• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
KHRoN

sklep gram.pl (problemy techniczne)

Pytanie

Zamówiłem sobie to i owo, wybrałem "płatność z inteligo" i najwyraźniej serwis padł bo nie zablokował mi środków na koncie... ale zeżarło mi wPLN więc nie mogę ponowić zamówienia (w dziale "moje zamówienia" nic nie ma :( )

pytanie brzmi - co zrobić żeby nie stracić zamówienia ani wPLN? ;]

BTW następnym razem zapłacę "kartą" - nauczka na przyszłość... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

762 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

ja też mam proble z pro evolution soccer 6 pisało planowana wysyłka 23 paź ateraz pisze 25 paź już się wkurzam niemogę sie doczekać a tu jeszcze zmniejają date wiecie dlaczego !!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To taka informacja dla Ciebie. Jutro już sie powinno zmienić albo pojutrze.... Przecież nikt nie bedzie Ci zmieniał statusu o przesyłce co 10 minut, nie ?? Np. Wsadzenie do pudełka, zaklejenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no kieruję się tym co jest napisane w sklepie: planowany termin wysyłki 31 paź.
zamówiłem dostawę kurierską. Więc jeśli mają to być dni robocze to 1 listopad odpada czyli wypada na 2 listopad...
ale mam nadzieje że uda wam się chociaż o jeden dzień przesunąć wysyłkę to dla nas, graczy będzie to 3 dni szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.10.2006 o 18:42, pro evo napisał:

ja też mam proble z pro evolution soccer 6 pisało planowana wysyłka 23 paź ateraz pisze 25
paź już się wkurzam niemogę sie doczekać a tu jeszcze zmniejają date wiecie dlaczego !!??


Po pierwsze, nie zadawaj jednego pytania po kilka razy co 5 minut.

Po drugie, ten wątek służy do zgłaszania problemów technicznych ze sklepem i już raz zgłaszałem Ci tą uwagę.

Po trzecie, nie każda osoba która pisze na niebiesko, co także pisałem już Tobie, może udzielić odpowiedzi na każde możliwe pytanie dot sklepu czy lokalizacji (poprzednie Twoje pytanie). Dlatego właśnie do kwestii sklepowych mamy wydzielony Dział Obsługi Klienta i tam proszę skieruj swoje pytanie - http://www.gram.pl/kontakt.asp (sekcja "OBSŁUGA SKLEPU GRAM.PL") :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chcialem sie spytac o jedna rzecz, a mianowicie mialem w koszyku 3 gry wchodze sobie teraz i patrze nie ma ani jednej no to wrzucam po kolei i zadna sie nie chce wrzucic... mam napisane "Twój koszyk jest pusty" a w zamownieniach tez nic nie ma.... probowalem dodac zewszad sie dalo i nic.... Prosze o pomoc bardzo mi zalezy na grach a nie chce kupowac drozej w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam do was pytanie ,dlaczego mam napisane od dwóch dni ,że gra zamówiona przeze mnie jest pakowana i przygotowywana do wysyłki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

przy moim zamowieniu platnym przez mtransfer na settlers 10-ta rocznice pisze: # zamówienie nr xxx: złożone Śr, 04.10.2006, oczekiwanie na płatność (maila w sprawie płatności otrzymasz na 5 dni przed wysyłką)
zamowilem tylko settlers a o ile mi wiadomo premiera jest wczesniej niz za 5 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ponawiam pytanie ,dlaczego mam napisane od dwóch dni ,że gra zamówiona przeze mnie jest pakowana i przygotowywana do wysyłki. Wybrałem opcję płatność przy odbiorze ,poczta polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.10.2006 o 20:21, Bartek Dudek napisał:

Ponawiam pytanie ,dlaczego mam napisane od dwóch dni ,że gra zamówiona przeze mnie jest pakowana
i przygotowywana do wysyłki. Wybrałem opcję płatność przy odbiorze ,poczta polska


to ja bez ponawiania odpowiedzi. zapraszam tutaj: http://www.gram.pl/kontakt.asp (wybierz opcje sklep)
bedzie rzeczowo i na temat. tutaj nie zawsze mozemy odpowiedziec tak szybko jak byscie chcieli, dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

moglby mi ktos z cdp odpowiedziec? prosze bo juz niedlugo wychodzi G3, NFS Carbon oraz Dark Messiah of M&M a wszystkie te gry chcialbym miec a w sklepie to zaplace duzo duzo wiecej niz u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

bardzo prosze o pomoc,otoz zamowilem gw p gw n i heroes 4 3 tygodnie temu.juz oczekiwalem jutrzejszego dnia i z ciekawosci zobaczylem sobie na dostepnosc...I NIEEE heroes 4 dostepny 4 listopada ,przez to strace ponad tydzien o wile wazniuejszych gier jakimi sa gw :/wiec mam bardzo wielki pytanie,czy jezeli zamowilem to 3 tygodnie temu to heroes 4 byl dla mnie odlozony czy bede musial czekac tydzien ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.10.2006 o 21:27, żyrafa napisał:

bardzo prosze o pomoc,otoz zamowilem gw p gw n i heroes 4 3 tygodnie temu.juz oczekiwalem jutrzejszego
dnia i z ciekawosci zobaczylem sobie na dostepnosc...I NIEEE heroes 4 dostepny 4 listopada
,przez to strace ponad tydzien o wile wazniuejszych gier jakimi sa gw :/wiec mam bardzo wielki
pytanie,czy jezeli zamowilem to 3 tygodnie temu to heroes 4 byl dla mnie odlozony czy bede
musial czekac tydzien ;(;(


jezeli zlozyles zamowienie 3 tyg. temu i wtedy byl dostepny heroes to mysle, ze jest odlozony. jezeli natomiast masz te gry w koszyku to bedziesz musial poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.10.2006 o 21:34, Slave napisał:

> bardzo prosze o pomoc,otoz zamowilem gw p gw n i heroes 4 3 tygodnie temu.juz oczekiwalem
jutrzejszego
> dnia i z ciekawosci zobaczylem sobie na dostepnosc...I NIEEE heroes 4 dostepny 4 listopada

> ,przez to strace ponad tydzien o wile wazniuejszych gier jakimi sa gw :/wiec mam bardzo
wielki
> pytanie,czy jezeli zamowilem to 3 tygodnie temu to heroes 4 byl dla mnie odlozony czy
bede
> musial czekac tydzien ;(;(

jezeli zlozyles zamowienie 3 tyg. temu i wtedy byl dostepny heroes to mysle, ze jest odlozony.
jezeli natomiast masz te gry w koszyku to bedziesz musial poczekac.


oj modle sie zebym mial odlozone;)wszystko sie okaze jutro:/;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Już się po prostu nie mogę doczekać dostawy WoWa (zwykłego) - zamówiłem wraz z nim kartę pre-paid i teraz muszę czekać aż obie rzeczy przybędą.. Czy jest może wiadoma jakaś bliższa data dostawy podstawowej wersji World of Warcraft? (nie BC, zwyklego WoWa mam na mysli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

z kąd wysyłącie gry ? zamówiłem w środee napisaliści że wysłąlisie w czwartek a w to wądpie bo jak patrzyłem o 16 to pisało bokowane itp a dopiero następnego dni pisało że we czwartek wysłaliście przesyłka powinna iść około 2 dni mineło 5 i nic a listy dziś miałem dostarczone coś mi się to niepodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.10.2006 o 21:13, smigolx napisał:

z kąd wysyłącie gry ? zamówiłem w środee napisaliści że wysłąlisie w czwartek a w to wądpie
bo jak patrzyłem o 16 to pisało bokowane itp a dopiero następnego dni pisało że we czwartek
wysłaliście przesyłka powinna iść około 2 dni mineło 5 i nic a listy dziś miałem dostarczone
coś mi się to niepodoba


Wysyłają w ciągu kilku dni roboczych. Jeśli wysłali we czwartek to przesyłka powinna dojść w poniedziałek :) . Jeśli jeszcze nie dostałeś przesyłki to mogła też zawinić poczta albo kurier. Nie obwianiaj za wszystko CDProjektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.10.2006 o 21:17, natkasuper1 napisał:

> z kąd wysyłącie gry ? zamówiłem w środee napisaliści że wysłąlisie w czwartek a w to wądpie

> bo jak patrzyłem o 16 to pisało bokowane itp a dopiero następnego dni pisało że we czwartek

> wysłaliście przesyłka powinna iść około 2 dni mineło 5 i nic a listy dziś miałem dostarczone

> coś mi się to niepodoba

Wysyłają w ciągu kilku dni roboczych. Jeśli wysłali we czwartek to przesyłka powinna dojść
w poniedziałek :) . Jeśli jeszcze nie dostałeś przesyłki to mogła też zawinić poczta albo kurier.
Nie obwianiaj za wszystko CDProjektu.


A z kąd to wysyłąją z jakiego mista ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować