Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Ja mam już STALKERa od kilku dni i gierka powala :D Klimat i grywalność są świetne. Grafika też stoi na bardzo wysokim poziomie ale nie mogę się nią cieszyć bo gram na niskiej rozdzielczości. Dlatego, że mój komp ledwo spełnia wymagania gry. Polecam tą grę wszystkim tym, którzy chcą spróbować czegoś nowego. STALKER to długo oczekiwany powiew świeżości w FPS-ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 07:05, Shadowtear napisał:

Jedno pytanie, acz z prośbą o szersze informacje:

Otóż jestem w drugim głównym quescie od handlarza na początku gry. Wracam po raz pierwszy od
rozpoczęcia zadania do niego sprzedać broni, a tu zamknięte. Gdzie indziej mogę sprzedać sprzęt?
Proszę o opis, a jeszcze lepiej byłoby mapka, gdzie są inni handlarze bronią.

Co do patcha - cieszcie się, że to nie są błędy na skalę Gothic 3


Shadowtear, z tego co wiem to jest bug jeśli masz drzwi zamknięte spróbuj rzucić granat, jeśli po tej akcji nie pojawi sie ikona działania (f) to pozostaje Ci zacząć od nowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 07:05, Shadowtear napisał:

Jedno pytanie, acz z prośbą o szersze informacje:

Otóż jestem w drugim głównym quescie od handlarza na początku gry. Wracam po raz pierwszy od
rozpoczęcia zadania do niego sprzedać broni, a tu zamknięte. Gdzie indziej mogę sprzedać sprzęt?
Proszę o opis, a jeszcze lepiej byłoby mapka, gdzie są inni handlarze bronią.

Co do patcha - cieszcie się, że to nie są błędy na skalę Gothic 3

Shadowtear, z tego co wiem to bug, masz u tego handlarza main questy wiec nie rozwiążesz problemu sprzedając gdzie indziej . Spróbuj rzucić granat w pobliże drzwi, jeśli po tej akcji nie pojawi się ikona "użyj" (domyślnie F ) to pozostaje Ci zacząc od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 07:05, Shadowtear napisał:

Jedno pytanie, acz z prośbą o szersze informacje:

Otóż jestem w drugim głównym quescie od handlarza na początku gry. Wracam po raz pierwszy od
rozpoczęcia zadania do niego sprzedać broni, a tu zamknięte. Gdzie indziej mogę sprzedać sprzęt?
Proszę o opis, a jeszcze lepiej byłoby mapka, gdzie są inni handlarze bronią.

Co do patcha - cieszcie się, że to nie są błędy na skalę Gothic 3


3 próba napisania w ciagu 40 minut , mam nadzieje ze nie pojawia sie wszystkie 3 posty ;/
Shadowtear, to bug sprobuj rzucić granat ze schodów gdzie można jeszcze używać broni, jeśli to nie pomoże i nie pojawi sie opcja użyj ( F ) to musisz zacząc od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 10:30, wszyscytg napisał:

3 próba napisania w ciagu 40 minut , mam nadzieje ze nie pojawia sie wszystkie 3 posty ;/ Shadowtear, to bug > sprobuj rzucić granat ze schodów gdzie można jeszcze używać broni, jeśli to nie pomoże i nie pojawi sie opcja użyj > ( F ) to musisz zacząc od nowa.

Nie trzeba pisać dubli jak Ci się nie wyświetlają posty. Albo zmieniasz ilość wyświetlanych postów na stronę w ustawieniach albo wpisujesz url posta (od ostatniego widocznego dodajesz 1, itd.). Tobie nie wyświetlało, mi za to wyświetlało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 10:33, Vormulac napisał:

> 3 próba napisania w ciagu 40 minut , mam nadzieje ze nie pojawia sie wszystkie 3 posty
;/ Shadowtear, to bug > sprobuj rzucić granat ze schodów gdzie można jeszcze używać
broni, jeśli to nie pomoże i nie pojawi sie opcja użyj > ( F ) to musisz zacząc od nowa.

Nie trzeba pisać dubli jak Ci się nie wyświetlają posty. Albo zmieniasz ilość wyświetlanych
postów na stronę w ustawieniach albo wpisujesz url posta (od ostatniego widocznego dodajesz
1, itd.). Tobie nie wyświetlało, mi za to wyświetlało.


Sorki Vormulac, pierwszy raz tak miałem, wiem co to duble czekałem długo , zamykałem , odswiezałem i nic :( i nagle wszystkie wyskoczyły jak stalker z ruinek ;) przepraszam wszystkich za to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 10:59, Ecko09 napisał:

Czyli nie ma tej gry w spredazy?

Jest (angielska, niemiecka, rosyjska itp.). Co do polskiej wersji to wejdź sobie do sklepu i zobaczysz planowaną wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie tą gre na 100% jest bombowa.A takie pytanko małe...Czy oni wogóle mają w planie rbic kolejne częscie , jakies dodatki czy coś?ciekawe... Ale to cyba zalezy od ilości sprzedaży nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co???? to te ulomne dziecko moze ,mie obrazac??????? Po pierwsze sam zaczol wiec wtf???? a pozatym to on nie obraza???l jak bede pisal do innych formwiczów zamilcz dziecko czy ubogi trollu to bedszie w porzadku??? oczywiscie cofam slowa jak tez dostal degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 11:58, Darth PeTeR napisał:

Co???? to te ulomne dziecko moze ,mie obrazac??????? Po pierwsze sam zaczol wiec wtf???? a
pozatym to on nie obraza???l jak bede pisal do innych formwiczów zamilcz dziecko czy ubogi
trollu to bedszie w porzadku??? oczywiscie cofam slowa jak tez dostal degrada.


"Co???? to te ulomne dziecko moze ,mie obrazac???????"
Nic nie zrozumiałeś.
Kolejne -1 do statusu.
Jeśli czujesz się obrażony czyjąś wypowiedzią, to jedyną słuszną reakcją jest zgłoszenie tego moderatorom. Każda polemika, a już na pewno prowadzona w takim stylu jaki zaprezentowałeś, będzie piętnowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 14:03, Darth PeTeR napisał:

NO dobra ale on do mnie napisal cytuje Zamilcz dziecko czy to jest wporzdku? czy moge sie tak
wypowiadac do innych osób na gram.pl?

Nie rozumiem cię kolego (właściwie ten tytuł grzecznościowy to raczej z kultury). Prowadzisz bezsensowną batalię z moderatorem, a jak wiemy nie wielu wychodzi z niej zwycięsko. oOreVenOo został ukarany za swoją wypowiedź, a ty dalej nie dość, że się powtarzasz to jeszcze nie zauważyłeś, że kilka postów pod twoim otrzymał degrad. Swoją drogą offtopowanie również jest karane, jednak widzę, że nie zrozumiałeś moderatora chociaż wyjaśnił ci wszystko czarno na białym. Wydaje mi się, że jeśli nie zastanowisz się nad sobą, to pręgierz grozi ci spokojnie. Swoją drogą oOreVenOo nie zasługiwał na swoją rangę, skoro cię obraził, ale to raczej obopólna kłótnia. No cóż, trochę się rozpisałem. W każdym razie wszelkie skargi należy wysyłać do moderatorów, a nie pisać o tym na forum. Odsyłam w sprawie degradów też do kącika zdegradowanych, bo tutaj zrobiłeś już niezły "bigos".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byla przerwa na reklamy wracajmy do STALKERA:P
Jakie sa wymagania gry pod DX8?? bo wiem ze sa tam dwie wersje, pod DX8 i DX9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. oOreVenOo

Dnia 27.03.2007 o 14:22, patrYX93 napisał:

został ukarany za swoją wypowiedź,

Drogi pani kolego ( to juz normalnie) napisalem ze jak zostal ukarany to nie ma problemu i cofam slowa.Wiec w czym problem? Z poszanowaniem(szczerym) PIotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 14:28, NuGGet napisał:

Byla przerwa na reklamy wracajmy do STALKERA:P
Jakie sa wymagania gry pod DX8?? bo wiem ze sa tam dwie wersje, pod DX8 i DX9.

To już było podawane kilkakrotnie, radzę się cofnąć o parę stron, to nie boli :P Od razu zapewniam, że te pod dx8 są dużo niższe, pozwalają na grę... zresztą co ja się będę produkował, oto link:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16291&pid=1149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę przestać spamować. Wyjaśnienia możesz uzyskać kontaktując się z moderatorem, a nie zaśmiecając ten wątek.
Koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Kupiłem grę przed premierą i mam jeszcze wersje angielską. Nie jestem dobry w szukaniu czegoś w internecie więc nie dałem rady nic znaleźć ale czy jest gdzieś w internecie spolszczenie? Rozumiem coś niecoś po angielsku ale jestem patriotą i wolałbym język polski. Z góry dziękuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 15:24, Dj Rudy napisał:

Witam
Kupiłem grę przed premierą i mam jeszcze wersje angielską. Nie jestem dobry w szukaniu czegoś
w internecie więc nie dałem rady nic znaleźć ale czy jest gdzieś w internecie spolszczenie?
Rozumiem coś niecoś po angielsku ale jestem patriotą i wolałbym język polski. Z góry dziękuje
:-)


W necie nie ma jeszcze polonizacji do S.T.A.L.K.E.R.A ( ani oficjalnej ani nieoficjalnej) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować