Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2006 o 22:10, Evil Khan napisał:

Ten cyklop jest chyba nie do zabicie - trafiłem go z 10 razy w oko i ...upa blada :(

tylko 10 razy trzeba walić dużo więcej dotego z podpaloną strzałą
a jak upadnię trzeba wbić miecz w jego oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 22:10, Evil Khan napisał:

> Ehhh, jęsli popatrzylibyście kilka stron do tyłu ( a wątek nie ma ich 1000, tylko 7)
to
> może zauważylibyście nawet screena (mojego) z martwym cyklopem u stópi sposób na dojście
(
> zwykły noclip, albo save gotowy ;) :P

Ten cyklop jest chyba nie do zabicie - trafiłem go z 10 razy w oko i ...upa blada :(


Z tego co widzalem na filmiki trzeba go walnac taka belka czy czyms zeby upadl podejsc i dopiero wbic mu miecz w oko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 22:34, Gosu napisał:

> > zwykły noclip, albo save gotowy ;) :P
> Ten cyklop jest chyba nie do zabicie - trafiłem go z 10 razy w oko i ...upa blada :(

Z tego co widzalem na filmiki trzeba go walnac taka belka czy czyms zeby upadl podejsc i dopiero
wbic mu miecz w oko..

Najproscej jest walczyc magią i
strzelac z kuli ognia w oko nawet jak się nietrawi centralnie to rażenie wybuchu kuli go zrani
z 6-10 strzałuw i dobijasz bestje (raz mi się udało go zabić strzelając tylko 6 razy bez dobicia mieczem!)
bardzo prosta walka a jak chce ktos wezwać posiłki to na ritere ( f7 albo f8 )
a wrogowie na resce F1,F2,F3, itp.
radze omijać f12!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam niewielki problem. Udało mi się zdobyć klucz do wersji BETA gry Dark Messiah of Might and Magic. Bardzo się cieszyłem, albowiem gra zapowiada się wręcz świetnie. Bardzo dobre demko singleplayer... Ale mam pewien niewielki problem, po ściągnięciu gry, rozpoczęciu rozgrywki i podłączeniu się do pierwszego lepszego servera... Gra zachowuje się bardzo dziwnie. Sterowanie wydaje się inne niż w demie Singleplayer (choć może to celowe), no i te bugi graficzne. Chociaż mam Radeon''a 9200SE - to demo Singleplayer chodziło dobrze na średnich detalach, a na low details to już magia :). Inaczej jest z Multiplayer Beta... Tzn. Chodzi gładziutko, jednak można zauważyć wiele bugów graficznych - gdy wyciągam broń - nie widać jej, słyszę tylko *uderzenia*, zamiast wrogów widzę tylko kłębki niebieskiego dymu - raczej nie jest to niewidzialność... Tak więc gra się naprawdę trudno, zabicie przeciwnika jest prawdę mówiąc niemożliwe ! Do tego *Białe kropki* zamiast kuli ognia - ale ten bug miałem już w demie singleplayer. Przyzwyczaiłem się.

Wie ktoś dlaczego nie widać broni oraz sojuszników/wrogów? Czy bug ten występuje tylko u mnie? Może trzeba zmienić coś w pliku CFG? Proszę o Pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 09:42, Evil Khan napisał:

> LEGION WROGUW !!!!!!!!!!!!!!
ale jak ?!?!?

http://darkmessiah.gram.pl/index.php?kid=30&full=yes
sćągnełem plik i niedosyć że mogłem walczyć z cyklopem to mogłem je tworzyć!!~na f12
można stworzyć dowolnego wroga od f1 do f12 <od najsłabszych do najsilniejszych
sprubuje zrobić ponad 100 wroguw na low detal i dam sceenshota jak wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 15:05, IMPERATOR1990 napisał:

Niechciało mi się liczyć ale jest koło 100
średnio 2-3 fps na low i high detal podobnie
nieżamierzam zasmiecać tej strony to juz przestaje dawać sceenshoty

Oni się tłuką między sobą czy jak ?
ty masz no clip że cię nie atakują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale ja też mam problem, na stronie gdzie można ściągnąć save z cyklopem było napisane, żeby grę otworzyć za pomocą *.bin, czy coś w tym stylu i nie wiem o co chodzi, za moją niewiedzę przepraszam z góry. A oto motto na dziś. Kupienie Dark Messiah of Might and Magic- 80 złoty z wirtualnymi pieniędzmi, widok fajczącego się orka- bezcenne. Są rzeczy których kupić nie można, za wszystkie inne zapłacisz wirtualnymi pieniędzmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 15:30, KrisK91 napisał:

Tak wyglądają te przeklęte *bugi graficzne* - Oto screen :| Może ktoś wie jak to naprawić...
:(


Po pierwsze to nie jest az takie tragiczne (nie usunelo ci calego budynku) tylko masz mala "plame"), da sie pzrezyc :D Po 2 to masz najnowsze sterownik?(ja mam Nvidia i nie orientuje sie w Ati) Po 3 poszukaj jakiegos patcha moze ktos ma podobny problem albo juz jest w produkcjii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 20:56, In The End napisał:

Therror chyba graliśmy w inne obliviony skoro poruwnujesz rozbudowany tryb walki w dark messiaszu
do tego co prezentuje oblivion. Natomiast kombosy są lecz musisz je najpierw wykupić oraz/lub
przy trybie adrenaliny.
Mało czrów i umiejętnośći / to demo chyba?


Nie wydaje mi się. System walki może delikatnie bardziej rozbudowany, ale jak dal mnie niemal identyczny... Może twoim zdaniem jest inaczej, masz do tego prawo. Ale dla mnie DM=okrojony Obek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 15:58, Therror napisał:

> Therror chyba graliśmy w inne obliviony skoro poruwnujesz rozbudowany tryb walki w dark
messiaszu
> do tego co prezentuje oblivion. Natomiast kombosy są lecz musisz je najpierw wykupić oraz/lub

> przy trybie adrenaliny.
> Mało czrów i umiejętnośći / to demo chyba?

Nie wydaje mi się. System walki może delikatnie bardziej rozbudowany, ale jak dal mnie niemal
identyczny... Może twoim zdaniem jest inaczej, masz do tego prawo. Ale dla mnie DM=okrojony
Obek

Obek też nie jest taki rozbudowany czasami nawet dość ostro przynudza, co do funkocjonalności to source bedzie lepszy od silinka Obka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko czy ktos może mi pomóc? Przypominam- mam problem, na stronie gdzie można ściągnąć save z cyklopem było napisane, żeby grę otworzyć za pomocą *.bin, czy coś w tym stylu i nie wiem o co chodzi, POMOCY?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 16:02, wwl1 napisał:

Obek też nie jest taki rozbudowany czasami nawet dość ostro przynudza, co do funkocjonalności
to source bedzie lepszy od silinka Obka.


Jeśli Oblivion nie jest rozbudowany to co powiesz o DM? :o

Zresztą czepiłeś się jednego mojego zarzutu. A co powiesz o innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 16:36, Wojtas94 napisał:

Pokonalibyście wszystkich? :D Ten po lewej to chyba jakiś mutant :D

ten po lewej naprawde jest naprawde taki wielki czy moze zawisl w powietrzu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 16:40, Full Wypas napisał:

POMOCY?!!!


Ja zrobiłem inaczej niż kazali. Wszystkie rozpalowane pliki wrzuciłem do głównego katalogu Dark Messiaha [ tam gdzie jest mm.exe ] Uruchomiłem i miałem savy i wszystko. Spróbuj tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować