Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2007 o 15:53, Doktor14 napisał:

> Ja bym się tak na twoim miejscu nie cieszył...
Podzielam twoje zdanie:(:(:(
>
> Jeżeli chodzisz do I lub II klasy to za rok lub 2 bedzięsz pisał AŻ 3 TESTY:
Za 2 lata dochodzi dopiero Angielski.
> 1. humanistyczny
> 2. mat- przyrodniczy
> 3. JĘZYK OBCY
Język obyc do wyboru czy tylko Angielski??? Bo ja słyszałem, ze nie ma wyboru. A tak wogóle
test z Angielskiego mi nie wadzi jak narazie się cieszę (jestem pierwszym rocznikiem, który
będzie pisał).
> ... i jeszcze dochodzą do tego MUNDURKI xD
Duży minus i strata kasy...



Powinno być do wyboru albo DWA NA RAZ (2 in 1) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 15:54, Gierlo napisał:

Czytałem to, ale to mi nie pomogło i boje się że 16 punktów pójdzie w plecy (a miało być tak
pięknie) ;/

Ja będę miał pow. 40

jeszcze żeby mi tak jutro poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też się wydaje, że nie ma wyboru co do egzaminu z języka obcego. Mają pisać z angielskiego, a co do mundurków to tylko kondolencje złożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, chwila prawdy - patrzę na odpowiedzi... (Gryzienie pazurów)

Ja jutro chciałbym fizykę (ale jedno zadanie), chemię (OOO, TAK!) i geografię. Cóż, ile głów, tyle możliwości! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Dnia 24.04.2007 o 15:48, tuna napisał:

... i jeszcze dochodzą do tego MUNDURKI xD


z tego co wiem mundurki zostana wprowadzone w gimnazjach, niewiem jak z podstawowka, ale w szkolach srednich ich nie bedzie wiec nie ma sie czego obawiac... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

angielski wchodzi juz za rok z tego co mówili mi nauczyciele w szkole.Wkurzony jestem ze my nie piszemy :/ Z anglika jestem mocny i nadrobilbym nim słabą ilość pkt z matmy bo napewno bedzie malo.No ale trudno sie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 15:59, QbA-No1 napisał:

>/ciach/
> ... i jeszcze dochodzą do tego MUNDURKI xD

z tego co wiem mundurki zostana wprowadzone w gimnazjach, niewiem jak z podstawowka, ale w
szkolach srednich ich nie bedzie wiec nie ma sie czego obawiac... :D


mundurki będą TYLKO w szkołach OBOWIĄZKOWYCH (czyli pods. i gimn.) a dalej to już nie :P mam(y) szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś ten temat jest oblężony jak nocne marki-czat sie zrobil z tego :D
Tuna a gdzie mowili ze beda w podstawowkach? Bo ten kretyn romek narazie to tylko narzeka na gim ze tam sami bandyci itp i ze to im trzeba zrobic "Zero tolerancji"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, sprawdziłem - część testowa (czyli odpowiedzi A,B,C czy D): 19/20! Jestem ucieszony jak cholera! :-D

Mam małe pytanie, może ktoś się orientuje: Czy w zad. 28 (zgrubienia) ożna się było pomylić, w takim sensie, że przy "Skrzydłach" napisałem liczbę pojednyczą - "Skrzydło". Czy będzie to zaliczone, jako prawidłowa odpowiedź? Pomocy, ludzie! :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 15:49, Gierlo napisał:

Kurde, coraz bardziej zaczynam się zastanawiać czy dobrze napisałem rozprawkę.
Było napisane w poleceniu aby napisać argumenty w tym jednego z arkusza, czyli minimum musi
być jeden z arkusza to wiem, ale czy ma być tylko jeden z arkusza czy mogło być więcej bo ja
opisałem wiszące ogrody, ten ogród na fotografii oraz Park Łazienkowski.
Mam nadzieję że dobrze zrozumiałem to pytanie ;/


Ja w tej rozprawce napisałem o wiszących ogrodach Semiramidy, inwokacji Mickiewicza z Pana Tadeusza (ta, wiem, że tam nie ma nic o ogrodach, ale Mickiewicz opisuje przyrodę Litwy, więc jest to powiązane) i o Poniatowskim dzięki któremu Warszawa cieszy się parkiem Łazienkowskim.
Btw;
miał ktoś w tej rozprawce jakieś cytaty znanych osób? Ten temat był tak głupi, że ja żadnego nie miałem. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2007 o 16:12, Wieśniakoo napisał:

Mam małe pytanie, może ktoś się orientuje: Czy w zad. 28 (zgrubienia) ożna się było pomylić,
w takim sensie, że przy "Skrzydłach" napisałem liczbę pojednyczą - "Skrzydło". Czy będzie to
zaliczone, jako prawidłowa odpowiedź? Pomocy, ludzie! :-/


Powinni,przecież to nie błąd tylko przeoczenie ale wiesz jak to jest,zalezy moze jaki egzaminator sie trafi albo od jakichs wytycznych,w mojej opini powinni ci to zaliczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 16:16, Manieklbl napisał:

Powinni,przecież to nie błąd tylko przeoczenie ale wiesz jak to jest,zalezy moze jaki egzaminator
sie trafi albo od jakichs wytycznych,w mojej opini powinni ci to zaliczyc.


Dzięki za podniesienie na duchu - już wiem, czemu ubię te forum! :-)

A kto jest dyslektykiem? (Ja nie, od razu mówię...) Wykorzystaliście dodatkowy czas? :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dysleksje:p a dokładnie dysortografie i dysgrafie;*. Test zajął mi godzinę i dwadzieścia minut. Niestety musiałem siedzieć jeszcze całe czterdzieści...nie chcieli wypuścić;/. Heh w końcu miałem całe trzy godziny na napisanie...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 16:22, Wieśniakoo napisał:

> Powinni,przecież to nie błąd tylko przeoczenie ale wiesz jak to jest,zalezy moze jaki
egzaminator
> sie trafi albo od jakichs wytycznych,w mojej opini powinni ci to zaliczyc.

Dzięki za podniesienie na duchu - już wiem, czemu ubię te forum! :-)

A kto jest dyslektykiem? (Ja nie, od razu mówię...) Wykorzystaliście dodatkowy czas? :-|

ja jestem dyslektykiem ale nie mogłem już tam usiedziec bo przestalem myslec jak napisałem rozprawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 16:25, Word up napisał:

Ja mam dysleksje:p a dokładnie dysortografie i dysgrafie;*. Test zajął mi godzinę i dwadzieścia
minut. Niestety musiałem siedzieć jeszcze całe czterdzieści...nie chcieli wypuścić;/. Heh w
końcu miałem całe trzy godziny na napisanie...]


U nas pierwszy koleś wyszedł po 15 minutach ... Możemy sobie wyobrazić co on tam napisał. Mówił że tylko testowe i to metodą chybił-trafił ...
Mi zajął godzinę i chyba 5 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 15:54, Gierlo napisał:

Czytałem to, ale to mi nie pomogło i boje się że 16 punktów pójdzie w plecy (a miało być tak
pięknie) ;/

Nie bój się. 16 punktów w plecy na pewno Ci nie pójdzie. Co najwyżej odejmą Ci jeden czy dwa punkty za to. Ja sam miałem wątpliwości co do tej rozprawki, więc napisałem w oparciu o ten jeden tekst z arkusza, jednak znając mój los zapewne mi za stylistykę troszeczkę odejmą, jednak ponad 10 punktów powinienem mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 16:25, Word up napisał:

Ja mam dysleksje:p a dokładnie dysortografie i dysgrafie;*. Test zajął mi godzinę i dwadzieścia
minut. Niestety musiałem siedzieć jeszcze całe czterdzieści...nie chcieli wypuścić;/. Heh w
końcu miałem całe trzy godziny na napisanie...]


Jak to nie chcieli? Nie moga tak,nie pozwolili ci wyjść? Było powiedzieć że już skończyłeś. Nie mają prawa cie przetrzymywać. A chodzili u was po sali?Chodzi mi czy krążyli żeby nie ściągać bo przez te 4 lata nie mieli takiego prawa a od tego roku tak. U mnie na szczescie z tego nie korzystali bo to rozprasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować