Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2008 o 09:07, RavenSoul napisał:

Niom, pod koniec gry "mój" barman maił 2 egzo i 2 kombinezony pancerne wojskowych...
było w czym wybierać :P


No i jeszcze warto zakupić GP37 lub go gdzieś zdobyć przy rozkaszanianiu bazy Wolności. Ja z Wolności wyniosłem tyle GP37 dla Barmana, że nieźle mój portfel spęczniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2008 o 09:08, marekl1975 napisał:

A co zrobić żeby mieć na PDA grób Kła w Prypeci? Byłem w Prypeci i żadnego grobu nie
miałem.


Ktoś miał jego dane. Jak każdy trup. Niestety nie pamiętam dokładnie kto.. Myślałem, że Duch, ale jego już spotkałeś... pomyślę i dam znać :p
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 09:08, marekl1975 napisał:

A co zrobić żeby mieć na PDA grób Kła w Prypeci? Byłem w Prypeci i żadnego grobu nie miałem.

Udaj się do Bazy Monolitu, tam powinieneś znaleźć kilku świrów przed fałszywym Monolitem. Jeden z nich ma PDA. Jak zaczniesz demolkę na starcie, przed bazą, to będzie pewnie się kręcił gdzieś po budynku. Przy samym Monolicie znajdziesz sporo najlepszych artefaktów.

Natomiast co do skrytki to znajdziesz w niej dwa przedmioty:
- Egzoszkielet PNB-4UZ,
- Artefakt Korale Mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 09:10, RavenSoul napisał:


> A co zrobić żeby mieć na PDA grób Kła w Prypeci? Byłem w Prypeci i żadnego grobu
nie
> miałem.

Ktoś miał jego dane. Jak każdy trup. Niestety nie pamiętam dokładnie kto.. Myślałem,
że Duch, ale jego już spotkałeś... pomyślę i dam znać :p
Pozdrawiam

O ile się ne mylę to grób Kła dostaniemy na PDA od Lisa, albo Steryja(nie pamiętam dokładnie imienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 09:38, Vormulac napisał:

> A co zrobić żeby mieć na PDA grób Kła w Prypeci? Byłem w Prypeci i żadnego grobu
nie miałem.
Udaj się do Bazy Monolitu, tam powinieneś znaleźć kilku świrów przed fałszywym Monolitem.
Jeden z nich ma PDA. Jak zaczniesz demolkę na starcie, przed bazą, to będzie pewnie się
kręcił gdzieś po budynku. Przy samym Monolicie znajdziesz sporo najlepszych artefaktów.

Natomiast co do skrytki to znajdziesz w niej dwa przedmioty:
- Egzoszkielet PNB-4UZ,
- Artefakt Korale Mamy.


A gdzie szukać bazy Monolitu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 10:43, Vormulac napisał:

> A gdzie szukać bazy Monolitu?
Zaznaczyłem na mapie. Dużo ich tam ale warto. Miej ze sobą granaty to będziesz miał ułatwione
zadanie.

http://img372.imageshack.us/img372/9025/53665971fm3.jpg


Dzieki Stalkerze! Jak będę kiedyś wracał do Czarnobyla, to wpadnę tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały problem ze Stalkerem. Mam już możliwość wyprawy do monolitu, chcę jednak wcześniej pogadać z doktorem. Zaznaczam zadanie i idę, idę, idę po czym kryjówka doktora nie jest zaznaczona na mapie :/
Może mi ktoś pomóc tłumacząc jak się tam dostać bądź zaznaczając kryjówkę na mapie ?
Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 19:23, Firaxo napisał:

Witam mam mały problem ze Stalkerem. Mam już możliwość wyprawy do monolitu, chcę jednak
wcześniej pogadać z doktorem. Zaznaczam zadanie i idę, idę, idę po czym kryjówka doktora
nie jest zaznaczona na mapie :/
Może mi ktoś pomóc tłumacząc jak się tam dostać bądź zaznaczając kryjówkę na mapie ?

Z góry dzięki i pozdrawiam.


Z tego co pamietam to jest miejsce gdzie znalazłeś Pendrive Strieloka. Agroprom ( pierwszy raz walczysz z pijawką i kontrolerem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Nie dawno pobrałem i zainstalowałem mod do Stalkera - Oblivion Lost 2.2. Po załączeniu gierki i obejrzeniu ekwipunku
zdziwiłem się, bo oto np. nazwa detektora anomalii - amk_metka, opis podobny. Identycznie jest w niektórych kwestiach dialogowych i w PDA (Zombieg - zombie_general). Jest uciążliwe.
W ogóle grę po instalce OL-a na pół po polsku, na pół po angielsku.

Powiedzcie mi, co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanko. Widzę na filefront OL 2.2 ma niecałe 150mb a Oblivion Lost Weather Overhauled ma ponad 300.

Która wersja jest dobra? Nie grałem jeszcze w żadne mody, za bardzo tego nie ogarniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 19:23, Firaxo napisał:

Witam mam mały problem ze Stalkerem. Mam już możliwość wyprawy do monolitu, chcę jednak
wcześniej pogadać z doktorem. Zaznaczam zadanie i idę, idę, idę po czym kryjówka doktora
nie jest zaznaczona na mapie :/
Może mi ktoś pomóc tłumacząc jak się tam dostać bądź zaznaczając kryjówkę na mapie ?

Z góry dzięki i pozdrawiam.


Kryjówka doktora jest w podziemiach Agropromu, tam gdzie jest kryjówka Striełoka. A żeby mieć ją na mapie, to musisz pogadać najpierw z Przewodnikiem (czy kimś o podobnej nazwie). Tego ostatniego znajdziesz w zrujnowanej chacie koło mostu kolejowego w Kordonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 14:01, hehe napisał:

Rozwiązano już problem z niebieskim ekranem w Stalkerze, bo chciałem sobie pograć, ale
mnie odrzuca jak sobie przypomnę te zwiechy ?


Zainstaluj najnowszy patch. Ja nigdy nie miałem niebieskiego ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 13:54, marekl1975 napisał:

Zainstaluj najnowszy patch. Ja nigdy nie miałem niebieskiego ekranu.


Niebieski ekran był tylko na kartach z seri 8800 i był to z tego co czytałem problem dość powszechny, szczególnie na 8800 GTS320 MB. Żadne pathe nic nie dawały. Na razie mam najnowsze stery i jest ok. Zobaczymy jak będzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 16:27, hehe napisał:

> Zainstaluj najnowszy patch. Ja nigdy nie miałem niebieskiego ekranu.

Niebieski ekran był tylko na kartach z seri 8800 i był to z tego co czytałem problem
dość powszechny, szczególnie na 8800 GTS320 MB. Żadne pathe nic nie dawały. Na razie
mam najnowsze stery i jest ok. Zobaczymy jak będzie dalej :)

A to dlatego nie miałem niebieskiego ekranu. Ja mam Saphire Radeon X1950 Pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 10:00, Red Shoehart napisał:

Powiedzcie mi, co z tym fantem zrobić?


Z głównego folderu gry usuń plik "localization.ltx". Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 13:12, MTSMAFIOSO napisał:

A ja mam inne pytanko. Widzę na filefront OL 2.2 ma niecałe 150mb a Oblivion Lost Weather
Overhauled ma ponad 300.

Która wersja jest dobra? Nie grałem jeszcze w żadne mody, za bardzo tego nie ogarniam


Obie są poprawne. Jak sama nazwa mówi, jedna z nich ma zainpletowany S.W.O. mod, a druga to "czysty" Oblivon Lost. A propos, gdy już pobierasz OL 2.2, zainteresuj się też Arsenal Mod''em, który dodaje ponad 70 rodzajów broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 19:29, xDeuSx napisał:

A propos, gdy już pobierasz OL 2.2, zainteresuj się też Arsenal
Mod''em, który dodaje ponad 70 rodzajów broni.


No i się zainteresowałem, zainstalowałem według instrukcji (chyba? ^^) i gra wcale mi się nie uruchamia. Tzn jest menu (ang?) ale wychodzi do windowsa podczas wczytywania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Którym przyciskiem zmienia się tryb ognia z pojedynczego na ciągły i odwrotnie? Musiałem przypadkiem coś nacisnąć i dzięki temu poległem jakieś 20 minut od ostatniego save''a chcąc posłać serię w grupę bandytów, a w rezultacie wypuszczając jedną marną kulę, która i tak chybiła...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować