Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2006 o 20:57, VaRIaT napisał:

> czy można jeszcze znalezdzi gdzieś wersje kolekcjonerską lawful goods PL tej gry ??
Wiesz... jeśli Ci gra po sieci miła... kup sobie angielska wersje na allegro albo w jakimś
sklepie zagranicznym który dostarcza do polski paczki. Za zwykłą edycje angielska zapłacisz
mniej więcej tyle samo, a o ile przyjemniej będzie patchować. :) A Lawful good powinien być
w sklepie gram.pl


Widzisz, dla niektórych to problem nie do przeskoczenia. Nie wiadomo czy ten ktoś z Allegro nie zrobił sobie kopii i nie gra na cd-key''u, który ci sprzedał. Ja miałem to szczęście, że kupiłem NWN1 z dodatkami z pierwszych wydań + do tego Kingmaker.
Natomiast z wiekszością sklepów jest problem, gdyż wymagają karty kredytowej z numerem który zaakceptują serwisy zagraniczne.
Pozdrawiam.
P.S Chłopaki potrafią robić łatki i cracki do wszystkich wersji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 21:41, Bafometus napisał:

patcha 1.03 najprawdopodobnie nie bedzie wcale.Bedzie patch 1.04 pl . (za miesiac ? , dwa ?)CDP
nie pisze nic na ten temat zeby nie tracic potencjalnych klientow ktorych mogla by zrazic nieudolna
polityka firmy do uaktualnien tejze gry i ciagla niemoznosc grania na "multi"


Tzn. będzie patch 1.03, ale dostarczony dopiero razem z patchem 1.04... chyba to miałeś na myśli ;] Ne wyobrażam sobie pominięcia 1.03 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:57, VaRIaT napisał:

> czy można jeszcze znalezdzi gdzieś wersje kolekcjonerską lawful goods PL tej gry ??
Wiesz... jeśli Ci gra po sieci miła... kup sobie angielska wersje na allegro albo w jakimś
sklepie zagranicznym który dostarcza do polski paczki.


Jasne, zawsze staram sie sciagac sobie gry zza granicy, zwlaszcza jesli maja legalnego polskiego dystrybutora. A najlepiej kupowac prosto od producenta :D Niech mi wogole ja przyślą z Maroka albo Tajwanu :D

>Za zwykłą edycje angielska zapłacisz

Dnia 30.12.2006 o 20:57, VaRIaT napisał:

mniej więcej tyle samo, a o ile przyjemniej będzie patchować. :)


Mam wrazenie ze polska tez powinna robic to bez łaski... :/ Rozumiem ze jestesmy czesto lata za murzynami, ale bez przesady.
Pozdrawiam,
K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ebay widziałem możliwość zakupu nwn2 w wersji angielskiej z Tajwanu za 6 funtów, przesyłka do Europy to 8 funtów (więcej niż sama gra :P), a więc w sumie 14 funtów wychodzi około 80-85 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 00:54, Reebor napisał:

Na ebay widziałem możliwość zakupu nwn2 w wersji angielskiej z Tajwanu za 6 funtów, przesyłka
do Europy to 8 funtów (więcej niż sama gra :P), a więc w sumie 14 funtów wychodzi około 80-85
zł :D


Jak sie domyslam pelny support ;) Teraz sobie wyobraz ze chcesz wymienic nośnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę... temat już jest na 5 czy tam 6 stronie... powoli ulega zapomnieniu. :/
Miejmy nadzieję, że tak samo CDP o nas nie zapomni ;-).
Co do triala WoW''a - nie będę nawet próbował, ponoć wciąga... a po tym tygodniu jak się wkurzę, że nie będę mógł grać >.<
Co do NWN2 to chyba sobie pożyczę od kumpla angielską... ;f póki co ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 12:21, Choinix napisał:

Tak patrzę... temat już jest na 5 czy tam 6 stronie... powoli ulega zapomnieniu. :/
Miejmy nadzieję, że tak samo CDP o nas nie zapomni ;-).
Co do triala WoW''a - nie będę nawet próbował, ponoć wciąga... a po tym tygodniu jak się wkurzę,
że nie będę mógł grać >.<
Co do NWN2 to chyba sobie pożyczę od kumpla angielską... ;f póki co ;-]

Angielską oryginalną oczywiście? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 13:04, t6h6c6 napisał:

Co to ma byc mial byc patch do konca grudnia i ani widu ani slychu

Heh, trzeba przywyknąć do takich numerów CDP, i tyle. Chyba nigdy nie udało im się wypuścić patcha na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 13:08, VaRIaT napisał:

> Co to ma byc mial byc patch do konca grudnia i ani widu ani slychu
Heh, trzeba przywyknąć do takich numerów CDP, i tyle. Chyba nigdy nie udało im się wypuścić
patcha na czas.


zaplacilem za gre 160 zl i chce ja wykoszystac w pelni bo narazie to ma takie mozliwosci jak pirat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 13:03, VaRIaT napisał:

Angielską oryginalną oczywiście? XD


piracką, ale wpisze oryginalny serial [mój] ;-)

Dnia 31.12.2006 o 13:03, VaRIaT napisał:

Co to ma byc mial byc patch do konca grudnia i ani widu ani slychu


My to już wiemy ;-) poczytaj posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 12:21, Choinix napisał:

Co do NWN2 to chyba sobie pożyczę od kumpla angielską... ;f póki co ;-]


To ja miałbym prośbę. xD jakbyś miał tę wersję ang, mógłbyś naskrobać na moje GG(1735815)?
Zamiana kilku plików pozwoli mi zangielszczyć mojgo NWN2 PL. Zależy mi na tym nawet nie ze względu na patche (choć też), ale uważam język ang z ładniejszy, milszy dla ucha i bardziej klimatyczny. :P Osobiste zboczenie. Nie mówiąc już o tym, ile taka gra robi dla języka. Lepsze od prywatynych zajęć. ;)

No, chyba że to narusza umowę licencyjną i prawa autorskie, ale nie sądzę. Jeśli jest inaczej -oświećcie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 13:09, t6h6c6 napisał:

> > Co to ma byc mial byc patch do konca grudnia i ani widu ani slychu
> Heh, trzeba przywyknąć do takich numerów CDP, i tyle. Chyba nigdy nie udało im się wypuścić

> patcha na czas.

zaplacilem za gre 160 zl i chce ja wykoszystac w pelni bo narazie to ma takie mozliwosci jak
pirat!

160? Lawfull Good czy Chaotic Evil? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 13:10, Karister napisał:

> Co do NWN2 to chyba sobie pożyczę od kumpla angielską... ;f póki co ;-]

To ja miałbym prośbę. xD jakbyś miał tę wersję ang, mógłbyś naskrobać na moje GG(1735815)?
Zamiana kilku plików pozwoli mi zangielszczyć mojgo NWN2 PL. Zależy mi na tym nawet nie ze
względu na patche (choć też), ale uważam język ang z ładniejszy, milszy dla ucha i bardziej
klimatyczny. :P Osobiste zboczenie. Nie mówiąc już o tym, ile taka gra robi dla języka. Lepsze
od prywatynych zajęć. ;)

No, chyba że to narusza umowę licencyjną i prawa autorskie, ale nie sądzę. Jeśli jest inaczej
-oświećcie. ;)


I będę uploadował 1 GB? :D To trochę jest jednak mimo wszystko :>
Kurde, ale szkoda... Chaotic Evil, super kolekcjonerska... i bede musial angielskiego pirata zalatwiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Ciekawe. Zainstalować pirata angielskiego ze swoim serialem... Zastanawia mnie tylko co z zabezpieczeniami, czy jeśli wsadzi się płytke z polskim nwn2 to czy normalnie ruszy bez cracka... Bo jak będziesz musiał crackować to i tak nic z patcha nie bedzie. xD Ja wolę już poczekać przy WoWie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:04, maniekk napisał:

Jest tylko problem, że staliśmy się wygodni i chcemy wszystkiego po polsku, po prostu "No abla
english".
Wróćmy do lat 80/90 ubiegłego stulecia :P
Pozdrawiam.


Nie zgadzam się... Akurat dla mnie granie w zlokalizowane tytuły to "zło konieczne". Zazwyczaj wolałbym zagrać w wersję angielską, ale nie mam takiej możliwości, bo na rynku jest tylko polska. Niestety nie zawsze polonizację da się/chce się stworzyć jako łatę, tak aby można było cieszyć się produktem anglo lub polskojęzycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 13:18, VaRIaT napisał:

Hmmm. Ciekawe. Zainstalować pirata angielskiego ze swoim serialem... Zastanawia mnie tylko
co z zabezpieczeniami, czy jeśli wsadzi się płytke z polskim nwn2 to czy normalnie ruszy bez
cracka... Bo jak będziesz musiał crackować to i tak nic z patcha nie bedzie. xD Ja wolę już
poczekać przy WoWie.


Myślę, że zabezpieczenia na polskiej płycie i na angielskiej są takie same. To samo się tyczy nazwy kodowej płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 13:10, Karister napisał:

> Co do NWN2 to chyba sobie pożyczę od kumpla angielską... ;f póki co ;-]

To ja miałbym prośbę. xD jakbyś miał tę wersję ang, mógłbyś naskrobać na moje GG(1735815)?
Zamiana kilku plików pozwoli mi zangielszczyć mojgo NWN2 PL. Zależy mi na tym nawet nie ze
względu na patche (choć też), ale uważam język ang z ładniejszy, milszy dla ucha i bardziej
klimatyczny. :P Osobiste zboczenie. Nie mówiąc już o tym, ile taka gra robi dla języka. Lepsze
od prywatynych zajęć. ;)

No, chyba że to narusza umowę licencyjną i prawa autorskie, ale nie sądzę. Jeśli jest inaczej
-oświećcie. ;)

Jak się dowiesz, które pliki nalezy podmienić i jak ci to pozwoli na wciagnięcie angielskiego patch to daj znać, które to pliki. Ja już próbowałem z dialog.tlk tak jak się to robiło w nwn1 ale w dwójce ta opcja się nie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować