Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziennikarka CNN walczy o Wii

67 postów w tym temacie

Domek

Braki magazynowe nowych konsol dają się we znaki wszystkim - ich producentom, twórcom gier i rzecz jasna samym graczom, z których część siłą rzeczy nie zdobędzie zbyt szybko upragnionego sprzętu. Ten stan rzeczy potrafi się przyczynić do niezbyt przyjemnych zachowań, o czym przekonała się ostatnio pewna dziennikarka CNN...

Przeczytaj cały tekst "Dziennikarka CNN walczy o Wii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh... a ja i tak wolę komputery... w nich lepsza sieć... i gry do sieci przeznaczone (Starcraft jest na komputery... World of Warcraft jest na komputery... konwersje starych i bardzo miodnych gier - only computers...)
a oni tłumaczyli że będzie opera w wii XD i co jeszcze ?! może startegia na konsole ?! XD XD XD

co do samego tematu - wada konsol - są jak zabawki - szybko się kończą... lepsze komputery ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,do czego to dochodzi... żeby kobiecie torbę wyrywać z ostatnim egzemplarzem konsoli?:)

WorldWar3pl: W okresie przedświątecznym pośpiech jest dla mnie zrozumiały... jęsli komuś nie uda się kupić takiej konsoli jako przezent to będzie dosyć nieciekawa sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na urodziny Media Markt stałem w wielkiej kolejce od wczesnych godzin porannych, chciałem kupić monitor za naprawdę śmieszne pieniądze. Oczywiście tłum ruszył w wielkim pośpiechu. Jednak gdy dotarłem do monitorów, okazało się, że wszystkie już się rozeszły. Tylko jeden koleś stał z trzema sztukami i dzwonił do kumpla na zewnątrz, żeby przyszedł mu pomóc. Zaraz dopadło do niego kilku niezadowlonych gości (średnia wieku 35 lat) i chcieli go pobić!!! Gdyby nie szybka reakcja ochroniarzy pewnie źle by się to skończyło. Takiej agresji w życiu nie widziałem, od tamtego czasu nie wybieram się do sklepów z takich okazji. Wolę w domu posiedzieć i poczekać aż przyjdzie paczka pocztą :) albo najlpeiej kurierem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja. Chciałbym dostać Wii na gwiazdkę. Jadę do Media Markt. Sprzedawca mi mówi, że w poniedziałek były 4 egzemplarze, które przyjechały o 12:00. O 16:00 wszystkie się sprzedały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 16:55, Nikt634 napisał:

Najgorzej zachowali sie producenci konsol , zamiast uskladać 100 mln konsol i potem je sprzedac
to oni wypuszczaja je po kilka wrrrr......


Jak to sobie wyobrażasz? A właściwie kilka kwestii: czas produkcji, ilość zatrudnionych (dodatkowych) pracowników, miejsce składowania oraz opłaty za składowanie. Nie wspominając o popycie. Od premiery PS2 zeszło dopiero trochę ponad 100 mln tych konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 16:47, WorldWar3PL napisał:

Pośpiech ludzi nie zna granic.... Nie rozumiem zachowania tych klientów :-/

a ty nie bylbys wkurzony? oczywiscie proba wyszarpania komus torby to przesada, ale jakies pojekiwania i krzyki rozpaczy sa jeszcze do przyjecia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 17:10, Brtek napisał:

No to syneczek ma fajnie ze ma taka mamusie ;))) a ja ?? ;( ja tez chce

czytaj ze zrozumieniem; ta dziennikarka kupila konsole swojemu chlopakowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w Rybniku w MM widziałem sobie Wii na półeczce, tak sobie stało chyba nawet kilka kartoników.. Więc jaki problem! Przyjezdzasz to Polandu wbijasz do MM kupujesz za 1tyś konsolke i wracasz..:D bez kolejek bez bijatyk..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cło na granicy skutecznie podbija cenę do nieopłacalnych wartości.

Ja się ludziom nie dziwię, tyle czasu czekali, żeby się dowiedzieć, że nie kupią konsoli. Osobiście zachowywałbym się podobnie, z tym, że wrodzona uczciwość nie pozwoliłaby na wyrwanie komuś torby z zakupem. Bo koszyka w sklepie przed zakupem to już inna para kaloszy :-P ;-) Cała sytuacja przypomina mi promocję w MediaMarkt lubelskim jakiś czas temu. Tyle, że tam nie obyło się bez rannych :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować