Zaloguj się, aby obserwować  
MaccCry

Max Payne - Quiz

689 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2007 o 10:48, lothar-mb napisał:

> (...) postaci(nie wiedziałem, że MP to RPG:)

a gdzie ja napisałem że to RPG ;)) ?
Nadinterpretujesz :P

P.S. Te złośliwe docinki to też element quizu ? ...


Nie zaczynajcie tylko kłótni bo posypią się bany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 10:48, lothar-mb napisał:

> (...) postaci(nie wiedziałem, że MP to RPG:)

a gdzie ja napisałem że to RPG ;)) ?
Nadinterpretujesz :P

P.S. Te złośliwe docinki to też element quizu ? ...

Złośliwe? Jeszcze nie widzialeś zlośliwych docinków:)
To jest quiz Max Payne, jak nie znasz gry to nie odpowiadaj. W grze nie ma żadnych stymulantów, był Valkyria, ktora podnosiła poziom agresji i wywoływała psychozę. Podałeś, że gość mógł byc pod jej wpływem, no to zaytałem resztę pytania(bo to nie wszystko o co pytałem).I tyle. Najpierw przeczytaj pytanie potem odpowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 11:49, zadymek napisał:

To jest quiz Max Payne, jak nie znasz gry to nie odpowiadaj.

Owszem, znam - grałem.

Dnia 30.11.2007 o 11:49, zadymek napisał:

W grze nie ma żadnych stymulantów,
był Valkyria, ktora podnosiła poziom agresji i wywoływała psychozę.

no to właśnie o tym mówiłem :"Max Payne, an NYPD Detective working in Hell''s Kitchen, New York City, returns home to find several violent junkies in his house. In the ensuing gunfight, he stumbles upon the body of his dead newborn daughter and his wife. Subsequent investigations reveal that the junkies were high on Valkyr"

Dnia 30.11.2007 o 11:49, zadymek napisał:

Złośliwe? Jeszcze nie widzialeś zlośliwych docinków:)

no to takie teksty to możesz sobie do kolegów na podwórku rzucać a nie na forum ....
Wystarczyło odpowiedzieć po ludzku że nie o to chodziło i tyle - nie byłoby sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 11:58, lothar-mb napisał:

> W grze nie ma żadnych stymulantów,
> był Valkyria, ktora podnosiła poziom agresji i wywoływała psychozę.
no to właśnie o tym mówiłem :"Max Payne, an NYPD Detective working in Hell''s Kitchen, New
(...)
reveal that the junkies were high on Valkyr"

No, to fajnie, że przytaczasz cytaty, które przyznają mi rację, ale wciąż nie odpowiadasz na pytanie(takie rzeczy zwią się spam).
Ale wciąż nie odpowiedziałeś na pytanie, jeśli nie chce ci się spojrzeć kilka postów wcześniej, to przypomnę:
Chciałem się dowiedzieć, kogo zamordował pewien podejrzany przesłuchiwany na posterymku policji w Max Payne 2. Kogo zabił i pod wpływem czego to zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 12:23, zadymek napisał:

Chciałem się dowiedzieć, kogo zamordował pewien podejrzany przesłuchiwany na posterymku policji
w Max Payne 2. Kogo zabił i pod wpływem czego to zrobił?


No to przecież na jedna część pytania odpowiedziałem :). Gdzie ty widzisz spam :P
Napisałem że zrobił to pod wpływem narkotyku "Valkyr" - tego samego co w pierwszej części gry (no ... nie do końca tego samego - bo była to jakaś silniejsza wersja narkotyku). Pod jego wpływem zamordował żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 12:42, lothar-mb napisał:

No to przecież na jedna część pytania odpowiedziałem :). Gdzie ty widzisz spam :P
Napisałem że zrobił to pod wpływem narkotyku "Valkyr" - tego samego co w pierwszej części gry
(no ... nie do końca tego samego - bo była to jakaś silniejsza wersja narkotyku). Pod jego
wpływem zamordował żonę.

no tak, ale w świetle tej podpowiedzi
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16489&pid=615
stwierdzenia typu "z powodu siadania psychy"(a co to wogóle znaczy?) traktuję jako spam
No i nawiązując do podpowiedzi: podałem, już, że nie tylko żonę zabił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż... jeżeli ktoś nie wie co to ironia i nie zna znaczenia emotikony ";-)" to już nie mój problem ....
Ale temat spamu i złośliwości nie będę dalej roztrząsał i uważam za zamknięty.


Wracając do pytania - zabił listonosza o którym myślał (tak jak Mac Cry zauważył) że to kochanek żony (wywołane to było narkotykiem). Trzeciej osoby nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 13:41, lothar-mb napisał:

no cóż... jeżeli ktoś nie wie co to ironia i nie zna znaczenia emotikony ";-)" to już nie mój
problem ....

co to emotka to ja wiem, nie zmienia to faktu, że tamta wypowiedź była nie na temat i rzeczywiście kończymy tutaj kwestie spamu.

Dnia 30.11.2007 o 13:41, lothar-mb napisał:

Wracając do pytania - zabił listonosza o którym myślał (tak jak Mac Cry zauważył) że
to kochanek żony (wywołane to było narkotykiem). Trzeciej osoby nie pamiętam.

przeczytaj może podpowiedź, a wszystko, będzie jasne(no łatwiej już nie będzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, skoro nie chciało sięwam odpowiedzieć na taką banalną zagadkę, to ja ze swej strony poddaje ją, odpowiedź prawidłowa to: Gość naszprycowany Valkiria załatwił żone,jej kochanka- dostawcę pizzy(tą 2 pochował pod krzakiem róznaym-cóż za melodramatyzm:) i liostonosza .
Niech zadaje kto chce .


PS Zagadka banalna bo chyba ta podpowiedź wyjaśniała wszystko.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16489&pid=615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikt nie odważył się zadać, to może ja (znowu:) rusze z miejsca ten skostniały temat, nie pora na pogrzeb, gra jeszcze trwa:
MP2
Jaki legalny biznes prowadzi Vinnie Gognittie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nudów postanowiłem podliczyć punkty. Możliwe, że gdzieś się pomyliłem, ale nie będę dwa razy sprawdzać :P

zadymek - 29 pkt (brawo :D)
Mac Cry - 26 pkt
PAPISHON - 17 pkt (pół tematu prowadziłeś ;])
prOton - 9 pkt
Quard444 - 7 pkt
reykan - 3 pkt
Badyl13 - 2 pkt
maja96 - 2 pkt
BigShot - 1 pkt
Sita - 1 pkt
deput666 - 1 pkt
Zauri - 1 pkt
Mr Red - 1 pkt
Damian14BO - 1 pkt
Szypek26 - 1 pkt
Tiger XP - 1 pkt
Lillith - 1 pkt
Forgotten - 1 pkt
Shadow G - 1 pkt

Pytanie zadam może później, ale nie obrażę się jak zrobi ktoś to za mnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok to może ja zadam. Dawno mnie tu nie było bo nie miałem neta a potem dysk mi wysiadł i nie miałem jak wejść na kompa. Widzę że dużo się działo. Ok oto pytanie. Do czego tak naprawdę dążył Jack Lupino ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 13:06, Quardo444 napisał:

Ok to może ja zadam. Dawno mnie tu nie było bo nie miałem neta a potem dysk mi wysiadł i nie
miałem jak wejść na kompa. Widzę że dużo się działo. Ok oto pytanie. Do czego tak naprawdę
dążył Jack Lupino ???

do... Nirvany:)
a tak na poważnie to nikt nie wie do czego dążył, pewnie nawet on sam. Valkiria zrobiła mu sieczkę z mózgu i jedyne co robił cały czas to ćpał i odprawiał jakieś rytuały itp Coś tam wzywał, składał ofiary, kto wie po co to wszystko, Może chciał sprowadzić Ragnarok/Armageddon na ziemię(fajnie się komponuje z nazwą jego klubu:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 13:57, zadymek napisał:

> Ok to może ja zadam. Dawno mnie tu nie było bo nie miałem neta a potem dysk mi wysiadł
i nie
> miałem jak wejść na kompa. Widzę że dużo się działo. Ok oto pytanie. Do czego tak naprawdę

> dążył Jack Lupino ???
do... Nirvany:)
a tak na poważnie to nikt nie wie do czego dążył, pewnie nawet on sam. Valkiria zrobiła mu
sieczkę z mózgu i jedyne co robił cały czas to ćpał i odprawiał jakieś rytuały itp Coś tam
wzywał, składał ofiary, kto wie po co to wszystko, Może chciał sprowadzić Ragnarok/Armageddon
na ziemię(fajnie się komponuje z nazwą jego klubu:)?



Właśnie o to mi chodziło. Jack Lupino chciał Ragnaroku co oznacza koniec świata według mitologii nordyckiej. W 1 rozdziale 9 aktu, kiedy szliśmy schodami na górę do jego królestwa wykrzykiwał że jest wilkiem (czytałem na wikipedii jak ma przebiec rzekomy ragnarok i przeczytałem że ma się zacząć od tego że 2 wilki synowie kogoś tam juz nie pamietam ;);) mają zrobić tak jak im nakazano. Jeden ma gonić słońce a drugi księżyc, więc lupino chce nim być). Krzyczał też o Lokim i Lucyferze a oni są bogami nordyckimi (jak ktoś grał w Age of mythology to wie) no to nie bede sie az tak rozpisywal. Zadymek + 1 Zadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Max Payne to pstać wielowymiarowa, tragiczna, ale zawsze pozytywna(jakkolwiek krwawa zemsta zostawia rysę). Gość wplatuje się w różnę afery, jest manipulowany i również ostro obrywa. W jakie części ciała dostał kulkę w MP 2(fabularnie oczywiście)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować