Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Lara Croft: Tomb Raider - Anniversary - Temat Ogólny

377 postów w tym temacie

Misquamaqus
Przecież już ci dawałem. Programiści zablokowali możliwość wymiany zapisów gry.

Kolejna wada:
7. Brak możliwości restartu poziomu. Kto wpadł na taki idiotyczny pomył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zapytać dlaczego na gram w sklepie nie można kupić żadnej gry z serii tomb raider właśnie chciałbym pograćsobie w LEGEND..

plz odpiszcie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 21:19, juhyter napisał:

Muszę się zapytać dlaczego na gram w sklepie nie można kupić żadnej gry z serii tomb raider


Bo serię Tomb Raider wydaje Cenega i ma własny sklep. Sklep gram.pl nie ma w swojej ofercie gier Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieczęsto to się zdarza, ale tym razem się zaciąłem :/ W drugiej misji w tych komnatach bogów greckich. Jest ono na screenie. I właśnie... skaczę na tą półkę, potem skaczę tak, żeby biec po ścianie... i tu nie mam pojęcia co dalej. Innymi słowy: jak się wydostać z tego miejsca ??

20070701214620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biegniesz po ścianie, a kiedy Lara się zatrzymuje (i zawraca) odskakujesz na filar. Mnie się udało za 23 razem, bo sterowanie jest, jakie jest. Powinno być jak w PoP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwe to nie będzie... ;) A tak w ogóle, to jak skakałeś? Jak zaczęła zawracać to tylko spacja czy jakieś klawisze kierunku?? Bo mi to za nic w świecie nie może wyjść :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 21:59, Ćpunek01 napisał:

Łatwe to nie będzie... ;) A tak w ogóle, to jak skakałeś? Jak zaczęła zawracać to tylko spacja
czy jakieś klawisze kierunku?? Bo mi to za nic w świecie nie może wyjść :/


Jeśli kamerę masz zwróconą w kierunku ściany i biegasz Larą w prawo i w lewo, to aby odskoczyć do tyłu musisz użyć klawisza w dół (czyli kazać skakać do tyłu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy wykonywanie tego typu akrobacji nie można ruszać myszką/kamerą. Zaczep się linką, i pozwól niech program sam dopasuje odpowiedni widok. W 99,9% przypadkach za rozhuśtanie odpowiadają klawisze góra, dół, a za odskok lewy, prawy. Skocz w momencie, gdy bohatera wykonuje nawrót.

Ogólnie rzecz biorąc im mnie integrujemy w pracę kamery tym dane ruchy są zdecydowanie łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem zapowiedź na Hyperze i gra z widzenia bardzo mi się spodobała, więc ściągnąłem demo. Na grę napaliłem się jeszcze bardziej tyle, że kosztuje o wiele za dużo. Kupiłbym se ją, ale nie widzę sensu na wydanie co najmniej 120zł na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 20:26, Qbli napisał:

Co najmniej? Ja zapłaciłem 100 z groszami wliczając przesyłkę...

Ale w jakim sklepie?? Na cenega.pl jest za 120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 11:33, elvaxi napisał:

Ale w jakim sklepie?? Na cenega.pl jest za 120zł.


99,90 na sklep.cenega.pl, niestety aktualnie nie mają w magazynie.
109 w lubelskim MediaMarkt. Pewnie w innych sklepach internetowych też w tych okolicach są ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnego patcha ostatnio znalazłem, fajnie on wygląda jak lara walczy wręcz na filmikach ;p

nie chce mieć problemów na tym forum wiec, fotka mało ukazuje i nie widać pewnych części kobiecego ciała ;]

20070704021954

20070704022042

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 02:20, cezarekg napisał:

fajnego patcha ostatnio znalazłem, fajnie on wygląda jak lara walczy wręcz na filmikach ;p

Oj, fajnego xD

Dnia 04.07.2007 o 02:20, cezarekg napisał:

nie chce mieć problemów na tym forum wiec, fotka mało ukazuje i nie widać pewnych części kobiecego
ciała ;]

Wiesz...Tylko jakieś małe piersi ma bez ubrania :/
A powiedz mi jak z przodu wyglada? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanie : w grecji jest takie pomieszczenie posejdon i gdy tam juz dochodze do tego ze wypuszczam taką drewniana tratwe to jak ja mam ja wyciagnac na powierzzchnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 18:19, manet napisał:

witam mam takie pytanie : w grecji jest takie pomieszczenie posejdon i gdy tam juz dochodze
do tego ze wypuszczam taką drewniana tratwe to jak ja mam ja wyciagnac na powierzzchnie??

Musisz spuścić wodę i przeciągnąć ją nad "pomost".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować