Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Bo informatykowi sie odwidziało,że ta jest lepsza do gier...

Do tej zacinki dochodzi jeszcze to,że gdy jest menu gry to pojawia mi sie ekran ładowania,to już może być bug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam problem z DM multiplayer. Gram sobie pewnego razu (~6 miechow temu) w Mp. po pełnej aktualizacji na Steamie, wchodzę do gry na serwerze wybieram stronę, dziwi mnie to ze nie widze swojej broni trzymanej w ręce( myślę sobie co mi tam) biegnę dalej i co widzę???!!! jakieś literki które biegają przedemną a modeli graczy nie widze. Wnerwiłem się odinstalowalem i jakiś czas przestałem grac, do dzisiaj. Uruchomiem gre, uaktualnila się i zaczynam grac (Bałem się że będzie to samo) No i jak zwykle literki brak modeli, pogrzebałem w ustawieniach grafiki i działało ale źle, postacie były częściowo zielone-żółte-białe-czerwone i grałem sobie tak przez jakis czas. Następnego dnia wchodzę na MP i co???!!! znów brak modeli, wprowadza, poprzednie ustawienia i nic dalej to samo. Pomóżcie mi proszę was!!!

Mój konfig
Athalon 2GHz
mobo: Abit NF7 series
karta graficzna Radeon 9250 ATI
Pamięc 1,5 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie
Mam do Was pytanie jakieś pół roku temu zamówiłem sobie grę Dark Messiah niestety z braku wolnego czasu, czyli grania w inne gry zapomniałem o niej aż do wczoraj, moja radość z tej gry jest niesamowita gra mnie bardzo wciągła w swój klimat.
A pytanie brzmi pamięta ktoś rozdział "ogień we krwi" to jest 5 lub 6 rozdział (z tego wszystkiego zapomniałem o nr rozdziału) zaczyna się po filmiku jak umieramy nabici na pala :) dowiadujemy się o swoim dziedzictwie i ruszamy w poszukiwaniu ekwipunku po drodze zabijając 3 orków, odnajduje ekwipunek i zmieniają mi się wytyczne misji że muszę stamtąd uciec niestety obszedłem cały obszar i tylko zamknięte kraty torują mi drogę których otworzyć nie mogę, do tego znajduje jeszcze zamknięty kufer, szukałem wszędzie wskazówek pływałem we wodzie znajdując tajny obszar gdzie leży tarcza błyskawic nawet zacząłem zwłoki wyławiać z wody za pomocą telekinezy w poszukiwaniu klucza lub czegoś podobnego co by mi pomogło.
Jeśli ktoś zna odpowiedź to będę wdzięczny za nakierowanie mnie spowrotem na dobry tor :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 18:20, Kreg napisał:




Nad jedną z krat, na suficie będzie drewniana belka, musisz strzelić w nią z łuku linowego. Wtedy po linie przejdziesz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 18:24, Ecko09 napisał:

>


Nad jedną z krat, na suficie będzie drewniana belka, musisz strzelić w nią z łuku linowego.
Wtedy po linie przejdziesz sobie.



Faktycznie jest dzięki i pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 19:54, Qbasmok007 napisał:

Mam pytanie. Opłaca się kupić nowgo DM MaM Elements na xboxa 360 za 100 zł ? Czy gra
jest fajna ? Jak wypada graficznie ?


Jak dla mnie się opłaca, ale to już chyba sam powinieneś o tym zadecydować, przecież nie każdy wie w jakie gry lubisz grać. Co do grafiki to pooglądaj screeny, gameplay''e i sam oceń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh odkryłem malą ciekawostkę w grze :D W czwartym rozdziale gdy już odzyskamy statek itp. zamykamy się z Leanną w kajucie ;) czy jak to się tam nazywa. Na ścianie wisi ciekawa mapa. Wcześniej nie zwracałem na nią uwagi, ale tym razem mnie zaciekawiła. Gdy przyjrzałem się jej dokładnie stwierdziłem, że to nic innego jak wybrzeże Bałtyku.

20080908171855

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 17:30, Tokix napisał:

Ale to już było poruszane kilka razy : P

Nie śledzę tematu na bieżąco więc nie wiedziałem. Tak czy inaczej wracam do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 17:23, Michal 1232 napisał:

Heh odkryłem malą ciekawostkę w grze :D W czwartym rozdziale gdy już odzyskamy statek
itp. zamykamy się z Leanną w kajucie ;) czy jak to się tam nazywa. Na ścianie wisi ciekawa
mapa. Wcześniej nie zwracałem na nią uwagi, ale tym razem mnie zaciekawiła. Gdy przyjrzałem
się jej dokładnie stwierdziłem, że to nic innego jak wybrzeże Bałtyku.


Tak wracając do tej scenki. To ja oczekiwałem czegoś więcej, jeśli wiecie co mam na mysli xD Już wchodze taki naładowany, doczekać sie nie moge i klapa :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, nigdy nie zwracałem uwagi na ta mapę. ;p Rzeczywiście, wybrzeże. ;p

BTW: Czy żeby pograć w DM w sicie trzeba KONIECZNIE instalować tego całego STEAM''a?
I czy wersja z Topsellera jest najnowsza, czy trzeba zasysać jakieś łatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 19:40, OriginalGangsta napisał:

Hah, nigdy nie zwracałem uwagi na ta mapę. ;p Rzeczywiście, wybrzeże. ;p

BTW: Czy żeby pograć w DM w sicie trzeba KONIECZNIE instalować tego całego STEAM''a?

I czy wersja z Topsellera jest najnowsza, czy trzeba zasysać jakieś łatki?


Trzeba koniecznie instalować steam. I jeszcze jakieś tam uaktualnienia będzie chyba ściagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 20:43, Ecko09 napisał:

Trzeba koniecznie instalować steam. I jeszcze jakieś tam uaktualnienia będzie chyba ściagać.

Jeżeli dobrze pamiętam to STEAM będzie ściągał cały tryb single po angielsku, ale wystarczy to zatrzymać bo w niczym się nie przydaje. A wersja w topsellerze jest zaktualizowana (tak przynajmniej gdzieś przeczytałem) poza tym jeżeli się nie mylę, to jeśli gra wychodzi do nowej serii to w najnowszej wersji. Co to wcześniejszego posta - też się nieco zawiodłem, ale ta cała Leanna od początku była taka... niechętna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 13:24, SaraterWarrior napisał:

Mam pytanko. Jestem w katedrze nekromantów, znalazłem tą kulkę co niby kluczem jest,
ale gdzie są drzwi?

Po zejściu kilku kondygnacji za pomocą kładek trafiłeś do komnaty. Z jednej strony były drzwi, z drugiej korytarz na arenę ćwiczebną i dalej do kuli. To właśnie te drzwi są zamknięte i do otwarcia wymagają kuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować