Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Ta mam tylko że tego posta pisałem na szybko :) A ty sie nie znasz czasem na tych modach był bym wdzięczny jak byś mi powiedział czy dobrze :) i jak uaktywnic ten car mod ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam takich umiejętności by samemu odkurzyć sobie kompa. Choć nie powiem rożne rzeczy w grze mi sie dzieją:-/ Muszę kogoś zawołać by mi to zrobił bo na pewno to tego wina. Na początku jak kupiłem kartę temp. byłą 50*

PS; Już zrobiło się dobrze z tym celownikiem zrobiłem restart kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znam się na modach bo ich nigdy nie wgrywam więc nie jestem wstanie Ci pomóc przykro mi, z tego co wiem trzeba coś w konsoli wpisać w celu uaktywnienia działania moda. Poczekaj poszukam może znajdę i pomogę ale nie obiecuję. :)

@Carl92 A mogę wiedzieć jakie należy mieć umiejętności do rozkręcenia kompa i wzięcia do łapy odkurzacza i ustawienia w nim minimalnej mocy ssania ? Ewentualnie możesz pędzelkiem czyścić też się tak da. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak wypakuj zawartość tego moda do folderu z grą, później otwórz konsole i wpisz "bind turn_engine kT" (bez cudzysłowu), tylko to masz zrobić w grze z tego co wiem albo idź do do tej lokacji w bodajże Documents and Settings znajdź folder Stalkera i tam w tym pliku gdzie jest pełno komend wpisz "bind turn_engine k~" (bez cudzysłowu).

Do auta wsiada się naciskając klawisz F a odpala się silnik T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 15:21, JogaTv napisał:

Ta mam tylko że tego posta pisałem na szybko :) A ty sie nie znasz czasem na tych modach był
bym wdzięczny jak byś mi powiedział czy dobrze :) i jak uaktywnic ten car mod ;p

Jak już przekopiowałeś to uruchom grę i jak pojawi się menu wciśnij tyldę by wywołać konsolę i wpisz:

bind turn_engine kT

naciśnij enter, wyłącz konsolę, rozpocznij grę, podejdź do samochodu, wsiądź wciskając F (pojawi się napis byś wcisnął, potem wciśnij T by uruchomić silnik i możesz zacząć jeździć.

------
Trader mod się automatycznie aktywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie EK. Czy te komponenty (naklejki, pigułki, mapy, poradniki) znajdują się w puszce, czy też puszki nie da się otworzyć, jest zamknięta, a pierdółki trzeba trzymać oddzielnie?
A i ta puszka to jest jakaś porządna, czy cienka, łatwo gnąca się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak stalker będzie chodził na:

Athlon 3000+, 1GB RAM, GF7900 GS Turbo Force? Demo multi śmigało mi na full detalach, ale słyszałem, że jest jakaś różnica w działaniu single a multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 15:34, Taschon napisał:

Mam pytanie odnośnie EK. Czy te komponenty (naklejki, pigułki, mapy, poradniki) znajdują się
w puszce, czy też puszki nie da się otworzyć, jest zamknięta, a pierdółki trzeba trzymać oddzielnie?
A i ta puszka to jest jakaś porządna, czy cienka, łatwo gnąca się?


Puszka jest tragiczna moim zdaniem, wczoraj ją miałem w rękach i pożal się Boże. Wg mnie edycja z Empiku za 89zł standardowa jest dużo lepsza i do tego jest z koszulką Stalkera. :) W EK są tylko głupie dodatki za 179zł, szkoda kasy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2007 o 15:00, Nikoos napisał:

> Jak tak dalej pójdzie to założymy klub "Stalkerotrotera" :D Zwiedzanie ZONY:50 RU, zwiedzanie

> schowków 200 RU :)
> Tylko u nas tylko dzis, promocja, dla kazdego turysty meduza gratis XD
>

No i masz... To ja sobie żyły i skrinszoty wypruwam, a ten juz wszystko wypapalał :P


Staram się :) Biuro turystyczne " Przyjazna Zona" się rozwija... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 15:39, Ivo kudlaty napisał:

Jak stalker będzie chodził na:

Athlon 3000+, 1GB RAM, GF7900 GS Turbo Force? Demo multi śmigało mi na full detalach, ale słyszałem,
że jest jakaś różnica w działaniu single a multi.


TEORETYCZNIE na wysokich, ale praktycznie raczej srednio/wyzsze (na pewno nie max) z powodu procka i małej ilosci ramu (tak, tak , dla tej gry 1GB to mało 1.5 w sam raz, a 2 PRAWIE dobrze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 16:01, wszyscytg napisał:

> Jak stalker będzie chodził na:
>
> Athlon 3000+, 1GB RAM, GF7900 GS Turbo Force? Demo multi śmigało mi na full detalach,
ale słyszałem,
> że jest jakaś różnica w działaniu single a multi.

TEORETYCZNIE na wysokich, ale praktycznie raczej srednio/wyzsze (na pewno nie max) z powodu
procka i małej ilosci ramu (tak, tak , dla tej gry 1GB to mało 1.5 w sam raz, a 2 PRAWIE dobrze
:))


Jak wytłumaczysz to, że multi śmiga z wszystkim na max xP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 16:03, Ivo kudlaty napisał:

Jak wytłumaczysz to, że multi śmiga z wszystkim na max xP?

Otóz, DEMO , miało całkiem inny silnik, dobrze zoptymalizowany, mi tez smigało 40 -60 fpsów i był hdr, bloom i inne pierdołki, teraz na medium ledwo 17- 26 wyciagam na wyzszych detalach, no chyba, ze dx8 właczę, to bajka wtedy...
mam:
Athlon 64 3000+
DFI lanparty NF4 Ultra Edition
2GB DDR 400mhz
X1650XT 256Mb

Nie twierdzę, ze na pewno tak bedzie, ale potwierdzą wszyscy, ze demo chodziło o niebo lepiej niz final version.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 16:13, Ivo kudlaty napisał:

Jakiś patch poprawiający optymalizacje wyjdzie?

a no ma byc w 1.0003 porządna optymalizacja, ale na razie 1.0002 sie soznia juz o tydzien, prawdopodobnie w zwiazku z aferą z kradzionymi teksturami :( ale wyjdzie na pewno.
Też na niego czekam, bo to dla nas obraza prawie, ze na medium-endowych ( w moim przypadku) i high- end (Twoim) trzeba grac na dx8 zeby plynnie chodziło i bez scięc i freezów. Po prostu wielki "memory leak" i pamiętaj, ze multi to multi a w single dochodzi obliczanie AI dla dość gęsto zaludnionej Zony, a nasze procki to już niestety nie nowość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa moda czyniącego anomalie niewidzialnymi? Możecie polecić dobrą jego wersję? Nie chcę zmieniać w grze nic innego poza samymi anomaliami, zaznaczam. Jak na mój gust, są po prostu odrobinkę zbyt słabe i zbyt widoczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 16:37, BJU napisał:

Mam problem w STALKER jestem w laboratorium X18 i niewiem gdzie jest kod na 3 pietro a jestem
na 2....POMOCY

Tam zdajsie są 2 drzwi "zakodowane"...O ile dobrze pamiętam jeden z nich to: 1243, drugi nie pamiętam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 16:48, Kris Blake napisał:

> Mam problem w STALKER jestem w laboratorium X18 i niewiem gdzie jest kod na 3 pietro a
jestem
> na 2....POMOCY
>
Tam zdajsie są 2 drzwi "zakodowane"...O ile dobrze pamiętam jeden z nich to: 1243, drugi nie
pamiętam;)

ano sa ten kod 1243 to byl do 1 drzwi a te drugie to drgaja jak by cos chcialo sie wydostac
i niewiem gdzie mam szukac tego koda mam na mapce niby zaznaczone ale niewiem jak tam dojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować