Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - Wyniki!

523 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2006 o 00:34, Evil Khan napisał:

Czyli opłaciło się palić, wgałcić i rabować - skoro potem można było to w Tunezji odchorować
;)

taa...odchorować. dosłwonie. cztery bite dni razem z moją lubą lezeliśmy w hotelu z 40 stopniową gorączką...ale potem nadrobiliśmy:D

Dnia 12.12.2006 o 00:34, Evil Khan napisał:

Można rzec, że awansowałeś z Wikinga na Nomada albo Fenickiego możnowładcę ;)

Mów mi Ragnar;D

Dnia 12.12.2006 o 00:34, Evil Khan napisał:

Wypoczywałem całkiem "niedaleko" w kraju gdzie taki jeden mały, ambitny powiedział:
" Żołnierze, Czterdzieści wieków patrzy na was" ;)

piramidy jescz stoją? przyszyli biednemu sfinksowi nosa?

Dnia 12.12.2006 o 00:34, Evil Khan napisał:

PS: Zmeniłeś GG ?

głupia sprawa: zapomniałem swojego numeru(hasło pamiętam), mozesz mi podać?


ps do CDP: dajcie wreszcie mi coś wygrać, choćby lichą gramową smycz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 00:42, Minsc i Boo napisał:

> Wypoczywałem całkiem "niedaleko" w kraju gdzie taki jeden mały, ambitny powiedział:
> " Żołnierze, Czterdzieści wieków patrzy na was" ;)
piramidy jescz stoją? przyszyli biednemu sfinksowi nosa?

Stoją ale jakieś takie małe ;) przereklamowane ;)
Nosa brak :( za parę lat może stracić i głowę podobno :(((

Dnia 12.12.2006 o 00:42, Minsc i Boo napisał:

> PS: Zmeniłeś GG ?
głupia sprawa: zapomniałem swojego numeru(hasło pamiętam), mozesz mi podać?

4285662

Dnia 12.12.2006 o 00:42, Minsc i Boo napisał:

ps do CDP: dajcie wreszcie mi coś wygrać, choćby lichą gramową smycz:D

Mam 2 smycze - mogę ci przesłać za free jedną ;)

PS: Dziękuję CDP I Modkom za wyrozumiałość w imieniu swoim i Tunezyjczyka ;)
Resztę konwersacji przeprowadzimy na gg. Pozdrawiam - eXtra Konkurs był eXtra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 12:01, KannX napisał:

Dostał ktoś jeszcze maila od CDP?

Ja jeszcze nie ale mają się podobno wyrobić w kilka dni. Z resztą jak mają wysyłać emaile skoro pracują nad nowym konkursem, który ma być dzisiaj ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konrades podobno chciales wymienic swojego Gothica 3 :) Chetnie wymienie sie na Scarface''a ktorego posiadam od dnia premiery. Gra jest naprawde fajna (o ile ktos lubi GTA:)
pisz na maila mlotek0@wp.pl albo gadulca 5093393

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem telefon w sprawie nagrody,... sprawa chyba sie powoli rozkreca ;-) Zastanawia mnie, ze podobno nie mialem adresu dokladnego podanego, sprawdzilem w zakladce "moje konto" i jest ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 12:44, Konrades napisał:

> Dostał ktoś jeszcze maila od CDP?
Ja jeszcze nie ale mają się podobno wyrobić w kilka dni. Z resztą jak mają wysyłać emaile skoro
pracują nad nowym konkursem, który ma być dzisiaj ;P


A na jaką grę chciałbyś się najchętniej wymienić? :) Bo może akurat mam jakąć co Cię interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 16:08, Rewolwerowiec napisał:

A do mnie jeszcze ani telefonu, ani maila nie było :(

Do mnie też nie, ale spokojnie - wytrzymamy.

Byle nie za długo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też czekam i czekam i już normalnie wychodze z siebie... Chciałbym miec aparacik na świeta by zdjecia cykac rodzince :) Jak przyjdzie wczesniej to tez sie nie pogniewam :) Jak narazie dostałem tylko takiego maila jako odpowiedz na moje pytanie o termin przesylki i potwierdzenie wygranej :

"Witam,
Będziemy wkrótce dzwonić/pisać w sprawie ustalenia terminu wysyłki.
Pozdrawiam,
Mariusz Duda
Dział Serii CD Projekt"

Hmmm kiedy bedzie to "wkrotce" ?? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Was po trochu. Cały czas jęczycie czemu tak długo to trwa. To już mnie powoli zaczyna denerwować, bo postawcie się na ich miejscu. Przecież raz dwa tego nie załatwią, tak na odwal, nie? No właśnie, więc cierpliwości drogie Panie i Panowie, bo inaczej popadniecie w jakąś chorobe albo cuś...

PS.
Śmieszy mnie wysyp nowych osób na tym forum. Tak nagle się ich naroiło tutaj. Zapewne to po tym ostatnim, wielkim konkursie... I co chwila nowy temat, który zaraz trzeba zamknąć itp. Tak na przyszłość do nowych forumowiczów: korzystajcie w wyszukiwarki. Nie chcę się wywyższać, bo sam jestem Przodownikiem, ale to nie znaczy, że jestem tu od tygodnia...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 17:23, wilkas napisał:

PS.
Śmieszy mnie wysyp nowych osób na tym forum. Tak nagle się ich naroiło tutaj. Zapewne to po
tym ostatnim, wielkim konkursie... I co chwila nowy temat, który zaraz trzeba zamknąć itp.
Tak na przyszłość do nowych forumowiczów: korzystajcie w wyszukiwarki. Nie chcę się wywyższać,
bo sam jestem Przodownikiem, ale to nie znaczy, że jestem tu od tygodnia...

Pozdrawiam.



Nie rozumiem co w tym jest takiego śmiesznego... Źle jest że na forum pojawiają się nowe osoby ? Że forum się rozwija przez to że ma nowych użytkowników ? Jestem nowy i co z tego, trzeba chyba od czegoś zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 17:33, Neurotic666 napisał:

Nie rozumiem co w tym jest takiego śmiesznego... Źle jest że na forum pojawiają się nowe osoby
? Że forum się rozwija przez to że ma nowych użytkowników ? Jestem nowy i co z tego, trzeba
chyba od czegoś zacząć...


Śmieszy mnie Wasze zachowanie. Nabijacie posty (czasami bezsensownie) tylko po to, żeby mieć wyższe stanowisko, range na forum. Zakładacie tematy nie korzystając z wyszukiwarki. Piszecie z błędami , bo Wam się "nie chce" pisać normalnie... Nie powiedziałem, że to jest złe, że są nowi forumowicze, bo w końcu ja też kiedyś byłem szaraczkiem, ale nie pisałem postów bez sensu. Oczywiście moje wcześniejsze spostrzeżenie tyczy się większości, ale nie wszystkich. Są pewne wyjątki... Zaraz na mnie naskoczycie, ale to normalne. Te zjawisko wysypu nowych forumowiczów mogę porównać np. do niedzielnych kibiców tzw. sezonowców, powiedzmy klubu FC Barcelona. Są tylko wtedy jak są sukcesy, a jak przyjdzie nieoczekiwana porażka odwracają się do Niej plecami. Tu jest identycznie. Wszyscy się zlecieli, ponieważ był wielki konkurs. Ok, niech będzie. Tylko ciekawe na jak długo tu pozostaniecie...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przychodząc do tego tematu i robiąc offtopik niewiele się różnisz od tych "nubów" i "narzekaczy" o których piszesz. To smutne.
Rozumiem ludzi, którzy "narzekają" na CDP. Robią to w łagodny sposób (zwróciłeś uwagę na emoty?), z humorem oraz nadal pod wpływem pewnego szoku z powodu wygranej. ;)
Nie odbieraj im tych chwil szczęścia, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 17:46, wilkas napisał:

> Nie rozumiem co w tym jest takiego śmiesznego... Źle jest że na forum pojawiają się nowe
osoby
> ? Że forum się rozwija przez to że ma nowych użytkowników ? Jestem nowy i co z tego, trzeba

> chyba od czegoś zacząć...

Śmieszy mnie Wasze zachowanie. Nabijacie posty (czasami bezsensownie) tylko po to, żeby mieć
wyższe stanowisko, range na forum. Zakładacie tematy nie korzystając z wyszukiwarki. Piszecie
z błędami , bo Wam się "nie chce" pisać normalnie... Nie powiedziałem, że to jest złe, że są
nowi forumowicze, bo w końcu ja też kiedyś byłem szaraczkiem, ale nie pisałem postów bez sensu.
Oczywiście moje wcześniejsze spostrzeżenie tyczy się większości, ale nie wszystkich. Są pewne
wyjątki... Zaraz na mnie naskoczycie, ale to normalne. Te zjawisko wysypu nowych forumowiczów
mogę porównać np. do niedzielnych kibiców tzw. sezonowców, powiedzmy klubu FC Barcelona. Są
tylko wtedy jak są sukcesy, a jak przyjdzie nieoczekiwana porażka odwracają się do Niej plecami.
Tu jest identycznie. Wszyscy się zlecieli, ponieważ był wielki konkurs. Ok, niech będzie. Tylko
ciekawe na jak długo tu pozostaniecie...

Pozdrawiam.



Może to dziwne ale zgodzę się z Tobą, jest duża grupa osób, które tylko nabiją rangę i nic nie wnoszą na forum poza zbytecznymi postami, których tematy były już kiedyś omawiane. Może i jest to sezonowy "bum" na to forum ale po to są tu moderatorzy i doświadczeni forumowicze tacy jak Ty którzy mają upominać niedoświadczonych na tym forum, takich jak ja :) Szanuje takie osoby jak Ty i chyba nikt tu na Ciebie nie będzie naskakiwać :) I ciesze się że powiedziałeś "większość" a nie "wszyscy" :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 17:51, Krejt napisał:

Przychodząc do tego tematu i robiąc offtopik niewiele się różnisz od tych "nubów" i "narzekaczy"
o których piszesz. To smutne.
Rozumiem ludzi, którzy "narzekają" na CDP. Robią to w łagodny sposób (zwróciłeś uwagę na emoty?),
z humorem oraz nadal pod wpływem pewnego szoku z powodu wygranej. ;)
Nie odbieraj im tych chwil szczęścia, ok?


Krejt wiem, że to mały offtop, ale musiałem im to napisać, bo mi to przeszkadza. Wiem zaraz powiesz, że jak mi to przeszkadza to żebym tego nie czytał, ale tak się nie da. Chcę ich trochę uświadomić co robią źle, żęby później nie leciały degrady i banany. Zwróciłem uwage na emoty, ale wcześniej CDP napisało, że wkrótce do wszystkich dojdzie nagroda, ale na razie jest tyle roboty, że nie mają jak wszystkich obsłużyć. Dlatego to mnie troszke wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierz są forumowicze bardziej doświadczeni i bardziej zaangażowani w to forum ode mnie, których ogromnie szanuję. Dzięki za miłe słowa. Ale nie róbmy już syfu i zbędnego offtopa. Przepraszam za to. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować