Zaloguj się, aby obserwować  
kolos12

Pilot Down: Na tyłach wroga

18 postów w tym temacie

Podczas II wojny światowej, w czasie licznych alianckich misji lotniczych, ponad 180 tysięcy pilotów zostało zestrzelonych nad terytorium okupowanej Europy.

Tych, którzy szczęśliwie wylądowali na spadochronie czekała ciężka walka o przeżycie. W Pilot Down masz okazję wcielić się w lotnika Billa Fostera, który usiłuje przedrzeć się do Szwajcarii po feralnej utracie samolotu nad terytorium III Rzeszy. Przed Tobą najcięższe zadanie w życiu – będziesz musiał wytężyć wszystkie siły, by nie było zarazem ostatnim. Zagrożeniem dla Ciebie będą patrole i zbliżająca się obława, a nawet otaczająca natura. Przejmujący chłód alpejskiej zimy nie pozwoli Ci odpocząć, a śnieg zdradzi nieprzyjacielowi, w którym kierunku podążasz. Najmniejsza pomyłka będzie Cię kosztować życie – pamiętaj o tym, pilocie!

Więcej - http://www.onigames.pl/index.php?page=details&id=101
http://www.pilotdowngame.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 20:18, Pustelnik88 napisał:

toż to w CDA chyba dostało 2-4... ;/ chyba cienka gra...

Mimo to gierka może się podobać... Zwłaszcza, że stworzyli ją twórcy świetnegi Prisoner of War i The Greate Escape... Podoba mi się pomysł z tym, że trzeba dbać o naszego pilota, bo inaczej umrze z głodu, lub zamarznie na śmierć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 20:24, kolos12 napisał:

> toż to w CDA chyba dostało 2-4... ;/ chyba cienka gra...
>
Mimo to gierka może się podobać... Zwłaszcza, że stworzyli ją twórcy świetnegi Prisoner of
War i The Greate Escape... Podoba mi się pomysł z tym, że trzeba dbać o naszego pilota, bo
inaczej umrze z głodu, lub zamarznie na śmierć! :)


Ta sytuacja z głodem jest fajna...
PoW i TGE nawet fajne gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde , nie wiem co mam robić. Na początku gry , stoi sobie wieśniak za drzwiczkami ,ale za cholere nie wiem jak jest otworzyć. Jak próbuje otworzyć to koles gada ze sie nie da. Jak ja mam sie tam dostac? Nie da sie skakac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 16:06, Budep napisał:

Kurde , nie wiem co mam robić. Na początku gry , stoi sobie wieśniak za drzwiczkami ,ale za
cholere nie wiem jak jest otworzyć. Jak próbuje otworzyć to koles gada ze sie nie da. Jak ja
mam sie tam dostac? Nie da sie skakac..

Tu obok drzwiczek masz taką "blache" czy cośtam stajesz naprzeciw tego naciskasz spację następnie naciskasz e i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jam ma takie coś w tej grze że jak dochodzę do chatki w 1 misji to mi sie grafika knoci a jak grałem w demo to tak nie miałem. Mam to z CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 16:45, adi54 napisał:

jam ma takie coś w tej grze że jak dochodzę do chatki w 1 misji to mi sie grafika knoci a jak
grałem w demo to tak nie miałem. Mam to z CDA.

Miałem to samo w ustawieniach musisz odznaczyć opcje Software...(dalej nie pamiętam:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest w CDA więc czytając opis zachęciło mnie do zagrania. I? Hmmm nawet kilka pomysłów jest fajnych takich jak to, że mamy pasek tego jak postaci jest zimno. Wchodząc do lodowatej rzeki gwałtownie jego ciepło spada. Aby się ogrzać to np rozpalamy ognisko. To jest całkiem niezłe, ale ja doszedłem do pierwszych wrogów i jakoś mi się odechciało w to grać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uffff... już się bałem że Polska gra.Z tego co wyczytałem będzie ją kupić w kioskach.Grafika nie jest najgorsza ani najlepsza. To dobrze bo mój komp nie wyciśnie jakichś nowinek technicznych ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. nawet miło się gra (o dziwo!) Tylko... za marny jestem i w 2 misji wpadam do tartaku szwabów i mnie rozpierdzielają bo mi się amunicja kończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest ferelna (chodzi mi o tą z CDA). Nie dość, że się krzaczy przy wyższych rozdzielczościach (są przekłamania graficzne), to jeszcze czasem menu mi nie działa, lub postacią nie mogę ruszyć.
Nie wiem o co chodzi. Może to wina mojego kompa?? Chociaż wątpię by była to jego wina, bo Crysis śmiga mi na średnich detalach bez żadnego zaciachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 09:22, gitarka napisał:

Ta gra jest ferelna (chodzi mi o tą z CDA). Nie dość, że się krzaczy przy wyższych rozdzielczościach
(są przekłamania graficzne), to jeszcze czasem menu mi nie działa, lub postacią nie mogę ruszyć.
Nie wiem o co chodzi. Może to wina mojego kompa?? Chociaż wątpię by była to jego wina, bo Crysis
śmiga mi na średnich detalach bez żadnego zaciachu.


To nie wina kompa ta gra taka juz jest ;) Szkoda słów, to nie gra to jakaś niegra! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować