• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Mam mały problem nie wiem czy ktoś już może o coś takiego pytał ale zastanawia mnie jak usunąć jakiegoś członka drużyny jeżeli jego obecność mi nie odpowiada. Dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja wiem, ze nie wszystko to wina CD-Projektu, ale to nie zmienia faktu, ze to Oni mi gre sprzedali i to od nich oczekuje patcha, bo gdyby wydali gre w obu wersjach jezykowych nie mialbym problemu... zreszta o czym ta mowa... patcha nadal ni ma i nie sadze zeby przez to zerwano jakies umowy z Atari, czy z kimkolwiek... no moze tylko my gracze "zerwiemy" z CDP na przyszlosc ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.01.2007 o 15:48, kubunia napisał:

Mam mały problem nie wiem czy ktoś już może o coś takiego pytał ale zastanawia mnie jak usunąć
jakiegoś członka drużyny jeżeli jego obecność mi nie odpowiada. Dzieki za pomoc.


Możesz usunąć a właściwie zostawić członka swojej drużyny w karczmie u swojego wuja w Neverwinter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam mały, ale jak się okazuje duży problem w III rozdziale gry. Nie mogę znaleźć zbrojmistrza, który wykułby mi zbroje dla szarych płaszczy. Szukałem go we wszystkich lokacjach jakie mam dostępne i nic nie znalazłem. Może mi ktoś pomóc? Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.01.2007 o 18:51, protodermis napisał:

Mam mały, ale jak się okazuje duży problem w III rozdziale gry. Nie mogę znaleźć zbrojmistrza,
który wykułby mi zbroje dla szarych płaszczy. Szukałem go we wszystkich lokacjach jakie mam
dostępne i nic nie znalazłem. Może mi ktoś pomóc? Z góry wielkie dzięki.

Nazywa się Edario i w Highcliff mieszka, całkiem niezły z niego koleżka :) .
Zbroje też niezłe robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.01.2007 o 05:12, czaja24 napisał:

mam pytanie które chyba tu jeszcze nie padło: Czy NWN2 w wersji polskiej będzie działać pod
windows vista?


Instalowałem na Vista RC2 ENG i działa, ale w menu start nie ma skrótów i trzeba uruchamiać ręcznie z dysku. Jak tak samo będzie na finalnej polskiej, to będzie kolejny problem ale na szczęście łatwy do rozwiązania małym patchem od CD Projektu (Obsydian nie jest tu potrzebny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.01.2007 o 08:57, marc99 napisał:

> mam pytanie które chyba tu jeszcze nie padło: Czy NWN2 w wersji polskiej będzie działać
pod
> windows vista?

Instalowałem na Vista RC2 ENG i działa, ale w menu start nie ma skrótów i trzeba uruchamiać
ręcznie z dysku. Jak tak samo będzie na finalnej polskiej, to będzie kolejny problem ale na
szczęście łatwy do rozwiązania małym patchem od CD Projektu (Obsydian nie jest tu potrzebny).


ja uruuchamialem na jeszcze pozniejszej wersji i gra tez sie uruchamiala ale przebijala mi na pulpit, mialem migotanie ekranu ze tak powiem, moze to zalezec od grafy tez, mam gf 7900gs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.01.2007 o 14:52, sz94 napisał:

Jeśli mam kartę grafiki ATI X550 a nie ma jej w obsługiwanych Kartach Grafiki to czy uruchomie
NWN2?

Prawdopodobnie na minimalnych tak, ale jej wydajność może być bardzo słaba (jak na teraz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki za pomoc. A co z sierżantami? Czy można mieć jakiegoś innego poza Bevilem? Bo już właściwie mam wszystko w Warowni poza sierżantami, bezpieczeństwem na ziemiach i morale wojska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z questem posagi oczyszczenia znalazlem juz 3 , w kopalni i w warowni gdzie pozniej wprowadzaja sie orki, znajduje tez 4 na samym poczatku planszy ale jak do niego podchodze to pisze ze NIEPOWODZENIE TEGO PRZEDMIOTU NIEMOZNA UZYC W WALCE czy to blad gry czy moze czegos jeszcze niezrobilem prosze o pomoc, aha i jeszcze czy ten portal na srodku mapy mozna jakos aktywowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dzieki za szybka odpowiedz , a czy w swiatyni gdzie jest ksiazka i proba zimy jest wiecej niz jeden posag bo ja aktywowalem tylko jeden , wiem ze tam sa jakies drzwi ale niewiem jak je otworzyc, na lewo od posagu i na prawo od ksiazki czy tam jest jeszcze jakis posag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanko.
Jako miłośnicy gry możecie mi doradzić czy opłaca się kupować gre Neverwinter Nights2 edycje kolekcjonerską?
Prosze o szybką odpowiedź:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cześc!
Mam problem....
Gra zawiesza mi się zaraz po rozpoczęciu II etapu - Po animacji na sali tronowej Nashera następuje wczytywanie gry. Wtedy zwiesza się z komunikatem "Rozpakowywanie modułu...." - dodam że nie wczytuję jej z save''a (jak w pomocy napisane).

Co mam zrobić? Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.01.2007 o 11:53, protodermis napisał:

Dzięki za pomoc. A co z sierżantami? Czy można mieć jakiegoś innego poza Bevilem? Bo już właściwie
mam wszystko w Warowni poza sierżantami, bezpieczeństwem na ziemiach i morale wojska :(


Sierżantem może także zostać Światło Niebios, ktore (a właściwie którą) spotkasz w dzielnicy handlowej Newerwinter. Później po przejściu 1 próby pojawi się w Port Llast, a po przejściu 2 próby w Warowni na Rozstajach. Jak przejdziesz 3 próby to pozyskasz ją jako sierżanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.01.2007 o 13:16, piokub napisał:

Mam pytanko.
Jako miłośnicy gry możecie mi doradzić czy opłaca się kupować gre Neverwinter Nights2 edycje
kolekcjonerską?
Prosze o szybką odpowiedź:|


Heh jak masz dostęp to tak ! O i ile mi wiadomo już wszytki są sprzedane :)

piters4

Musisz czekać na patcha 1.03 PL ! On naprawi ten błąd, jak na razie ratuje Cie cierpliwość ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki za pomoc. Gamelord - w świątyni pór roku musisz przejść 4 próby, po przejściu każdej z nich otwierają się drzwi do następnej. Po próbie zimy chyba otwierają się drzwi środkowe, a nie z lewa czy z prawa.
Piokub - Kupiłem sobie Lawful Good i nie narzekam. Mam z nią tylko jeden problem - atut Błogosławieństwo Waukeen nie podnosi mi rzutów obronnych, nie pomogła reinstalacja. Można temu jakoś zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się