• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

to ja znowu mam taką konfigurację sprzętową
semprona 2800 1.6 geforce 6600 128mb 512 ram 2 gb na dysku gdzie zainstalowałem NWN2 i 750mb na c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam następujący problem. Po walce z Gityhankami w Ember, podchodzę do przejścia na mapę klikam "przejdź na mapę świata" i nic się nie dzieje! Nie mogę się wydostać z tej dziury arrrgh. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

to tylko swiadczy o ich prfesjonalizmie i w jak glebokim "powazaniu" maja tych co kupili gre i ktorym patch nalezy sie jak psu buda.Zeby nikt "wladny" z CDP nie raczyl przez kilka dni odpisac ani jednym slowem na bez mala chyba dziesiatki jak nie setki zapytan odnosnie poprawki 1.03 to to juz jest chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.01.2007 o 19:50, Razak napisał:

Mam pytanie do CDP
KIEDY WRESZCIE WYJDZIE TEN PATCH

pomyśl zanim napiszesz...mamy dziś dzień wolny....dopiero jutro ekipa CDP będzie w pracy , więc po co te nerwy ? Włącz pasjanasa..poczytaj książke ... i uspokuj się troche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.01.2007 o 16:41, raminiel napisał:

Mam taki problem, a mianowicie podczas wczytywania Aktu III, pasek wczytywania staje w miejscu,
Ba wogóle nawet niedgrnął. Zatrzymał się na ,,Rozpakowywanie modułu...''''. Czekałem 20min.

Ballackinho, raminiel -> być może to pomoże -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15891&pid=224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.01.2007 o 19:59, Veilaine napisał:

> Mam taki problem, a mianowicie podczas wczytywania Aktu III, pasek wczytywania staje w
miejscu,
> Ba wogóle nawet niedgrnął. Zatrzymał się na ,,Rozpakowywanie modułu...''''. Czekałem 20min.
Ballackinho, raminiel -> być może to pomoże -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15891&pid=224


Czlowieku jesteś genialny, Dzięki - pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

że się kulturalnie przyłączę do ludzi którzy na patcha czekają...Pod koniec grudnia miał się ukazac, nie ma do tej pory :< ludzie z CDP mają wolne? ok ale mogliby poinformowac, że się opóźni to trochę...przynajmniej ja tak uważam, bo bez kitu i obrazy wychodzi na to że CDP "olewa" gracz"kupili-niech grają albo niech milczą".
mam nadzieję, że patch jednak ukaże się już jutro niaf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.01.2007 o 22:09, MetaL2 napisał:

już działa
zwolniłem trochę miejsca na c


Jeżeli masz "Moje dokumenty" na dysku C: to radzę zwolnić jeszcze więcej miejsca. Save''y z gry zapisywane są w "Moich Dokumentach" i im dalej z fabułą tym więcej ważą, nawet po 150 mb jeden!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To samo mialem mowic, ale nie chcialem juz sie odzywac - mnie rowniez niedobrze sie robi patrzac ciagle na ten niebieskawy post na kazdej piepszonej podstronie - w obliczu zaistnialej sytacji jest on po prostu perfidny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hahahah.... Dokładnie... Chwyt stary jak świat, to tak samo jak z oddawaniem długów - mówisz, oddam ci w na początku kwietnia czy tam pod koniec maja, ale którego roku ?? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Znajac CDP, to w niedlugim czasie ukaze sie wyjasnienie, "Wiecie, my mielismy juz latke gotowa tydzien przed nowym rokiem (2007), ale to wina Atari, to wina producenta, to wina Wszystkich tylko nie Nasza, bo my jestesmy super." Typowa zagrywka CDP... jak swiat stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się