Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

>w koncu udalo mi sie po galezi na dach wskoczyc u stalkerow
Znaczy w obozie koło Sidorowicza? Ale który dach? Chyba o czymś nie wiem albo coś źle kojarzę.
>,dwa artefakty

Dnia 22.09.2009 o 14:29, Morte napisał:

byly tam,

to znaczy gdzie? :-P Bo piszesz tak, że nie sposób tego ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory ze tak pisze,ale musze zmiescic 256 znakow w 1 poscie bo z tel pisze. tak,ten oboz co gre zaczynamy,jak wyjdziesz od handlarza i wejdziesz do wioski to po prawej str domki,jest tam drzewo na ktorego galaz siega do dachu,znajdziesz ,2 albo 3 dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2009 o 15:51, Tyler_D napisał:

Znaczy w obozie koło Sidorowicza? Ale który dach? Chyba o czymś nie wiem albo coś źle
kojarzę.
>,dwa artefakty
> byly tam,
to znaczy gdzie? :-P Bo piszesz tak, że nie sposób tego ogarnąć.

Już z kompa piszę więc wyjaśnię - po rozpoczęciu gry wchodzimy do wioski ,po prawej stronie jest kilka domków ,nie pamiętam który ale drzewo widać które ma gałąź prowadzącą na dach ,więc co za tym idzie ,musi być sposób by tam wejść,po mordędze która trwała ok 20 min udało mi sie tam dostać i w dziurze na dachu wskoczyłem na strych,tam jest drewniana skrzynka a w niej 2 artefakty.Niby niewiele to jest ale jak ktoś kto na dzień dobry nie chce z żołnierzami zadzierać to sprzedając je handlarzowi ma juz na start parę groszy.Osobiście myślałem że będzie tam coś lepszego,a poza tym tak namieszałem uderzając na posterunek na początku gry że drugi patrol zaatakował wioskę ,Wilk padł ,ja ubiłem żołnierzy więc nazbierałem tyle pestek i apteczek że już mogłem iść w srodek zony :D potem jakiś wojskowy sie przypałętał do obozu bandytów (nie wiem skąd on tam się znalazł) i po zabiciu go zdobyłem obokana :) więc w zasadzie grę zacząłem z obokanem ,mnóstwem amunicji i apteczek bandarzy . Ot cała historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 19:54, Morte napisał:

/ciach/
zdobyłem obokana :) więc w zasadzie grę zacząłem z obokanem ,mnóstwem amunicji i apteczek
bandarzy . Ot cała historia :)

to brzmidziwnie jak na SoC( secret w Wiosce Kotów, żołnierze ją atakujacy) czy aby nie grasz na jakimś modzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morte ma racje jest jeden domek po prawej stronie jak patrzy od razu po wyjściu od Sidorowicza,chyba drugi z kolei.Tam jest gałąź i trzeba pokombinować.Jak wszedłem to w skrzynce był artefakt:) Jednak wojskowych sobie odpuściłem z nożem gdyż gram na mistrzu,a to raczej misia samobójcza patrząc,że oni w nocy widzą jak koty...Już mi się przypomina nieszczęsny CKm z Cs''a ^^
Jednak sprzedam ten artefakt i będę miał kasiorke na jakiegoś Viperka,kombinezon najemników oczywiście mam:)
Całkiem nieźle jak na początek;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 15:40, Ajinur napisał:

Morte ma racje jest jeden domek po prawej stronie jak patrzy od razu po wyjściu od Sidorowicza,chyba
drugi z kolei.Tam jest gałąź i trzeba pokombinować.Jak wszedłem to w skrzynce był artefakt:)

tak ,a dokładnie ostatni domek :) u mnie były dwa arty,ja gram teraz na poziomie stalkera więc pewnie dlatego .,grałem 2X mistrzem teraz chcę przejść na luzie;)
Zadymek- nie gram na modzie,to normalne że jak zaatakujesz wojskowych to następny patrol atakuje wioskę,miałem tak już wcześniej(być może nie zawsze tak jest) ,tylko tym razem nie obroniłem wilka i zmarł ;( ..bidulek..no ale do rzeczy ,mam pytanko : jak wchodzimy do czerwonego lasu ,na samym końcu głównej drogi gdzie stoi sobie snajper ,są drzwi na kod , ani razu jeszcze nie otworzyłem ich ,zna ktoś ten kod? próbowałem tych z laboratorium ale nic z tego,może trzeba trafić kogoś kto ma pendriva z danym kodem..teraz szlajam się po Prypeci ,szukam ..sam nie wiem czego hehe może guza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>mam pytanko : jak wchodzimy

Dnia 03.10.2009 o 23:17, Morte napisał:

do czerwonego lasu ,na samym końcu głównej drogi gdzie stoi sobie snajper ,są drzwi na
kod , ani razu jeszcze nie otworzyłem ich ,zna ktoś ten kod?

To chyba ten:

Spoiler

1287975



Ale szczerze mówiąc nic ciekawego tam nie ma poza kilkoma apteczkami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 23:30, Tyler_D napisał:

To chyba ten:

Spoiler

1287975



Ale szczerze mówiąc nic ciekawego tam nie ma poza kilkoma apteczkami ...

bardzo dziękować :) jutro sprawdzę PS-skąd ten kod pochodzi? gdzie o nim sie dowiadujemy w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 23:40, Morte napisał:

...

Kod ten zawarty jest w jednym z PDA gostka z Monolitu. PDA te można znaleźć trzepiąc po prostu ich trupy. Nie pamiętam dokładnie w jaki sposób dowiedział się on o tych drzwiach i skąd wziął kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

były tylko 3 apteczki,jak wspomniał Tyler ,szkoda że dają takie utrudnione dostępy do bonusowych (można to tak nazwać) drzwi lub poprzez drzewo ukrytych strychów,dachów ,a tam nic ciekawego nie ma..jakiś armor powinien być chociaż,giwerka co dopiero w czarnobylu się znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wie to takie tajne drzwi są jeszcze w podziemiach mózgozwęglacza(X-19) ALe sprawdzałem je,były granaty,apteczki i coś tam jeszcze,możliwe,że jakaś giwera:) Ale nie pamiętam już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz takie coś spotykam- wchodzę do baru tzn na obszar baru ,słyszę strzelaninę,idę tam ,3 wojskowych atakuje powinność i stalkerów ,zabijam ich i staję się wrogiem powinności ,,kilku jest na żółto reszta na czerwono a byli przyjaciółmi . 3 razy to powtarzałem od save i nic. zostawiłem więc żołnierzy w spokoju,wybili z 10 osób zanim powinność ich zabiła a ja byłem dalej przyjacielem :) fajny bug zachowania ,jak pomagasz to wróg jak przyglądasz się z boku jak ich zabijają to jestem cacy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 19:30, Morte napisał:

...

Każdym zabójstwem na terenie baru podpadasz Powinności. Choćbyś był niewidzialny i zabiał wzrokiem. Nie jest to bug a po prostu niedoróbka twórców. Tak samo jest jak masz np. zlecenie na zabójstwo a ten cel chodzi sobie po terenie baru. Zabijesz go to masz przechlapane. Powinny być wyjątki poza Powinnością i stalkerami samotnikami o ile nie są celem zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się bawiłem na terenie Magazynów Wojskowych, a dokładniej w bazie Wolności. Była misja, gdzie trzeba było zaatakować posterunek Powinności. I nożem zabiłem Dowodzącego całej akcji, bo "miał fajną broń" a cały obóz nic i lecimy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 08:52, Duddits napisał:

> ...
Każdym zabójstwem na terenie baru podpadasz Powinności. Choćbyś był niewidzialny i zabiał
wzrokiem. Nie jest to bug a po prostu niedoróbka twórców. Tak samo jest jak masz np.
zlecenie na zabójstwo a ten cel chodzi sobie po terenie baru. Zabijesz go to masz przechlapane.
Powinny być wyjątki poza Powinnością i stalkerami samotnikami o ile nie są celem zlecenia.

widzisz..jakbym grał 1 raz to ok :) ale to chyba 4 raz lub 5-ty w to gram ,,i na terenie baru już zabijałem po ogłoszeniu przez megafon że znajduje sie morderca czy jakoś tak ,dopadłem i zabiłem jakiegoś stalkera i było ok:) ale podejrzewam co jest grane ,wczesniej grałem na innych path od 03,04 nie wiem czy na 05 grałem a teraz gram na 06 ,chyba ostatnim,więc moze to to,lub to przypadek w grze losowy jakiś jest,bo np 1 raz widziałem wojskowych w barze, 1 raz na początku gry zdobyłem okokana itp itd :) ale to fajne jest że co gra to zawsze coś innego się przydarzy ,wcześniej w prypeci znalazłem egzoszkielet ,teraz inny armor był,za to teraz zdobyłem w prypeci 2 działka" gunssa" (nie wiem jak się pisze) + baterie do nich ,koszt 25000 ,więc je sprzedałem(wolę snajperkę) także zawsze coś innego i to kocham w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 20:11, Crew_900 napisał:

Jest jakiś mod który polepsza AI potworów ? Tzn. jak kontroler może zawładnąć inną osobą
itp... ?


W tedy grałbyś jakoś zoombie,chyba czegoś takiego nie ma;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Chciałem spróbować S.T.A.L.K.E.R.a tylko nie wiem czy można zacząć od Clear Sky, bo w sumie to prequel ale został wydany po Cieniu Czarnobyla. A że mam okazję tanio wyrwać Czyste nieb, to mógłbym kupić, tyle że nie chcę żeby leżał i się kurzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować