Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

A ja mialem z tym pajakiem taka dziwna historie właśnie uwolnilem ja z pajeczyny w trakcie walki wybilem wszytkie malenstwa wokolo potem zajałem się tym duzym wracam a leanna cala we krwi. Ale nawet gdyby przeżyła to nigdy bym sie nie wyzbyl Xany:):) jej teksty wymiatają. Ah... x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 20:01, Szejku napisał:

A ja mialem z tym pajakiem taka dziwna historie właśnie uwolnilem ja z pajeczyny w trakcie
walki wybilem wszytkie malenstwa wokolo potem zajałem się tym duzym wracam a leanna
cala we krwi

zdarza się , czasem pająki zainteresują się nią nawet gdy jest jeszcze w kokonie(pewnie to jakiś bug).

Dnia 26.12.2008 o 20:01, Szejku napisał:

Ale nawet gdyby przeżyła to nigdy bym sie nie wyzbyl Xany:):) jej teksty
wymiatają. Ah... x)

a szkoda, bo ominęło cięparę zakończeń i niezła broń.

PS Jak masz save sprzed walki to spróbuj sobie odpuścić zabijanie W. Nataru i leć dalej z fabuła, ja tak ostatnio zrobiłem i

Spoiler

...powiedzmy, że miałem jednego lisza więcej do ubicia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark Messiah-posiadam tą gre już z 2 miechy.
Gra sie poprostu miodzio,daje tak sadystyczne pełne bólu,cierpienia i krwi wrażenia że chce się roześmiać jak szatan lecz rodzice w pokoju obok pomyśleli by że jestem jakiś opętany.Mam save w którym jestem 1v1 z Pseudo-Nekromantą ( Jakiś rycerzyk w czarnej zbroji ogółem ciota ) Zaraz przed pogonią za Ghulem (Początek Gry) Poprostu zabiłem tego kolesia na 666 sposobów... Obcinałem już wszystko co sie da , nabijałem go na wszystko co sie da itp. Gra miodzio polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 22:04, Darkon12 napisał:

Dark Messiah-posiadam tą gre już z 2 miechy.
Gra sie poprostu miodzio,daje tak sadystyczne pełne bólu,cierpienia i krwi wrażenia że
chce się roześmiać jak szatan lecz rodzice w pokoju obok pomyśleli by że jestem jakiś
opętany.Mam save w którym jestem 1v1 z Pseudo-Nekromantą ( Jakiś rycerzyk w czarnej zbroji
ogółem ciota ) Zaraz przed pogonią za Ghulem (Początek Gry) Poprostu zabiłem tego kolesia
na 666 sposobów... Obcinałem już wszystko co sie da , nabijałem go na wszystko co sie
da itp. Gra miodzio polecam!



no to Twoi rodzice mieli by racje, jesteś opętany skoro sprawia Ci przyjemność zadawanie bólu i cierpienia ;] Spróbuj mltplayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2008 o 22:12, Xlol1 napisał:

no to Twoi rodzice mieli by racje, jesteś opętany skoro sprawia Ci przyjemność zadawanie
bólu i cierpienia ;] Spróbuj mltplayer

Na MP się spóźniliście ...
Chyba, że lubicie uber noobską rozrywkę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 22:14, Tokix napisał:


> no to Twoi rodzice mieli by racje, jesteś opętany skoro sprawia Ci przyjemność zadawanie

> bólu i cierpienia ;] Spróbuj mltplayer
Na MP się spóźniliście ...
Chyba, że lubicie uber noobską rozrywkę ;]


a co jest z MP? ja grałem zaraz po premierze to było ok...teraz gra stoi na półeczce, jednak miło wspominam MP ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2008 o 22:44, Xlol1 napisał:

a co jest z MP? ja grałem zaraz po premierze to było ok...teraz gra stoi na półeczce,
jednak miło wspominam MP ;]

Bieda jednym słowem .
30 serwerów .
W tym na 4 serwerach jacyś gracze.
Same nooby .
Jedyny klan jaki pozostał to EYE i KoD .
Can''t enjoy this .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu lubisz jak cierpią inni to mam nadzieje, że zaspakajasz się tylko na podstawie tej gry ;) Ja jestem wciąż pod wpływem tekstów Xeny zwłaszcza tych pare minut przed atakiem pai-kaia... albo tych na statku hehe no coz kazdy znajdzie cos dla siebie. W sumie nie zdawałem sobie sprawy z tej finezji zabijania na sto róznych sposób- mi w sumie wystarczało THIS.. IS.. SARETH!! x) zwłaszcza na moście czy na stoku ;p Niestety żeby wypróbować chwyt z Big pajęczakiem bede musiał na nowo przejść gre. Żaden save z tych chapterów sie nie ostał.. o ironio........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja MP wspominam bardzo... niemiło. Niezwykle chaotyczne, mało interesujące, sprawiało wrażenie... nudnego. Co jak co, ale nawet nie będę próbował drugi raz instalować DM MP. Powiem więcej - było tak źle, że nikomu nie życzę kontaktu z multiplayerem Dark Messiah dłuższym niż godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 14:53, WorldWar3PL napisał:

Ja MP wspominam bardzo... niemiło. Niezwykle chaotyczne, mało interesujące, sprawiało
wrażenie... nudnego. Co jak co, ale nawet nie będę próbował drugi raz instalować DM MP.
Powiem więcej - było tak źle, że nikomu nie życzę kontaktu z multiplayerem Dark Messiah
dłuższym niż godzinę.

yyy... Zależy jak dla kogo .
Mi zaś bardzo się podobał, grałem prawie 2 lata .
Kiedyś się grywało nawet po 12 godzin dziennie .
Zależy kiedy grałeś w DM po sieci, bo różne czasy przechodził . W tym momencie, również na pewno bym go nie odpalił, ale kiedyś, gra miała swój klimat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 15:07, WorldWar3PL napisał:

Grałem około miesiąc po premierze gry w Polsce, czyli w okresie, który uważasz za najlepszy
dla tej gry ;-)

Widocznie Tobie nie podeszła :P
Może gra nie jest taka wspaniała, ale dla mnie jest sentymentalna...
Była to pierwsza gra na nowym sprzęcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 15:37, line's napisał:

Zależy jaką klasą grasz. Jak gram Magiem lub Asasynem to mnie się podoba. I to bardzo.

Ale jemu się ogólnie gra nie podoba ...
I wątpię, żeby zmiana klasy temu zapobiegła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Single-player był fajny - nie taki, jak się spodziewałem, ale co najmniej 7/10 by ode mnie dostał, a to dość dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie jakiegośtam czerepu,

Spoiler

zaraz po tym jak Leanna chyba zginęła ( ten mag ją dziabnął)

. Spotkałem w komnacie po raz pierwszy niemarłych, następnie za pomoca liny wspiąłem się wyżej, tam gdzie jest posąg pająka i 4 miejsca na kamienie, klejnoty. Przeczytałem inskrypcje na podłodze i zastanawiam się co dalej, skoro wszystkie drzwi są pozamykane? Tylko Xana coś tam mówiła "-musimy się zastanowic jak otworzyć te drzwi". I tyle. Z góry dziekuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 20:44, Wintesun napisał:

Jestem na etapie jakiegośtam czerepu,

Spoiler

zaraz po tym jak Leanna chyba zginęła ( ten
mag ją dziabnął)

. Spotkałem w komnacie po raz pierwszy niemarłych, następnie za
pomoca liny wspiąłem się wyżej, tam gdzie jest posąg pająka i 4 miejsca na kamienie,
klejnoty. Przeczytałem inskrypcje na podłodze i zastanawiam się co dalej, skoro wszystkie
drzwi są pozamykane? Tylko Xana coś tam mówiła "-musimy się zastanowic jak otworzyć te
drzwi". I tyle. Z góry dziekuję za odpowiedź.

Ja polecam:
a) albo zajrzyj do poradnika na moim GS''ie
b)albo przeszukaj dokładnie pomieszczenie gdzie spotkałeś zombiaki (zwłaszcza lewą stronę) w poszukiwaniu pierwszego klejnotu. Oczywiście w tym przypadku mój poradnik też się przyda, bo masz tam taką fajną niespodziankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z Dark Messiah, a to chyba jedno z najlepszych miejsc na szukanie pomocy.Gra chodzi płynnie nie przycina się nigdzie ale podczas misji w niektórych miejscach jest wczytywanie i najczęściej podczas tego wczytywania gra wywala mi do Windowsa z raportem o błędach albo z błędem że pamięć nie może być "read". Dzieje się to na wersji 1.02 jak i bez żadnych patchy. Grę przeinstalowywałem jakieś 4 razy i nic to nie pomogło. Co mam zrobić żeby rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 22:12, Co¶ napisał:

Mam pewien problem z Dark Messiah, a to chyba jedno z najlepszych miejsc na szukanie

/ciach/

Dnia 29.12.2008 o 22:12, Co¶ napisał:

zrobić żeby rozwiązać ten problem?

pisząc "przeinstalowywałem" masz na myśli : odinstalowałem, wywaliłem cokolwiek po grze zostało i zainstalowałem ponownie? Czy reinstalowałem ile wlezie? bo wiesz, przyczyną problemu mogą być jakieś uszkodzone pliki konfiguracyjne gry, a tych nie usuniesz tylko ją odinstalowując.
Spróbuj też zainstalować DirectX od nowa. Zainstaluj też nowe sterowniki karty graficznej, ew odinstaluj obecne i zainstaluj jeszcze raz. A co z partycją systemową, może pojawiły się jakieś błędy, skanowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować