Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Messiah of Might and Magic - premiera dopiero w styczniu!

197 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2006 o 20:43, Andarak napisał:

migiem,
To trzeba przyznać. Macie również dobry system z wPLN, używkami itp., więc taka Cenega nie
będzie od was lepsza. Szkoda tylko, że goście z Ubisoftu tego nie widzą :-(...


Oprocz wPLN i inych ficzerów jeszcze zwroc uwage na roznice w ilosci wydanych przed swietami tytułów u nas i u naszej konkurencji, neich przypomne nasze gry z ostatnich dwóch miesiecy: Gothic 3, PES6, Medieval II, Cezar IV+III, Scarface, GW:NF, NWN2, WH40K:Dark Crusade, HommV:KP, AOEIII Warchfies, FM nie wspomniajac o tytulach w seriach wydawniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przysugeruje jedną żecz , więc Polonizacją zajmuje się cdp ale nie tylko cdp wystawia na swojej stronie oferte sprzedaży są też inne portala ktore oferuja dark messiah pl :P no i tu mamy myk cdp wie kiedy i o ile przesunie premiery a inne strony niewiedzą do puki nie dostana maila albo na własne oczy tego nie ujżą Koniec w Końcu wszyscy maja pretensje do CDP i jeśli uważacie że tylko ci co zamawiaja z waszej strony od was sie odwrucą mowie na to niee inni też nie bendą zwlekać odwrucą sie od was. Lecz to nie wasza wina tylko Ubi chąc niechcąc musicie zrobić coś żeby pokazać że zależy wam na klijętach oraz udowodnić Im (klijętom) że wine Ponosi uBi SofT !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na waszą konkurencję to nie patrzę, bo to w większości partacze, na czele z Cenegą i jej mistrzowskimi spolszczeniami. No, ale spolszenie Gothica 3 też nie było znakomite, kilka rzeczy było źle przetłumaczonych, ale kupiłem Wersję Premierową tej gry, która była faktycznie wypasista. Jedyną konkurencją są więc gry zza granicy, ale te są tak drogie...
Wynika z tego, że jesteście bezkonkurencyjni ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 20:56, Andarak napisał:

Na waszą konkurencję to nie patrzę, bo to w większości partacze, na czele z Cenegą i jej mistrzowskimi
spolszczeniami. No, ale spolszenie Gothica 3 też nie było znakomite, kilka rzeczy było źle
przetłumaczonych, ale kupiłem Wersję Premierową tej gry, która była faktycznie wypasista. Jedyną
konkurencją są więc gry zza granicy, ale te są tak drogie...
Wynika z tego, że jesteście bezkonkurencyjni ;-)...


Dzięki podniesiemy jeszcze poprzeczke niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, zabrzmiało to dwuznacznie...
a)Chodzi o to, że ceny wzrosną, a gry będą wydawane później? :-)
b)Czy będzie lepiej i CDP wywalczy sobie pozycje u Ubisoft i kiedyś wydany zostanie Dark Messiah?,
Poza tym uważam migiem, że skoro już ktoś pisze komentarze i napotyka kogoś z CDP "Dream Team" to należy nawiązać inteligentą dyskusję, prawda? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:07, Andarak napisał:

Fakt, zabrzmiało to dwuznacznie...
a)Chodzi o to, że ceny wzrosną, a gry będą wydawane później? :-)
b)Czy będzie lepiej i CDP wywalczy sobie pozycje u Ubisoft i kiedyś wydany zostanie Dark Messiah?,
Poza tym uważam migiem, że skoro już ktoś pisze komentarze i napotyka kogoś z CDP "Dream Team"
to należy nawiązać inteligentą dyskusję, prawda? :-)


Nie spokojnie, pisalem w aspekcie tego ze jestesmy bezkonkurencyjni:) DoMM zostanie wydany wreszcie i ja i wy odetchniemy z ulga. Ze ja z Dream Teamu :) ale dyskutujemy chyba sobie dosc inteligentnie czyz nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest smieszne ja dostałem już maila aby potwierdzic zamowienie no i potwierdzilem... wiec co teraz tam byla napisana data kiedy mi dostarcza gre... wiec jak co z tym potwierdzeniem?? po co wysłaliście mi tego maila? abym to potwierdził zamówienie? wkurza mnie to!!!!! no teraz to zrobiliście juz idiote ze mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo :-),
Naprawdę troche odreagowałem sobie mą wściekłość na was z powodu tej gry dzięki inteligentej dyskusji. Na początku miałem ochotę pisać chamskie posty, jechać was itp. ("Macie wszyscy pochodnie? No to dalej! Palić siedzibę CDP!! Płoń! Płoń! Płoń święty ogniu Messiahowej inkwizycji!" :-)), a tu proszę - wystarczyć jeden gość z Dream Teamu, długa wymiana poglądów i już prawie z powrotem zachęciłem się do kupowania na gram.pl. :-). Szkoda tylko, że jutro znów napiszecie pełno newsów, a ten temat zostanie zapomniany. Bo aż mnie to zdziwiło, że jak na wieść o kolejnym przesunięciu tej gry, wszyscy tutaj tacy spokojni... Ale, ale!! Mam nadzieje, że premiery NWN2 też nie przesuniecie, bo jak tak będzie, to pewnie znów będziesz skazany na rozmowę ze mną, migiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz spadnę z krzesła... W przesyłce, którą zamówiłem są jeszcze dwie inne gry (które są już od dawna dostępne w sprzedaży) i teraz będę musiał czekać do stycznia, bo nie chcę 2 razy za przesyłkę płacić... To jest już paranoja - a myślałem, że sobie miły prezent z okazji mikołajek sprawię...

Ubisoft już od dawna pogrywa sobie niemiło z graczami (vide sprawa z patchami do HoMM V), ale i tak wszystko sięna CDP skupi - bo to Wy tego newsa zamieściliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łysy Bydgoszcz,
Odwołaj zamówienie, jeżeli jeszcze możesz lub zadzwoń do BOK,
Nicker,
wyślą, wyślą :-). Bo jak nie, to będę dręczył kolejną osobę z CDP "Dream Team" rozmową przez ok. godzinę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ivan aka Immortal,
zadzwoń do BOK i podziel zamówienie. Tak przynajmniej zrobiły inne osoby piszące komentarze w tym, jakże ekscytującym, temacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pi***olę tę grę... 27 października, 27 listopada, 8 grudnia, 23 stycznia... Chyba poczekam na DN Forever, prędzej go dostanę. A zamówienie odwołam, kupię grę przez Steama. Po angielsku, ale to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze to wisi mi kiedy ta gra wyjdzie... demko mnie zniechęciło, ale irytuje mnie, że znowu nas traktują jak ludzi II kategorii... aż żal d*pe ściska... a jak Ubi się tłumaczy jeśli można wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować