Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

Co robicie jak macie focha??

36 postów w tym temacie

Jak ktos ma focha to najlepiej jest strzelic sobie kielicha i na impreze jakas wyskoczyc. Albo do znajomych na jakas impreze wbic. Albo mozna pograc w kosza, pilke, pobiegac sport sprawia ze zapomina sie o problemach. Na Chwile, ale to zawsze cos.
Albo jak sie ma na kogos focha to dobrze jest powiedziec prosto z mostu o co chodzi, wyjasnic i juz. Nie znosze jak ktos strzela focha i nie mowi o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem ze jestem bezproblemowy. Żadko kiedy mam takie coś jak foch a raczej u mnie to jest żadkość. Jak coś sie stanie to po co mam si tym przejmowac i nie wiadomo co robic?:)
Ale najlepsze na fochy to pograc w cos w stylu ala gta. pomaga albo wlaczcie muzyke na full tez dobry sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlaczam System of a Down, gram w ktoregos Need for Speeda, ogladam telezakupy Mango gram w pilke probujac nowe trikasy, czytam Stephena Kinga, bluzgam sie nawzajem z kolega, czytam opis swiata Tamriel z Obliviona odkurzam stare numery Clicka i CDA, ogladam Real-Barca z tego sezonu. Wiele jest sposobow. a to tylko te w trybie single player (no moze poza tym bluzganiem):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm jeszcze nigdy nie miałem "focha" zdarzały sie gorsze dni ale nie aż tak strasznie zawsze starałem sie znaleźć coś dobrego w danej sytuacji ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamykam się w pokoju, siadam do komputera, włączam Metalicę(oczywiście sąsiedzi się skarżą na hałas, ale wtedy mam to gdzieś) i gadam z dziewczyną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować