Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Lara Croft: Tomb Raider - Anniversary - Temat Ogólny

377 postów w tym temacie

No, premiera juz w piatek (o ile dobrze pameitam), wiec ja jeszcze dzisiaj mam zamiar zainstalowac Legende i przejsc ja jeszcze raz (albo kilka), wczuc sie w klimat, podjarac sie jeszcze bardziej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 14:25, Wiadroman napisał:

No, premiera juz w piatek (o ile dobrze pameitam


Niezupełnie. W piatek gra ma premierę w Europie, u nas dopiero 8 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy Core Design w ogóle nad takim czymś pracował? Nigdy nie słyszałem o takim projekcie. Sam filmik wygląda dosyć przekonywująco, ale przecież CD straciło kontrolę nad TR szmat czasu temu... Niektóre animacje są podobne do tych z Legendy - może jakiś edytor? Sam nie wiem co o tym myśleć?

A przed chwilką właśnie wyłączyłem demko. Super gierka! Scena z tyranozaurem wymiata! Szkoda tylko, że w tym momencie kończy się gierka. Nieźle zaskoczył mnie też niedźwiadek :D

Ciekawe tylko jak będzie z długością gry, bo 120zł na 5 godzin nie wydam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 14:32, rick90 napisał:

Niezupełnie. W piatek gra ma premierę w Europie, u nas dopiero 8 czerwca.


Aaaah! Umarlem... :| To oznacza dodatkowy tydzien czekania! :( Szkoda, ze wciaz zdarza sie, ze nie mamy rownych dat premier z reszta Europy. W koncu teraz do Europy nalezymy "pelna geba"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo edycja euro jest już przygotowana (nawet w demie Legend można było ustawić włoski język, nie wiem jak w Anniversary), a Polska to jednak "Europa wschodnia" i trzeba robić oddzielną wersję. Widzieliście kiedyś grę multi-language z polskim do wyboru? Nie mówię o polskich grach, choć i to nie zawsze :) Ale takie właśnie dema jak TR:L? Bo ja jakoś się nie zetknąłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 15:19, Lesz3yk napisał:

A czy Core Design w ogóle nad takim czymś pracował? Nigdy nie słyszałem o takim projekcie.

Jak widzisz tak, pracowało właśnie nas Anniversary czego dowodem jest ten trailer.
>Nieźle zaskoczył mnie też niedźwiadek :D
Mnie też mile zaskoczył, aż musiałem grać od poprzedniego checkpointu ^^"

Dnia 29.05.2007 o 15:19, Lesz3yk napisał:

Ciekawe tylko jak będzie z długością gry, bo 120zł na 5 godzin nie wydam...

Ja Legendę na 100% ukończyłem w 18 godzin (wszystkie artefakty i bonusy), a z tego co słyszałem nowa Lara ma być o 30% dłuższa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 15:30, Qbli napisał:

Widzieliście kiedyś grę multi-language z polskim do wyboru? Nie mówię o polskich grach,
choć i to nie zawsze :) Ale takie właśnie dema jak TR:L? Bo ja jakoś się nie zetknąłem...


EA wydaje takei gry (a czasami tez dema) multilanguage. Jedyne, co naprawde im sie chwali. Wszystkei wersje multilanguage powinny tak wygladac. Szkoda jedynie,z e EA wypuszcza gry, ktore zwykle mnie w ogole nie interesuja. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 18:09, Wiadroman napisał:

EA wydaje takei gry (a czasami tez dema) multilanguage. Jedyne, co naprawde im sie chwali.

A jest tam polski do wyboru (w takim Godfatherze był, ale to raczej w wydaniu polskim)?
W demie TR:L był włoski, angielski, francuski... ale polskiego niet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 18:39, Qbli napisał:

A jest tam polski do wyboru (w takim Godfatherze był, ale to raczej w wydaniu polskim)?
W demie TR:L był włoski, angielski, francuski... ale polskiego niet.


Z tego co pameitam, to tak. Wybieralo sie go chyba podczas instalacji. Oczywiscie moge byc w bledzie, bo nie wkrecam sie wybitnie w gry z EA. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wilki a''la 300 ;)
Szkoda że się nie znam na cieniowaniu i rozkładzie tekstur, bo mógłbym zrobić parę fajnych modów...

20070530164805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm nowy TR jest bardzo apetyczny, zagrywam się od 2 dni, sama esencja pierwszych TR-ów z bardzo fajną grafiką, szkoda ze nie ma narazie Flar ( jestem w drugim rozdziale)
hmm i gdzie się podział tryb NEX GEN? chyba że jest już wpleciony w grę i nie jest ujawniuny jako opcja graficzna ( TR:A jest ładniejszy u mnie niż legenda bez NEXT GEN)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2007 o 23:18, Dark SMG napisał:

hmm i gdzie się podział tryb NEX GEN?


W tej części zrezygnowano z NEXT GEN''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę wyjątkowo ze stolicy naszego kraju, Warszawy. Chodziłem dziś po Empikach i wreszcie znalazłem najnowszego Tomb Raidera. Oczywiście jeszcze nie grałem bo nie jestem na swoim kmputerze.. :( Ale już w poniedziałek usłyszę napewno klimatyczną muzyczkę, zobaczę piękne krajobrazy, i przeżyje wspaniałą przygodę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 21:48, legenda27 napisał:

Ja piszę wyjątkowo ze stolicy naszego kraju, Warszawy. Chodziłem dziś po Empikach i wreszcie
znalazłem najnowszego Tomb Raidera.


U mnie w Lublinie nigdzie nie było. Nie dostali. Ale już się przyzwyczaiłem, to normalne na prowincji, choć trochę denerwujące. Mam nadzieję, że w poniedziałek lubelskie sklepy dostaną ładunek TRA.
Swoją drogą w tych kilku recenzjach jakie w internecie widziałem, nieźle się nad TRA rozpływają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... dziś miałem w garści pudełko z grą... ale w Holandii, w dodatku na PS2 :/ No i kosztowała 45 euro...
Zamówienie złożone, gra powinna dojść w czwartek :/
Ktoś już gra(ł) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 12:29, Qbli napisał:

Eh... dziś miałem w garści pudełko z grą... ale w Holandii, w dodatku na PS2 :/ No i kosztowała
45 euro...
Zamówienie złożone, gra powinna dojść w czwartek :/

Ja w środę w Berlinie widziałem. Tak chciałem kupić ale przypomniałem sobie, że po niemiecku.. :(

Dnia 09.06.2007 o 12:29, Qbli napisał:

Ktoś już gra(ł) ?


No napewno...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować