Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świąteczna zabawa z AMD - rozwiąż zagadkę, wygraj procesor!

114 postów w tym temacie

no ja to ten konkurs 1h temu obczailem bo w czwartek system na kompie siadl i dopiero wczoraj wieczorkiem udalo sie naprawic ^^ , w sumie 6 obrazkow jescze mi zostalo choc nie rozpoznaje tytulu ;/ (domyslam sie na jaka platforme ale nie kojaze tytulu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bluzik mi jescze tylko 15 zostało do odgadnięcia hahahaha w tych dwóch innych konkursach też pewnie nie dam rady no ale spróbować zawsze warto czemu nie niee ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto ma jakiś pomysł albo podpowiedz bo nie jestem pewien co do obrazka nr2 - ten chłopiec, nie pamiętam co to za gra, nr 4 - czyli tej ręki, co do 10 obrazka - czyli tej walki, 11 - tego znaczka, 16 - tej ręki i 24 - tego konia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie te gry na obrazku są zamieszczone w ofercie CDP? Mam nadzieję że jeszcze nikt nie odgadł tego konkursu, jakby tak było to myślicie żeby zrobili aktualizacje w tym wątku ? Bo ja nie śledze na bierząco wszystkich newsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie wszystkie gry są w ofercie cdp, ale część tak i nawet część jest obazków wykorzystanych w konkursie jest na stronce cdp. Jak ktoś chce mogę sie wymienić odpowiedziami gg 4923127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletu nie mam, ale brakuje mi 3 gier... Co do reszty mam pewność wahającą się między 99, a 100 %
Wnerwia mnie 11 obrazek, bo gdzieś go na pewno widziałem, ale nie pamiętam gdzie.

Szczególnie trudno było dla mnie znaleź nr 16, nr 2 i nr 23, ale mam je i jestem pewien w 100 % :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 17:09, Ziomal-W-Masce napisał:

pierwszy obrazek to gra?? mi to wygląda n afilmik Ubisoftu z gier, że taki tunel jest i kończy
się logiem

Tak, Ziomalu w Masce :P
To jest gra... i to bardzo znana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 18:55, Ziomal-W-Masce napisał:

no faktycznie to nie z tego filmika, ale nie moge se przypomniec co to za gra

to lepiej daj se siana bo i tak ie zgadniesz skoro nie wiesz takiej prościzny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie moge... zeświruje ... Nie wiem co to za dzieciak z smokiem, ten znaczek cały czas mi po głowie łazi ale nie wiem z kąd jest... Ta głowa z lego - co to ma byc ... i ta ręka komiksowo narysowana, albo to co wyglada jak z komórki .. no ja juz nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować