Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - Wyniki!

523 postów w tym temacie

Kompletnie nie rozumiem tego konkursu... ci najmniej jeden człowiek (chyba Evil Khan czy jakoś tak) wygrał dwie nagrody (procek i klawiatura), a użytkownik o nicku TYHE, który/a jest chyba w jakiś sposób powiązany/a z gram.pl również otrzymał/a nagrodę. Czy to nie dziwne ? Wspólpracownicy raczej nie powinni brać udziału w konkursach organizowanych przez ich pracodawcę, a już napewno wygrywać w nich.

Jeśli w jakiś sposób się mylę, to proszę mnie poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można było wygrać więcej jak jedną nagrodę - w regulaminie konkursu był o tym zapis. A TYHE jest moderatorem na forum i obowiązują ją takie same zasady jak zwykłych użytkowników. Nie pracuje w CDP, ani w gram.pl, więc może brać udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 14:43, Arclight napisał:

Można było wygrać więcej jak jedną nagrodę - w regulaminie konkursu był o tym zapis. A TYHE
jest moderatorem na forum i obowiązują ją takie same zasady jak zwykłych użytkowników. Nie
pracuje w CDP, ani w gram.pl, więc może brać udział.

Ok, dzięki, rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:09, karas50 napisał:

Heh. A ja wygralem zlota edycje SWAT 4. Ktos wie w jaki sposob beda wysylac nagrody?


Drezyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak i kiedy można ustalić termin dostawy nagród?
Minęło już troszkę czasu, a nie otrzymałem żadnego maila ani telefonu (telefon był jeden od Sol, ale w sprawie konkursu ''Welin'').

Moja skrzynka mailowa czasami szwankuje więc wolę się upewnić. Bo możliwe, że coś przegapiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 23:42, Monastor napisał:

Moja skrzynka mailowa czasami szwankuje więc wolę się upewnić. Bo możliwe, że coś przegapiłem.

Chyba nikt nie dostał żadnej wiadomości.
Ktoś z CDP coś wspominał, że informacje będą rozsyłane sukcesywnie od jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 23:43, Krejt napisał:

Ktoś z CDP coś wspominał, że informacje będą rozsyłane sukcesywnie od jutra.

Rozumiem, dzięki za informacje :)
Wolałem zapytać niż potem mieć problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Czy na te laptopy będzie jakaś gwarancja ? Jeśli tak to w razie potrzeby gdzie miał bym oddać laptopa do naprawy ;]

2. Czy będę musiał płacić podatek od wygranej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 14:21, RaDSoN007 napisał:

1. Czy na te laptopy będzie jakaś gwarancja ? Jeśli tak to w razie potrzeby gdzie miał bym
oddać laptopa do naprawy ;]
2. Czy będę musiał płacić podatek od wygranej ;/

Zamiast się cieszyć z wygranej to jeszcze się martwisz ?
Jak nie chcesz płacić podatku od wygranej zceduj ją na mnie ;)
Każda wygrana powyżej 1000 zł podlega opodatkowaniu (z tego co wiem)
CDP do tej pory jako jeden z nielicznych organizatorów konkursu pokrywał koszty podatku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja się martwię? Ja po prostu sprawdzam wszystkie formalności. Wiesz w przypadku jak będzie trzeba zapłacić podatek to trzeba już powoli myśleć skąd te pieniądze wziąźć, a jak nie trzeba płacić to po prostu radości jeszcze więcej. Gwarancja jak to gwarancja - ważna rzecz. Na szczęście przesyłki będą wysyłane kurierem, bo jakby to wysłali pocztą polską to gwarancja na pewno by się przydała. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem taką odpowiedź:
Dlaczego warto zbierać EKN?

"Bo eXtra Klasyka neXt opiera się na wieloletniej,
sprawdzonej jakości i zawsze zaskakuje dobrymi tytułami za uczciwą cenę!"

I wygrałem za tę odpowiedź figę + mak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 16:38, Blerx napisał:

I wygrałem za tę odpowiedź figę + mak.

Hmmm... coś tej nagrody nie widzę wśród ogólnej listy nagród i nagrodzonych. Tutaj nagrody są bardziej związane z elektroniczną rozrywką, a ty masz takie bardziej codzienne rzeczy. W figach jeszcze jakoś da się pochodzić, a mak na ciasto będzie w sam raz. Jesteś pewny, że to w tym konkursie brałeś udział?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde! Dopiero teraz zajrzalem na stronke z wynikami. Gratki TYHE. Mikolaj, jak widze, w tym roku zrobil prezent w postaci wygranej na gram.pl ;).

PS. Daj znac, jak juz Ci kurier dostarczy sprzet, jak sie sprawuje wygrana. Jakies zdjatko czy cus - najlepiej szczesliwej wlascicielki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Aby rozwiać wątpliwości:

- info o planowanej dacie wysyłki wszystkich gier wyślę w najbliższych dniach, napiszę zarówno na maila jak i na tym forum - pójdzie to najprawdopodobniej pocztą, listem poleconym

- w przypadku sprzętu - laptopów, procków, monitorów etc - będziemy się umawiać na datę dostawy kurierem, najpewniej telefonicznie

- dostałem sporo maili z prośbą o zamianę nagród - np gry na inną. Takiej możliwości nie ma, gdyż to bardzo opóźni wysyłkę i spowoduje ogólne zamieszanie.

- można było zgarnąć więcej niż jedną nagrodę - o ile się zarejestrowało więcej niż jeden "trójpak" :)

- CDP płaci za wysyłkę i płaci w imieniu laureata wszelkie podatki, bez nerw :)

- w razie konretnych pytań piszcie na serie@cdprojekt.com

Do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować