Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

Najlepsza gra XXI wieku.

76 postów w tym temacie

10 według mnie najlepszych gier XXI wieku to:
1.Gothic III
2.World of Warcraft
3.Far Cry
4.Heroes of might & magic III
5.Need for Speed - Underground 2
6.Half-Life 2
7.Oblivion
8.Call of Duty 2
9.Guild Wars
10.Company of Heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 14:40, Larry Laffer napisał:

> W tym temacie możecie napisać jaka według was jest najlepsza gra XXI wieku bez względu

> na gatunek. Podajcie co najwyżej 3 gry. Czyli ścisłą czołówkę według was. Prosze takze
o uzasadnienie.


Jejku, przecież XXI wiek dopiero się zaczął! Te gry, które wyjdą za około 100 lat będą przecież
wmiatać w ziemie to co jest obecnie. Lepszy tytuł tematu byłby np. Gra (tego) roku. Albo można
tez porównać gry z ubiegłego wieku...


co za gosc.XXI wiek trwa juz jakbys chcial wiedziec od 6 lat. w ciagu tych 6 lat wyszlo kilkanascie tysiecy gier. Malo ci do wybrania? Nie podoba sie to nie musisz tu nic pisac. Co za gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 19:13, citekmaniak napisał:

co za gosc.XXI wiek trwa juz jakbys chcial wiedziec od 6 lat. w ciagu tych 6 lat wyszlo kilkanascie
tysiecy gier. Malo ci do wybrania? Nie podoba sie to nie musisz tu nic pisac. Co za gość


Jejku a czym jest 6 lat w proporcji do jednego wieku?! to jest dokładnie 6/100, czy potrafisz sobie wyobrazić jakie gry będą w 50/100, albo w 99/100? Chyba nie... Jak chcesz założyć mądry temat to się zastanów o czym chcesz właściwie pisać, bo z tego wynika masło maślane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Star Wars Knights of The Old Republic- genialny erpeg Bioware''u
2.Baldur''s Gate 2- świetna opowieść i grywalność
3.Call of Duty 2- przełom w dziedzinie FPS''ów

Co myślicie o takim wyborze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 19:23, Larry Laffer napisał:

> co za gosc.XXI wiek trwa juz jakbys chcial wiedziec od 6 lat. w ciagu tych 6 lat wyszlo
kilkanascie
> tysiecy gier. Malo ci do wybrania? Nie podoba sie to nie musisz tu nic pisac. Co za gość


Jejku a czym jest 6 lat w proporcji do jednego wieku?! to jest dokładnie 6/100, czy potrafisz
sobie wyobrazić jakie gry będą w 50/100, albo w 99/100? Chyba nie... Jak chcesz założyć mądry
temat to się zastanów o czym chcesz właściwie pisać, bo z tego wynika masło maślane...


gosciu. jakis uraz masz? chodzi mi o gry z XXI wieku ktore zostaly wydane do tej pory i ktore z nich sa najlepsze. Co mnie obchodzi jakie beda za 50 lat. Chodzi mi o gry z 21 wieku ktore do tej pory zostaly wydane. Zastanow sie lepiej co ty mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 19:26, citekmaniak napisał:

gosciu. jakis uraz masz? chodzi mi o gry z XXI wieku ktore zostaly wydane do tej pory i ktore
z nich sa najlepsze. Co mnie obchodzi jakie beda za 50 lat. Chodzi mi o gry z 21 wieku ktore
do tej pory zostaly wydane. Zastanow sie lepiej co ty mowisz


Sam tytuł: "Najlepsza gra XXI wieku" osobą myślącym daje do zrozumienia, że chodzi o całe zestawienie gier XXI wieku - podsumowanie całej dekady, a nie to co się do tej pory ukazało :|
Jeżeli jest to dla ciebie zbyt ciężkie do pojęcia to niebędę już tłumaczył... Tak samo jakby napisać najlepszy samochód XXI wieku na początku obecnego wieku :/

Dobrze napisał Dann:

>Najlepsza gra XXI wieku ? Odpowiedzi na to pytanie udzielę za jakieś ... 93 lata ;-P.

Alke widać, zę do ciebie nie dociera czym jest różnica między 6 latami, a 100 latami, czyli jednym wiekiem.
Strzałeczka! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 19:46, pro evo napisał:

> Według mnie:
> 1.WoW
> 2.Warcraft III
> 3.HOMM III


Przecież ta gra niesjet 21 pierwszego.


Niewidzisz, że autor chciał zabłysnąć super tematem?! Teraz to już nieważne z jakiego wieku to jest gra, jak sam mówi:

>a no to sory, jezeli juz taki temat jest. Ale tu nie chodzi o najlepsza gre w ktora graliscie tylko o najlepsza gre XXI wieku niekoniecznie w ktora graliscie. No i nie moze byc sprzed 2000 roku. TAka mała różnica

Ważne by się tylko dopisywać, ehh.. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra skoro modek jeszcze nie zamknal tego tematu ( wyznaje zasade ze jak po 35 postach zaden moderator nie zamknie danego tematu do moge sie do niego dopisac) to i ja zapodam swoja liste. Uwazam ze 3 miejsca to kilkakrotnie za malo, wiec dam ich troche wiecej (kolejnosc od najulubienszej)
Far Cry & Half-Life 2(nie potrafie wybrac tej jedynej)
Mafia
Silent Hill 2
Baldur''s Gate II
Prince of Persia:Piaski Czasu
Heroes III&V
I tyle oczywiscie jest jeszcze kilka gier ponad bardzo dobrych ale nie chce sie az tak rozdrabniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 14:53, Pustelnik88 napisał:

> Gothic III - Tu nie ma co gadać, po prostu najlepsza gra jaka póki co ujrzała światło
dzienne,
> olbrzymi świat, świetna fabuła, piękna grafika...

...+ mnówstwo błędów ;/ najlepsza gra?... niepowiedziałbym



A ja owszem. Błedy zostały usnięte przez patche (a w polskiej wersji nie ma ich wcale). Nawet jeżeli jakimś cudem się gdzieś zablokujesz to wciskasz CTRL + F8 (czy coś takiego) i już nie jesteś zablokowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować