Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2015 o 09:35, lis_23 napisał:

> Masa nowych informacji o filmie.
>
> http://www.ew.com/article/2015/08/12/star-wars-luke-skywalker-hooked-jj-abrams
>
> http://www.ew.com/article/2015/08/12/star-wars-force-awakens-kylo-ren

Są tu jakieś istotne informacje? Jeżeli tak to może mógłby ktoś przetłumaczyć najistotniejsze
fakty?


http://naekranie.pl/aktualnosci/gwiezdne-wojny-przebudzenie-mocy-nowe-zdjecia-i-szczegoly-735595

Tu masz news hataka, mniej info, ale podejrzewam, że wybrali najlepsze rzeczy (nie czytałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2015 o 12:38, Damianuss1 napisał:

Widzę, że spoilowanie się zaczyna. Na fejsie w grupach o SW też ludzie dodają np fotki
figurek z jakiejś nowej serii.


Czyli nie wolno nawet zdjęć pokazywać?
Rozumiem spoilery co do fabuły filmu, gry, książki, itp. ale ja jednak zawsze wolałem wiedzieć jak najwięcej o danym filmie jeszcze przed jego premierą, polowałem na pierwsze zdjęcia, itp. Ech, szkoda, że od lat nie wychodzi już Cinema w której było wiele reportaży z planu, a przy okazji premiery sporo zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2015 o 13:01, lis_23 napisał:

Czyli nie wolno nawet zdjęć pokazywać?


Myślę, że lepiej będzie wklejać opisane linki (np. "Zdjęcie Luke''a: http:/jestemlinkiem.pl/nieklikac.jpg"), niż fotki jako takie. Ja akurat zgadzam się z Damianussem, nie chcę o filmie wiedzieć nic (m.in. dlatego nie tłumaczyłem wcześniejszych linków - nie chciałem czytać zawartości) ponad to, co widać było na trailerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat lubię wiedzieć jak najwięcej i jak najwcześniej ;) już nie mogę się doczekać wszelkich " the ar of " i " the making of ". Ciekawe, czy Amber wyda polskie wersje tych wydawnictw? Po cyrkach z albumami do " Hobbita " mam co do tego obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na D23 potwierdzono obsadę Rogue One i nowy tytuł, który brzmi Rogue One: A Star Wars Story.

Felicity Jones, Diego Luna, Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Jiang Wen, Forest Whitaker, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk (postać motion capture) i Riz Ahmed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2015 o 19:00, Damianuss1 napisał:

Plakat jest mega. Muszę to mieć na ścianie.


Mi się nie za bardzo podoba. Przynajmniej w porównaniu z plakatami z nowej trylogii, a nawet z czwartego Indiany ( ten sam artysta ). Jest zbyt mało szczegółowy i nieciekawy kolorystycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2015 o 21:20, lis_23 napisał:

Mi się nie za bardzo podoba.


No to jest nas dwoch. Powinni byli go zrobic w stylu plakatow z Ep I-III oraz IV-VI Enhanced Edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2015 o 12:47, Rokuto napisał:

Widzę, że sprawa premiery nowej części Gwiezdnych Wojen ma charakter państwowy.

Niech walczą o tą datę bo to jakaś paranoja, że wszędzie jest jednego dnia ustalone, a u nas jak zwykle później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2015 o 13:38, Damianuss1 napisał:

Niech walczą o tą datę bo to jakaś paranoja, że wszędzie jest jednego dnia ustalone,
a u nas jak zwykle później.


Już od jakiegoś czasu premiera w Polsce jest zmieniona na 18 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2015 o 13:58, Damianuss1 napisał:

Aaa czyli już wywalczyli :). Super.


I kto mówi, że nasz rząd jest mało skuteczny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2015 o 22:47, Ecko09 napisał:

Decyzja o przeniesieniu filmu na wcześniejszy termin zapadła jeszcze przed interwencją
rządu.

Gdyby to dzięki interwencji rządu przesunięto premierę, to w następnych wyborach mieliby większość w parlamencie :)
Ciekawe czy przesuną premierę Rogue One. Planowana jest na 23 grudnia, tydzień po światowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor interpelacji wypowiada się właśnie w TVN24 ;) mówi on, że reagował na prośby swoich kolegów, w większości młodych ludzi i fanów SW, choć sam też lubi te filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować