Zaloguj się, aby obserwować  
struksik

Fable 2 - jaki będzie?

17 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 21:30, struksik napisał:

Jak myślicie jaki będzie Fable 2??
Link do filmiku promującego: http://www.fable2.com/index.php


Mam nadzieję że bardziej morczny ... nowe czasy, nowe zasady. Nie ma już walki ostrzem o ostrze, jest broń palna (również) ...
No i mam nadzieję że Fables przemówi wreszcie ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jak gra ;p sądźąc po 1 cześci będzie fajna :) ale nie jestem pewny wiem ze broń strzelecka (pistolety i inne tego typu) to zły pomysł ;/ gra starci troche uroku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jakieś nowości, lepsza grafika, można będzie mieć własne dzieci:))
Ale chyba będziemy grać kim innym i ciekawy czy też najpierw małe dziecko a potem dorastanie i wielki heros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bedziemy zapewne potomkami ;p tego z pierwszej czesci :) co uwarzam za lekko denne ;p
ale cóż nie ja tworzę tę grę wiec nie moge wpłynac na to :(

chciałbym żeby tak "psełdo rodzinka" stało się warzniejsza niż w poprzedniej części ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 21:41, mroczny mrok napisał:

Ej tylko nie mroczny dobrze??:D

Czemu ... w jedynce fabuła miała w sobie nieco mroku, ale otoczenie było obleśnie kolorowe :) No i brakuje mi jednej rzeczy ... nawet jak bardzo się starałem, nie potrafiłem wczuć się w sterowanego bohatera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable 2 będzie najprawdopodobniej taki sam jak pierwsza część... Banalny, kiepski, nudny, prymitywny i poprostu nie wart pieniędzy, ani czasu.

To gra dobra dla pięciolatków... tam nie było niczego... ani dobrej fabuły, ani klimatu, ani porządnego systemu walki, rozsądnego bestiariusza, ciekawych misji, oryginalności, muzyki, grafika też niespecjalnie, NPC byli niesamowicie puści, tak samo świat gry, nie dość że ograniczony tak jak się tylko dało, to jeszcze bez wyrazu... że nie wspomnę o kretyńskim zbieraniu świecących kuleczek, czy też wyskakujących co chwilę licznikach potworków do łupnięcia młotkiem... to była porażka... obraza nawet dla tzw. "console kiddies".
Reklamowano innowacje i ciekawe rozwiązania, a tak naprawdę tam nie było niczego takiego. Podstawowe namiastki systemów, które nic nie wnosiły i były stworzone banalnie. Jak gesty, czy dobro i zło (które różniły się głową bohatera i wyglądem przedmiotów).

Nie wiem co to była za gra, ostatnim podobnym tytułem w jaki miałem przyjemność(?) grać był Kangurek KAO (ale ja miałem wtedy chyba z 10 lat)... aha... grałem jeszcze w Lomaxa... ale on miał przynajmniej klimat.

Nic co nosi tytuł ''fable'' nie może się dla mnie zapowiadać dobrze. Lepiej by zrobili zrywając z tą nazwą... Chociaż nie, przecież na Fable 2 cieszą się... ee... no właśnie... kto się tak w ogóle cieszy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda i będzie można wybrać albo kobiete albo mężczyzne . a tagże założyć rodzine .


Ubiegłoroczna Fable , mimo wszystkich nie dociągnięć była grą przynajmniej dobrą. Na słabsze niż pierwotne zakładano oceny tej komputerowej baśni wpływ miał nie tylko to, czym była tylko to , czym miała być w pierwornej wizji


stąd i nasza rezerwa w stosunku do pierwszej zapowiedzi przyszłorocznej fable 2, które jak dotąd przypominają bardziej liste życzeń samego sir petera niż-znów-coś, co możemy samodzielnie zweryfikować, ale daj mu mu grze szansę...


Sama Fable 2 rozgrywa się w 500 lat po zdarzeniach z pierwszej części
(znów nasze bohaterstwo lub łotrostwo poszło na marne ...) i być najbardziej kompletną i konkretną symulacją świata, jaka dotąd mielismy okazje poznać. Dokonać ma tego za sprawa m.in. funkcji zapowiedzianych przy okazji poprzedniczki, np poważnego potraktowania kfesti rodziny (tym razem , uwaga możliwa ma być gra kobietą ) i uwaga, możliwość dochowywania się dzieci!, innym słowem tym razem legendarnie już bez mała posadzenie żołędzia, by móc obserwować wzrost dębu- napewno się pojawi !


Fable 2 warta jest uwagi tagże ze względu na nowatorski system walki i niezwykłą realiztyczność , baśniową oprawe audiowizualną . Wszystko to sprawia, że znów chcemy uwierzyć w opowieść największego ze wspułczesnych bajarzy...

To mała recenzja


Ja uważam że jest na co czekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 21:42, Ratefi napisał:

Na pewno jakieś nowości, lepsza grafika, można będzie mieć własne dzieci:))
Ale chyba będziemy grać kim innym i ciekawy czy też najpierw małe dziecko a potem dorastanie
i wielki heros

Czytałem zapowiedż w cda podobno będzie można mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się "jedynka" bardzo podobała.
Fajny "Baśniowy" klimat.
Dobry (choć ubogi) system walki.
Świetna grafika.
Ciekawe misje.
Ogólnie bardzo dobra choć trochę za płytka gierka.Czekam z niecierpliwością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Fable fajne gierka, bardzo podobal mi się system walki i sterowania postacią i w ogóle wykonywanie czarów itp. Fajnie będzie jeśli w 2 rozbuduja tryb rodziny ... może będzie mozna odbywac stosunek w różnych pozach =P :D albo pokaża jak robią sie dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem akurat o fable 2, trochę za dużo będzie tego wszystkiego podobno będzie można mieć pieska :D ,kupić
budynki takie jak np. zamki jak i również tereny rolne :D.Można też mieć dzieciaka i można go podobno też zjeść D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować