Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2007 o 20:40, Word up napisał:

Heh jestem w rozdziale - pajęcza świątynia -...i mam mały problem:P jak pokonać tego cyklopa?

Najłatwiej chyba zwabić go w pobliże tego posągu, który przytrzymują słabe deski. Kopiesz w deski i biedny cyklop oszołomiony pada na kolana. Inny sposób to bezmyślne nawalanie aż cyklop ugnie się pod ciężarem Twoich ciosów i też uklęknie. Wtedy już łatwo - wsadź mu coś do oka i ciesz się z nowych skill pointów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 20:41, windows00 napisał:

> Gdzie mogę skopiować save''y z DM? Jakoś nie widzi mi się przechodzenie wszystkiego od
początku
> :) A gra fajna ;]
<Folder, w którym zainstalowałeś DM>\mm\SAVE
Tam znajdują się wszystkie save''y.


Dzięki - nie widziałem tego wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przechodzę po raz drugi DM i tym razem szkolę się na zabójcę. Jakieś porady? Wiem, że mam sobie na początku rozwinąć umiejętność ukrywania się w ciemności, ale co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 17:26, rick90 napisał:

Dobra, przechodzę po raz drugi DM i tym razem szkolę się na zabójcę. Jakieś porady? Wiem, że
mam sobie na początku rozwinąć umiejętność ukrywania się w ciemności, ale co jeszcze?

walkę oczywiscie.Bardzo przydatny tez jest łuk, wiadomo możesz z dalekiej odległości przeciac line, podciac polke itp.Ogolnie zabojca gra sie niefajnie i trudno a sztylety jako bron sprawdzaja sie beznadziejnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 18:44, rick90 napisał:

A gdzie znaleźć pancerz złodzieja (czy jakoś tak)

w stonehelm przedostatni rozdzila city in flames

Dnia 15.06.2007 o 18:44, rick90 napisał:

i sztabkę płomiennego złota?

gdy jestes na wyspie pelnej orkow i szukasz ekwpiunku, w skrzyni z Twoj ekwipunek i sztabka, kilka misji pozniej mozesz ja zamienic na erthfire swor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 18:44, rick90 napisał:

A gdzie znaleźć pancerz złodzieja (czy jakoś tak) i sztabkę płomiennego złota?

Zależy jaki pancerz? Podstawowy czy mistrza złodziei? Jeśli ten pierwszy to wiadomo, że zaraz po pościgu za ghoulem, kiedy trzeba zinfiltrować magazyn. Z placu, przy którym znajduje się wejście do wspomnianego magazynu, można drabiną dostać się na mur - tam będzie ta zbroja. Jeśli chodzi o zbroję mistrza złodziei, to pierwsza jest jeszcze na wyspie pająka - w miejscu, gdzie trzeba podnieść poziom wody, żeby dostać się bardzo wysoko na tratewce. W jednej z nisz leży właśnie ta zbroja.

Pierwsza sztabka płomiennego złota znajduje się na statku, który odbijamy w porcie Stonehelm. Jeśli dobrze pamiętam, niedługo po tym, gdy dostaniemy się pod pokład, mamy do pokonania dość wysoką drabinę (w górę). Jakoś na 1/3 albo 1/2 jej wysokości na pewnym podeściku leży sztabka i chyba mikstura pełnego leczenia.

PS. Nie daję głowy za to, co napisałem, bo dałem dość dawno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 18:26, Altair05 napisał:

walkę oczywiscie.Bardzo przydatny tez jest łuk, wiadomo możesz z dalekiej odległości przeciac
line, podciac polke itp.Ogolnie zabojca gra sie niefajnie i trudno a sztylety jako bron sprawdzaja
sie beznadziejnie.



co do sztyletów to się z toba nie zgodze, sprawdzają się b. dobrze, zwłaszcza sztylety mrozu, którymi załatwiłem 2 licze w około 40s :) sztylety burzy też są całkiem dobre na orków :) po prostu trzeba wiedzieć jak sie nimi posługiwać kiedy juz dojdzie do otwartej walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2007 o 20:39, Agrah napisał:



co do sztyletów to się z toba nie zgodze, sprawdzają się b. dobrze, zwłaszcza sztylety mrozu,
którymi załatwiłem 2 licze w około 40s :) sztylety burzy też są całkiem dobre na orków :) po
prostu trzeba wiedzieć jak sie nimi posługiwać kiedy juz dojdzie do otwartej walki

nie mowie ze sztylety sa bezuzyteczne ale i tak wole miecze...po prostu tak lepiej sie nimi macha latwiej operuje przynajmniej mnie, poza tym zadają większe obrazenia itp. co do sztyletow mrozu dwa licze w 40s brawo tyle tylko ze ja takim sword of the age of dragonclav zalatwilem dwa licze w krotszym czasie bo padaly po dwu uderzeniach tak wiec wole miecze sztylety są gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 20:53, Altair05 napisał:

nie mowie ze sztylety sa bezuzyteczne ale i tak wole miecze...po prostu tak lepiej sie nimi
macha latwiej operuje przynajmniej mnie, poza tym zadają większe obrazenia itp. co do sztyletow
mrozu dwa licze w 40s brawo tyle tylko ze ja takim sword of the age of dragonclav zalatwilem
dwa licze w krotszym czasie bo padaly po dwu uderzeniach tak wiec wole miecze sztylety są gorsze...



heh nie mówie że są lepsze od mieczy, poprostu nie są beznadziejne i bezużyteczne :) fakt, takim mieczem można powalić przeciwnika w 2 uderzeniach ale co to za frajda? :P nie no żartuje, po prostu jestem osobą która woli wbić przeciwnikowi sztylet w serce zachodząc go do tyłu niż stawać z nim do otwartej walki twarzą w twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2007 o 21:02, Agrah napisał:


heh nie mówie że są lepsze od mieczy, poprostu nie są beznadziejne i bezużyteczne :) fakt,
takim mieczem można powalić przeciwnika w 2 uderzeniach ale co to za frajda? :P nie no żartuje,
po prostu jestem osobą która woli wbić przeciwnikowi sztylet w serce zachodząc go do tyłu niż
stawać z nim do otwartej walki twarzą w twarz :)

prawda lepiej jest wbić przeciwnikowi sztylet w plecy...ale ja tam wole emocjonujaca walke wrecz za pomoca mieczy a nie chowanie sie po kątach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 21:03, Altair05 napisał:

prawda lepiej jest wbić przeciwnikowi sztylet w plecy...ale ja tam wole emocjonujaca walke
wrecz za pomoca mieczy a nie chowanie sie po kątach...

jak cie dorwą 4 ghule na raz to zmienisz zdanie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2007 o 23:42, zadymek napisał:

jak cie dorwą 4 ghule na raz to zmienisz zdanie:)))

nie zmienie:D jakos sobie radzilem z 5 na raz w ostatnich rozdzialach z dlugim miechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 09:11, Altair05 napisał:


> jak cie dorwą 4 ghule na raz to zmienisz zdanie:)))
>
nie zmienie:D jakos sobie radzilem z 5 na raz w ostatnich rozdzialach z dlugim miechem

to pewnie grałeś na easy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2007 o 13:53, zadymek napisał:

to pewnie grałeś na easy

to pewnie dobrze gram w te gre i jakos sobie radze neizaleznie od poziomu trudnosci, a poza tym nie gralem na easy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 17:43, zadymek napisał:

i co? Może ghule nie zabijają cie 2 ciosami?

ghule są najbardziej wkurzającymi przeciwnikami - nie dość ,że szybko atakują to jeszcze grupami i zachodzą od tyłu. Najbardziej wkurzały mnie gdy wychodziliśmy z kanałów. AGR! Ja walczę a z tylu jeden przeprowadza atak z zaskoczenia. Grrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uszczęśliwiłem się najnowszym dzieckiem Billa Gatesa, w wersji Bussines. No i jak zawsze, gdy poprawia się dobre, coś sie namiesza. Za każdym razem przy wyjściu z gry, MM przestaje odpowiadać i się wiesza ... Niby nieszkodliwe, ale czasem trza zresetować kompa, co mi już nie za bardzo odpowiada ...
Są jakieś łatki, bądź "knify" na to ?
Dodam, że tryby kompatybilności i "Uruchom jako administrator" nie dają sensownych efektów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 17:43, zadymek napisał:

i co? Może ghule nie zabijają cie 2 ciosami?

moze i zabiajja ale zawsze jest na nie sposob niekoniecznie szttylety czy atak z zaskoczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować