Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of WarCraft: The Burning Crusade - intro dostępne!

176 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2006 o 13:54, HumanGhost napisał:

Blizz powinien nakręcić pełnometrażowy film w tym stylu. To by było coś! :-)

no to juz jest zalatwione, bedzie film na podstawie WarCrafta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik po prostu świetny, już dawno nie widziałem tak dobrego, oby zrobili jeszcze jakiś , bo mają do tego talent. Co do Ilidana to niewiem sądze że po Frozen Thronie miał małe szanse na przeżycie, nawet gdyby Arthas go nie zabił to zapewne za nie wykonanie zadania by to zrobił Kil Jaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kukowsy a co ma mmorpg wspolnego z rpg :O - prawda brat brodatego zarzadaif sylwanas zajela miasto a ilidan zyje - czego nie bylo w w3:tft to skoncza lub skonczyli w wowie ;]

co do filmu :
muza 9.9/10
grafika 10/10
efekty 10/10

i ogolnie 10/10 (ciekawe co to zakombo puscil ten KE taka kule ognia czy cos :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 14:24, lukas2491 napisał:

Kto powiedział, że Illidan zginął. . . Illidan po walce z Arthasem został ranny, ale przeżył.
Ze wstydu po porażce uciekł do Outlandu i tam knuje w "Illidan Black Tample" jak tu się zemscic
:)


A skąd niby masz to info ? Może jakieś oficjalne źródło pls ...
Ja tam nie śledzę historii świata W, ale Illidan miał przecież konkretne zadanie od takiego wielkiego Demona : Zabić Króla Lisha ... i nie udało mu się.
Przegrał walkę z Arthasem i jak dla mnie, to już był jego koniec. Nawet jeśli nie zginął w walce (co jest dość mało przwdopodobne), to i tak ścigałby go ten wielki demon, przed którym, jak wiemy, Illidan nawet w Outlands nie mógł się ukryć.
W takim razie ja tego zupełnie nie kumam :-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 14:24, Olamagato napisał:

Nieźle to wygląda. Ciekawe czy coś ulepszono w grafice samej gry np. żeby modele postaci były
chociaż zbliżone do tego rendera.


Ulepszono grafikę znacznie. Horyzont sięga dalej, tekstury są bogatsze a moby mają więcej polygonów. Ale żeby gra wyglądała jak ten cinematic to nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik świetny, ale ten z podstawki zrobił na mnie większe wrażenie. Może przez lepsza muzyke? Nie podoba mi się design krwawej elfki a zwłaszcza jej uszu :|
Po słowach Illuśia "You are not prepared" przyszło mi do głowy tylko jedno "more grind!" :)
No nic, tak czy siak, kupie BC bo z narzeczona łudzi się, że poprawili elementy które odepchały nas po paru mcach od podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zasysam!

Intro do podstawki zrobiło na mnie piorunujące wrażenie! Te z Guild Wars czy WH40k również mi się podobały, stanowią wspólnie moją ulubioną trójkę filmików "growych", ha :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 15:31, zygzaak napisał:

Tylko po co :P ? WoW ma tylu wiernych fanów płacących abonament, a jeśli potrzeba więcej kasy
- wypuszcza się dodatek. :)


Ale Blizzard zawsze miał dużo kasy, a mimo to nigdy nie poszli na łatwiznę. Mam nadzieję na coś takiego: StarCraft 2, Diablo 3, WarCraft IV, dodatek do WoWa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 15:19, Mroku21 napisał:

Filmik świetny :D, w końcu Blizzard nie od dziś wie co to jest ładna animacja.


Mroku ... filmik może i świetny, ale intra z "Warhammera: Down of War" i tak nic nie przebije ;-PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2006 o 15:47, Dann napisał:

Mroku ... filmik może i świetny, ale intra z "Warhammera: Down of War" i tak nic nie przebije
;-PP


A czy ja mówie, że przebija?;p Oczywiście, że nie ma do niego startu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo... obejrzane (zdecydowałem się na szybkie odtworzenie, za długo by czekać; zresztą jakość-jak najbardziej w porządku)!

Wiecie co? Jestem pod wrażeniem! Podobnym do tego, jakie wywołał na mnie film z podstawki, naprawdę!

Niesamowita rzecz... Aż znów pojawiła się myśl-kup WoWa, kup WoWa... Ajajaj... tyle pokus dookoła :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować