Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Ja mam źle : 4,7, chyba 9 i 20. I to przez zasrany stres, bo to all wiedziałem ... Z 7 się wstydzę za siebie miałem dobrze to skreśliłem, bo mnie inne zadanie zmyliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 12:49, sliski_wojtas napisał:

> W 23 zadaniu napisałem tylko język,historia i tradycja myślicie, że mi uznają?

Tak samo napisałem powinno normalnie zaliczyć czemu nie ?


No jeśli będą jechać po kluczu odpowiedzi... to niekoniecznie. Ja mam język, historia, tradycja, kultura i sam się zastanawiam czy mi to zaliczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 12:49, sliski_wojtas napisał:

> W 23 zadaniu napisałem tylko język,historia i tradycja myślicie, że mi uznają?

Tak samo napisałem powinno normalnie zaliczyć czemu nie ?

No wiesz mogą być wredni i nie uznać , bo dla nich będzie za mało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem Monte Cassino z Włoch na Francję ( wiedziałem, że mój ojciec tam był, tyle, że był także we Francji i to mnie zmyliło ;/).Po prostu mogę pogratulować sam sobie za najgłupszy błąd jaki mogłem zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 12:53, Nikodem95 napisał:

Ja zmieniłem Monte Cassino z Włoch na Francję ( wiedziałem, że mój ojciec tam był, tyle,
że był także we Francji i to mnie zmyliło ;/).Po prostu mogę pogratulować sam sobie za
najgłupszy błąd jaki mogłem zrobić...

Zawsze tak jest, pierw wydaje ci się coś a potem jakaś inna myśl i po robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 12:53, Nikodem95 napisał:

Ja zmieniłem Monte Cassino z Włoch na Francję ( wiedziałem, że mój ojciec tam był, tyle,
że był także we Francji i to mnie zmyliło ;/).Po prostu mogę pogratulować sam sobie za
najgłupszy błąd jaki mogłem zrobić...


Ja w jednym zadaniu napisałem Królestwo Polskie, zamiast Księstwo Warszawskie możemy sobie pogratulować ! Powinienem się cieszyć, że dużo historii bylo - historie normalnie ogarniam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2011 o 12:54, sliski_wojtas napisał:


Ja w jednym zadaniu napisałem Królestwo Polskie, zamiast Księstwo Warszawskie możemy
sobie pogratulować ! Powinienem się cieszyć, że dużo historii bylo - historie normalnie
ogarniam ;D

To mi możesz także pogratulować, bo tak samo dałem Królestwo Polskie ( tutaj się także zastanawiałem nad tymi dwoma, ale zamiast tu zmienić a tam zostawić, zrobiłem odwrotnie i dwa punkty do tyłu...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja starałem się wybrać pierwszą odpowiedź, która przychodziła mi na myśl, bo miałem już za sobą doświadczenie, że jak nad czymś się dłużej pomyśli człowiek potrafi zaznaczyć totalne głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 12:59, PJ_MW napisał:

Ja starałem się wybrać pierwszą odpowiedź, która przychodziła mi na myśl, bo miałem już
za sobą doświadczenie, że jak nad czymś się dłużej pomyśli człowiek potrafi zaznaczyć
totalne głupoty.

I tak zawsze robiłem i jeszcze przed egzaminem sobie to powtarzałem, ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda... Miałem Księstwo Warszawskie i zacząłem jak głupi nad Królestwem Polskim się zastanawiać... Ale tak już teraz zgłupiałem, że nie wiem co dałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pośrodku plateau, które ma ponad czterysta metrów kwadratowych, znajduje się szesnastometrowyy krzyż Virtuti Militari." - to jest ponoć dobra odpowiedź.

Ja dałem " Szesnastometrowy krzyż Virtuti Militari znajduje się pośrodku plateau, które ma ponad tysiąc czterysta metrów kwadratowych ( bo tyle było na teście)" - chyba mam dobrze, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować