Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Z tą kreską mam tak samo, może to coś nie tak z demem, może zaś ze sprzętem. Po uderzeniach też mi to wyskakuje. Blokada animacji? Może obcięte?
Z jednookim? Niestety nie. Demo kończy się, gdy dochodzisz do jego jaskini/pieczary/cośtam. Pojawia się animacja, kamera się do niego zbliża , on ryczy i koniec dema :[. To tyle.
Gra nawet fajna, na hyperze oglądałem filmik tego samego etapu i powiem [napiszę], że podczas niego grał jakiś profesjonalista, wszystko wiedzący o poziomie. Orków załatwia różnymi sztuczkami, a i kopa ma mocniejszego, niż ja osiągałem. Ja przechodząc ten level raczej omijałem orków i po sprawie, jak już przyszło walczyć, to taktyka wal_mieczykiem_jak_idzie-Może*przeżyjesz :-/ . Ciekawie zrobiono system zabijania owych - fajne są te różne przygniecenia, przybicia, czy choćby podpalenie. Tak na marginesie, to ciekawi mnie ile może ważyc gra, skoro demko tutorial+1mapka ma ponad 1GIGA. 6-9 Gb? Hmm, nowa era gier, pierwsze takie było chyba demko F.E.A.R.''a .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:26, Liqid napisał:

Z tą kreską mam tak samo, może to coś nie tak z demem, może zaś ze sprzętem. Po uderzeniach
też mi to wyskakuje. Blokada animacji? Może obcięte?
Z jednookim? Niestety nie. Demo kończy się, gdy dochodzisz do jego jaskini/pieczary/cośtam.
Pojawia się animacja, kamera się do niego zbliża , on ryczy i koniec dema :[. To tyle.
Gra nawet fajna, na hyperze oglądałem filmik tego samego etapu i powiem [napiszę], że podczas
niego grał jakiś profesjonalista, wszystko wiedzący o poziomie. Orków załatwia różnymi sztuczkami,
a i kopa ma mocniejszego, niż ja osiągałem. Ja przechodząc ten level raczej omijałem orków
i po sprawie, jak już przyszło walczyć, to taktyka wal_mieczykiem_jak_idzie-Może*przeżyjesz
:-/ . Ciekawie zrobiono system zabijania owych - fajne są te różne przygniecenia, przybicia,
czy choćby podpalenie. Tak na marginesie, to ciekawi mnie ile może ważyc gra, skoro demko tutorial+1mapka
ma ponad 1GIGA. 6-9 Gb? Hmm, nowa era gier, pierwsze takie było chyba demko F.E.A.R.''a .



Z tym cyklopem chodzi oto, że musisz odpalić save''a a nie grać od początku, wejdź w load game i poszukaj save''a na końcu, powinien być pogrubiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! To nie próbowałem tak. Zaraz zsprawdze i utłuke gnoja. ;-)

Wiecie co mi się jeszcze podoba w tej grze? Interakcja i kombinatorstwo. Pomijając szlachtowanie mieczem na wrogów można zrzucać beczki, rzucać w nich paczkami czy skrzynkami, skopywać w przepaście czy do ognia. Bardzo mi sie to podoba. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 09:28, HumanGhost napisał:

Ale wyglada na to, że przydałoby mi się więcej rRAM-u, bo moje 768 trochę szwankuje przy łądowaniu
poziomów.

To raczej wina kodu, który nie jest zoptymalizowany, mam podobne problemy z ładowaniem przy 1GB RAMu. Problemy mam też czasami przy przyjmowaniu obrażeń - obraz zacina się na ok. sekunde. Mam nadzieje, że to poprawią, bo mam plany co do tej produkcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe próbowaliście strzelać z łuku płonącą strzałą? Dopiero zauważyłem, że od pochodni porozmieszczanych tu i ówdzie można zapalić strzałę. Fajny gadżet. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się, da, niezłe to jest, można choćby goblina podpalić i fajnie się piecze. Do tego zainstalowałem od nowa demo i przy przechodzeniu tej misyji zorientowałem się, że są czary. Wprawdzie tylko te 3, ale wystarczy.
Jak w końcu walczyć z tym cyklopem? FW-->nic takiego nie mam, więc dokładniej - jak?
A przy przechodzeniu treningu zrobiłem se grilla. Chcecie trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mialem ciekawą sytuacje.W demie w misj gdy zchodze schodami jeden z orków wyszedl na taką platworme wziąłem łuk i strzeliłem w line jakas beczka spadla i rozwalila podest razem z orkiem,następnie zakradłem sie troche blizej a tu jakis ork podchodzi do krawędzi aby sprawdzic co sie dzieje to ja szybko podbiegłem z go z buta i poleeecial.Potem wybiegli kolejni których załatwilem tym klocem,sumując wogule nie uzywałem miecza:].Przyznam ze wszystko to efektownie wyglada licze ze cała gra będzie wypełniona takimi smaczkami a nie tylko pare sytuacj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak AI powala. Przy schodach zwabiłem paru orków. Wybiegło do mnie 2. Zabiłem ich, zszedłem po schodach... A tu w ciemnym rogu (przy schodach) zaczaił się na mnie 3-ci ork :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ludzie, nie bądźcie tacy. Niech ktoś powie jak można stoczyć walkę z tym ogrem na końcu. Bo żadnego save''a pogrubionego nie widze, jak posał Full Wypas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 10:22, HumanGhost napisał:

No ludzie, nie bądźcie tacy. Niech ktoś powie jak można stoczyć walkę z tym ogrem na końcu.
Bo żadnego save''a pogrubionego nie widze, jak posał Full Wypas.

Za pół godziny spróbuje poszukać u siebie tego save''a i wrzuce go na rapidshare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 10:22, HumanGhost napisał:

No ludzie, nie bądźcie tacy. Niech ktoś powie jak można stoczyć walkę z tym ogrem na końcu.
Bo żadnego save''a pogrubionego nie widze, jak posał Full Wypas.

Trwało to trochę dłużej niż 30 minut, ale jest ;]
Tu masz link do walki z Jednookim: http://rapidshare.de/files/33911530/mm-004.sav
Po prostu wrzuć go do folderu SAVE, miłej zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 13:03, Sycylius napisał:

Tez mam takie cos ale mam pytanie czy jak wskoczysz do wody to jest ona cała biala??


Wodę mam normalną. Waśnie zapomniałem powiedzieć i jeszcze jednej zalecie gry - woda wygląda świetnie. Aż mi się nie chciało na powierzchnię wypływać. :-)

windows00 -->> Dzięki, zaraz zobaczę czy da się coś z tym zrobic u mnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:40, HumanGhost napisał:

Hmm patrze, patrze i nie widze tego save''a. Możesz dac jakiegoś screena czy wyjaśnić dokładniej?


A czy rozpakowałeś to co Ci się ściągnęło? Po ściągnięciu trzeba to rozpakować do pliku głównego Dark Messiah, potem odpal gre, wejdź w zakładkę load game i spójrz na sam dół, ale pamiętaj, najpierw trzeba rozpakować plik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe extra ten pojedynek z ogrem. Ciężki do ubicia skubaniec niemiłosiernie. Co ciekawe udało mi się go zabić w walce w zwarciu. Może i jest wytrzymały, ale głupi niesamowicie. Dołączam screena z końcowego ciosu. Walic w oko polecam. :-)
A jakby co to nie podchodźcie za blisko śmiertelnie ranionego ogra. Niestety ja nie przeżyłem jego upadku. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno skończyłam demko. Nawet fajne, tylko szkoda, że na końcu nie można walczyć z tym trollem, czy co to tam jest ;) Najbardziej podobało mi się kopanie orków tak, żeby wpadali na deski z kolcami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować