemplarze gry), szczegolnie przed swietami, niz wplacanie je firmie, ktora z miesiaca na miesiac lapie coraz wiecej minusow (brawo panowie, niedlugo bedziecie tak samo legendarni, jak klub gracza firmy na C, czyli jako przyklad jak sie olewa i nie szanuje klienta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze, grę zamówiłem 2 dni temu i w dodatku opłata przez mTransfer ;/ Myślałem, że 2 dni przed premierą takiej wtopy nie będzie... ehh a mogłem Medievala II wziąć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:06, Mistic napisał:

> Już czuje że sobie ją kupie.

Jesli nie byla to ironia to powiem szczerze, ze zamierzam zrobic ponownie, mam imieniny tydzen
po premierze, wiec finansowo bede zdolny do zakupu gry ^_^

Nie widziałem w tym ani szczypty ironii, poprostu grałem niedawno w demko i tak mnie wzięło na kupno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy firma CD-Project spadła z choinki??Na głowę??Ludzie WY MACIE PROBLEMY Z WYDAWANIEM GIER!!Premiera Dar Messiah''a miała być 24 "LISTOPADA",a wy z powodu patcha przenośicie na 23 "STYCZNIA" 2007 roku?!NIE NO JA WIĘCEJ NIC JUŻ NIE ZAMÓWIĘ NA GRAM PL!Zamiast sprzedać gry i zrobić patch''a i udostepnić go za darmo na necie wy zmieniacie datę premier??Ktoś was tam chyba pobił..i to mocno..dziękuję za kolejne,nieudolne wydawanie gry......:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP jest po prostu niekompetentne.Nie szanujące klienta.Co mnie obchodzi multi.Ja gram tylko i wyłącznie w single.Rezygnuję z kupienia tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie tylko ty... po chu.. lerę mi wersja węgierska, suomi, i suahili?? Potrzeba mi gry w wersji ANG ale nie za 169 złociszy!! Rozbój!
I chyba jedyne co kupię na gram.pl będzie WoW: The Burning Crusade (chyba że CDP też weźmie się do polonizacji :PP)
Kończe słowami poety:
"Graczu Polski,
Kupuj Piraty
Bo orginał
Nic nie warty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to mój ostatni zakup pre order, pieniadze wplaciłem ktos nimi obraca, a gdzie moja gra??Zobaczycie ze nie wypuszcza tej gry w styczniu...Żądam zwrotu pieniędzy kupuje Wowa i tyle ciao!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość tu piszących młodych ludzi podchodzi z pozycji gracza, który na czas nie dostał fajnej zabawki. Ja natomiast patrzę na praktyki CD-Projekt i Gram.pl z perspektywy rodzica te zabawki finansującego. Coraz bardziej nie podoba mi się kredytowanie działalności tej firmy i sposób podejścia do klienta. Te wszystkie "gadki" o braku jakiegoś tam Mastera są dobre dla dziesięciolatków. Maila "w sprawie płatności" miałem otrzymać na pięć dni przed wysyłką zdaje się? Więc w październiku, kiedy mi go przysłaliście nie wiedzieliście jeszcze że Master nie dojechał (nie dowieźli go, nie zrobili czy jeszcze co tam, kimkolwiek lub czymkolwiek on jest) na czas? Bzdura jakaś. Kwestię braku paru słów wyjaśnienia drogą mailową dla tych którzy za grę zapłacili (nie wszyscy mają czas przesiadywać na tym forum) pomijam. Wystarczająco niezadowolony jestem i bez tego. Zdaje się, że lepiej zrobię kupując w przyszłości gry po premierze u innych dostawców. Zapłacę tyle samo (albo mniej) niż tutaj nawet uwzględniając wp, które i tak zapiszecie mi po rejestracji, a nie będę strzępił sobie nerwów.

PS: Ten prezent obiecany niedawno przy okazji podobnej wpadki też pewnie "Master" ma załatwić? Dla jasności - nie chodzi mi o sam prezent, cokolwiek by nim nie było. Trzeba było nie obiecywać, przynajmniej mielibyście czyste sumienie.
W sumie nie wiem nawet czy tego posta jakiś "Master" nie skasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master, do ktorego odnosisz sie z takim sarkazmem to innaczej matryca, lub jeszcze innaczej wzorcowa wersja gry, ktora oddaje sie do tloczni i na podstawie ktorej tloczy sie caly naklad gry/filmu/programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to trochę sobie poczekamy :) Moze CD-P dożuci jakis bonus za tak wielkie opóźnienie, było by miło :) Moze jakies koszulki z Logo firmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować