Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2006 o 18:04, demon92 napisał:

Co wy k***a po******w was co ma karta graficzcna i reszta kompa do błędu CRC.
Skoro jest błąd CRC to płytka jest walnięta albo sama instalka.



A to bardzo pana przepraszam za ten wielki błąd! Straszne, szkoda, żeś te słowa ocenzurował i pocoś ten post pisał, chociaż gierka już chodzi. A za moją niewiedzę potwornie przepraszam, ide popełnie samobójstwo splamiłem mój honor, to jest POTWORNE. Trzeba mnie zatłuc, zabić, wbić kołek w serce, chociaż poradziłem mu, a gierka już chodzi, dzięki mojej poradzie. Ale ten mój wielkie błąd... Nigdy go sobie nie wybaczę, a tak na serio to chyba masz dziś zły dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc
znacie może kody na exp czy cos w tym rodzaju ?
nie żebym grał na kodach ale demko wygrałem 2 razy
a niemoge sprawdzic wszystkich czaruw i sztuki walk dostępnych w demie na maxymalnym poziomie ???
demko mam z CD-Action(DVD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Gdy dochodze do momętu walki z tym trolem to po filmiku jest czarny ekran i gdy naciskam escape to włącza sie menu i nie moge wrócic do gry

BTW gra jest swietna chodzi na medium na moim złomie i do tego extra wygląda:D:D jak przeczytam pozytywną recenzje to zamawiam Edycje kolekconerską:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 18:50, Sycylius napisał:

Mam problem.Gdy dochodze do momętu walki z tym trolem to po filmiku jest czarny ekran i gdy
naciskam escape to włącza sie menu i nie moge wrócic do gry

HEHE - bo to koniec dema :(

Dnia 06.09.2006 o 18:50, Sycylius napisał:

BTW gra jest swietna chodzi na medium na moim złomie i do tego extra wygląda:D:D jak przeczytam
pozytywną recenzje to zamawiam Edycje kolekconerską:D

NO ładnie chodzi fakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 18:54, Evil Khan napisał:

> Mam problem.Gdy dochodze do momętu walki z tym trolem to po filmiku jest czarny ekran
i gdy
> naciskam escape to włącza sie menu i nie moge wrócic do gry
HEHE - bo to koniec dema :(


OMG a juz sie napalilem ze skopie temu czemus dupe:D:D

Dnia 06.09.2006 o 18:54, Evil Khan napisał:

> BTW gra jest swietna chodzi na medium na moim złomie i do tego extra wygląda:D:D jak przeczytam

> pozytywną recenzje to zamawiam Edycje kolekconerską:D
NO ładnie chodzi fakt :)


Czasem mi sie zacina tak z lekka i wogule jak wskocze do wody to jest cała biała i nic w niej nie widac jak mam czar atywny to jakies biale kwadraty czasem wyskakują ale to szczeguly...pewnie stery zryte

Tak sie baaardzo zdziwiłem ze taka gierka chodzi mi na takich ustawieniach graficznych jeden z lepszych silników graficznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 18:57, Sycylius napisał:

> > Mam problem.Gdy dochodze do momętu walki z tym trolem to po filmiku jest czarny ekran

> i gdy
> > naciskam escape to włącza sie menu i nie moge wrócic do gry
> HEHE - bo to koniec dema :(

OMG a juz sie napalilem ze skopie temu czemus dupe:D:D

> > BTW gra jest swietna chodzi na medium na moim złomie i do tego extra wygląda:D:D
jak przeczytam
>
> > pozytywną recenzje to zamawiam Edycje kolekconerską:D
> NO ładnie chodzi fakt :)

Czasem mi sie zacina tak z lekka i wogule jak wskocze do wody to jest cała biała i nic w niej
nie widac jak mam czar atywny to jakies biale kwadraty czasem wyskakują ale to szczeguly...pewnie
stery zryte

Tak sie baaardzo zdziwiłem ze taka gierka chodzi mi na takich ustawieniach graficznych jeden
z lepszych silników graficznych:)

Bo to source jeden z najlepszych silników graficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj w demo i... prawdę mówiąc mam mieszane uczucia. Niewiem czy to wina moich oczekiwań czy rzeczywiście gra jest przeciętna. Ale po kolei...

Na początku powitało mnie fajne intro :] Bardzo intrygujące i jestem ciekawy fabuły :P. Później tradycyjnie zmiana ustawień rozdziałka na 1280 a detale na low :P. Monitor LCD i stara karta graficzna to nie najlepsze połączenie. Odpalam grę i... gram ( nie spodziewalibyście się, co? :P )

Kilka rzeczy które po tym beznadziejnie krótkim (15 minut? LOL!) demie in plus jak i in minus:

To co mnie irytowało od pierwszych chwil i irytuje do tej pory to poruszanie się bohatera. Gościu jak chodzi to buja się niczym ziomale z mojego osiedla... I ten opóźniony zapłon. Gdy puszczę klawisz poruszania się do przodu nigdy nie zatrzyma się odrazu. Zrobi pół kroczku - jeden i dopiero stanie. Miało to służyć chyba zwiększeniu realizmu, ale jest zwyczajnie wkurzające...

Najłatwiej DM porównać z Oblivionem. Gdyby wyciąć z Obliviona całą jego swobodę, setki questów, rozmów z NPCami i rozwój postaci otrzymali byśmy właśnie DM. Jako że ostatnio dużo gram w Obka to tym bardziej widzę podobieństwa. Sytem walki identyczny. I to jest właśnie spory minus. Oblivion to RPG, walki nie są kwintesencją tego gatunku i nie są najważniejsze. DM to gra akcji i dlatego walka trochę zawodzi. Jest za mało intensywna, przydyałoby się więcej np. kombosów, jakichś specjalnych ruchów. Po pewnym czasie wieje nuuuudą...

Poza tym mało coś czarów i umiejętności. OK - wiem to FPS, ale mimo wszystko przydałoby się więcej urozmaicenia...

Pora na plusy. Przede wszystkim GENIALNA fizyka, najlepsza z jaką się do tej pory spotkałem. Sam nie wierzyłem w to co się dzieje na ekranie. Przypadkiem trafiłem łukiem w dzban ustawiony na półce, pod którą stał przeciwnik. Dzban zachwiał się i spadł... trafiając Orka w głowę i pozbawiając go przytomności. Innym razem - znów przypadkiem! Przeciąłem linę podtrzymującą naszpikowaną kolcami kłodę, która zaczęła się bujać i delikatnie mówiąc nastąpił kontakt fizyczny kolców i przeciwnika, dzęki któremu przecwinik poczuł się jak ser po kontakcie z bandą myszy :P. O takich drobiazgach jak kopnięcie przeciwnika w du*ę i posłanie go w przepaśc nie będę nawet wspominał :P

Po drugie, efekty czarów. Piękne, choć strasznie zwalniają animację...

Grafika też zasługuje na uznanie.. Ja oglądałem ją w LOW, więc pewnie na lepszych maszynach prezentuje się znacznie lepiej niż u mnie. Ale nawet na low jest piękniutka.

Szkoda że nie było mi dane posmakować trybu multiplayer, który zapowiada się na najciekawszy element gry :] Może jeszcze wyjdzie demo multiplayer.

Pora na podsumowanie. Do gry byłem nastawiony bardzo pozytywnie i wiązałem z nią duże nadzieje. Niestety leciutko się zawiodłem. Za mała intensywność rozgrywki. Na razie wygląa to na okrojoną wersję Obliviona. Dlatego zaliczam grę do stanów średnich. Jej górnych partii, ale jednak to "tylko" dobra gra.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 17:52, Full Wypas napisał:

LOL! Niezła fotka :D. A co zrobiłeś potem? Ja bym szybko zapalił łuk o tą pochodnie, to by
gość szoku termicznego dostał :D.


Wziołem pudło i rzuciłem mu na łeb xD A później z kopa w przepaść xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzęki Therror^^zaraz sprawdzę
+ odkryłem fajną rzecz normalnie łuk jest taki sobie ale jak się podbali strzałę to jest w miare niezły
-oraz błąd sceenshot 2 latająca beczka zrobiłem to tak :
podeszłem do beczek wzełem tom nizej
a gurna się nawet nieruszyła :/
sami sprawdzcie gra jest tak krutka że nawet nienapisze gdzie jest to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, jęsli popatrzylibyście kilka stron do tyłu ( a wątek nie ma ich 1000, tylko 7) to może zauważylibyście nawet screena (mojego) z martwym cyklopem u stópi sposób na dojście ( zwykły noclip, albo save gotowy ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

welug mnie ta gra poprostu wymiata dla mnie ta gra jest lepsza niz oblivion tylko nie wiem czy bedzie mozliwosc sfobodnego poruszania sie po swiecie gry-moze ktos z was wie
najbardziej mi sie podoba ze potwwory najlepiej zabijac sposobem ----mozna chwile pomyslec i na przykald zepchnac potwora ze skaly lub nabic na kolce nie meczyc sie z nim w otwortej walce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Therror chyba graliśmy w inne obliviony skoro poruwnujesz rozbudowany tryb walki w dark messiaszu do tego co prezentuje oblivion. Natomiast kombosy są lecz musisz je najpierw wykupić oraz/lub przy trybie adrenaliny.
Mało czrów i umiejętnośći / to demo chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma co porownywac obliviona do dark messiah bo to 2 rozne gry, w obku jest nacisk na fabule i elementy rpg a w DM na walke.Jak dla mnie walka w dm jest milion razy lepsza od obka jak mozesz mowic ze podobna skoro darku masz wiecej kombinacji a w oblivione przeszedlem cala gre uderzqajac ciagle tym samym sposobem -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 20:36, Lone Wolf napisał:

Ehhh, jęsli popatrzylibyście kilka stron do tyłu ( a wątek nie ma ich 1000, tylko 7)


Zależy ile się ma ustawionych postów na stronie. Ja na przykład mam 16 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote/]A to bardzo pana przepraszam za ten wielki błąd! Straszne, szkoda, żeś te słowa ocenzurował i pocoś ten post pisał, chociaż gierka już chodzi. A za moją niewiedzę potwornie przepraszam, ide popełnie samobójstwo splamiłem mój honor, to jest POTWORNE. Trzeba mnie zatłuc, zabić, wbić kołek w serce, chociaż poradziłem mu, a gierka już chodzi, dzięki mojej poradzie. Ale ten mój wielkie błąd... Nigdy go sobie nie wybaczę, a tak na serio to chyba masz dziś zły dzień.[/quote]

Weż sie odwal debilu, powinieneś sie ku**a leczyć, a jak bym nie ocenzurował to bym dostał ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 20:36, Lone Wolf napisał:

Ehhh, jęsli popatrzylibyście kilka stron do tyłu ( a wątek nie ma ich 1000, tylko 7) to
może zauważylibyście nawet screena (mojego) z martwym cyklopem u stópi sposób na dojście (
zwykły noclip, albo save gotowy ;) :P

Ten cyklop jest chyba nie do zabicie - trafiłem go z 10 razy w oko i ...upa blada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować