Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Tak, również w przypadku Booster Packs jest wymagana pewna kolejność instalacji.
Jeżeli ktoś ma Battlefield 2: Deluxe Edition to jego instalacja jest zamiast dwóch pierwszych punktów, a dalej trzeba postępować tak jak w opisie.

Kolejność instalacji gry razem z dodatkiem i dwoma Booster Packs:
■ Battlefield 2
■ Battlefield 2: Special Forces
■ Patch 1.41 [536 MB]: http://largedownloads.ea.com/pub/patches/BF2/1.41/BF2_Patch_1.41.exe
■ Battlefield 2: Armored Fury
■ Battlefield 2: Euro Force
■ Patch 1.41 [536 MB]: http://largedownloads.ea.com/pub/patches/BF2/1.41/BF2_Patch_1.41.exe

Jeżeli masz tylko Battlefield 2 i chcesz zainstalować Booster Pack (lub Booster Packs) to pewnie tylko wyrzucasz punkt z instalacją Battlefield 2: Special Forces i resztę robisz tak samo, ale tego nie sprawdzałem.

Dnia 18.12.2007 o 18:15, lukasz11111 napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez milosz2
Co do dodatków to kompletnie nie opyla się kupować Siły Zbrojnych, bo w nich jest kilka pojazdów i tyle,
więc za 50 zł nie opłaca się kupować np. 6 pojazdów !!! ;]


Samego oczywiście, że nie opłaca się kupować, ale za to Battlefield 2: Complete Collection, która zawiera wszystko od Battlefield 2 ma dobrą cenę (w niektórych sklepach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Mam odznake Weterana w Walce na noże i walce na pistolety. I zdobyłem je legalnie ( duże osiągnięcie ). Rozumiem, że masz BF2. Jaką masz range? Jeżli mozna wiedzieć oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 20:48, lukasz11111 napisał:

Dzięki. Mam odznakę Weterana w Walce na noże i walce na pistolety. I zdobyłem je legalnie
(duże osiągnięcie). Rozumiem, że masz BF2. Jaką masz rangę? Jeżeli można wiedzieć oczywiście.


Mogę ci napisać jaką mam rangę w Battlefield 2 - First Sergeant, a do kolejnych brakuje mi bardzo niewiele punktów. Ale oczywiście mógłbym mieć pewnie i najwyższy stopień, ale też grałem na innych profilach (na przykład by sprawdzić inne bronie, które są możliwe do odblokowania), więc punkty są wszędzie po trochu.

Jednak nie ma co patrzeć na rangę, bardzo łatwo spotkać Private, który bez problemu pokona kogoś z wyższym stopniem.

Dnia 18.12.2007 o 20:48, lukasz11111 napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Mechu95


Znalazłeś i to w nawet z dobrą ceną. Jednak spójrz, co jest tam napisane: "Sorry, out of stock."
Możesz poczekać jak uzupełnią zapas, albo znaleźć inny sklep. Jakbyś znalazł jeszcze taniej to możesz dać znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem jednego, dlaczego snajperka, której nie można odblokować jako pierwszą jest gorsza od tej pierwszej!?
sorry, że tak zagmatwałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 15:04, milosz2 napisał:

nie rozumiem jednego, dlaczego snajperka, której nie można odblokować jako pierwszą jest gorsza
od tej pierwszej!?

Gorsza? Jak dla mnie wprost przeciwnie. Druga snajperka do odblokowania jest najlepsza z wszystkich dostępnych w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem Private, który zdobył 326 pkt. Był snajperem przez kilkadziesiąt minut i tylko żal był ,że my tyle nie mamy punktów co on. Skubaniec dobry był. Lepszego nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 15:04, milosz2 napisał:

nie rozumiem jednego, dlaczego snajperka, której nie można odblokować jako pierwszą jest gorsza
od tej pierwszej!?
sorry, że tak zagmatwałem ;]


Chodzi ci o M95 czy L96A1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 15:08, kuko7 napisał:

> nie rozumiem jednego, dlaczego snajperka, której nie można odblokować jako pierwszą jest
gorsza
> od tej pierwszej!?
Gorsza? Jak dla mnie wprost przeciwnie. Druga snajperka do odblokowania jest najlepsza z wszystkich
dostępnych w grze.



Ja sie tak nie znam tyle ze tam jest wyraźnie napisane i wychodzi na to ze jest gorsza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 16:10, milosz2 napisał:

Ja sie tak nie znam tyle ze tam jest wyraźnie napisane i wychodzi na to ze jest gorsza ;]

Albo tego nie pamiętam, albo wcale na to nie patrzałem. Wiem jednak z doświadczenia bycia snajperem (mapy: Ghost Town oraz Warlord), że najlepsza snajperka to ta ostatnia, którą można odblokować. :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 16:16, kuko7 napisał:

> Ja sie tak nie znam tyle ze tam jest wyraźnie napisane i wychodzi na to ze jest gorsza
;]
Albo tego nie pamiętam, albo wcale na to nie patrzałem. Wiem jednak z doświadczenia bycia snajperem
(mapy: Ghost Town oraz Warlord), że najlepsza snajperka to ta ostatnia, którą można odblokować.
:)



Bardzo możliwe !!!! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graliście już w Forgotten Hope2? Ta modyfikacja do Bf2 jest świetna, wnerwia mnie tylko kilka map typu camp&shoot. Nawet samolotem się dobrze lata, choć słaba widoczność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 12:45, Sztywny-pl napisał:

Graliście już w Forgotten Hope2? Ta modyfikacja do Bf2 jest świetna, wnerwia mnie tylko kilka
map typu camp&shoot. Nawet samolotem się dobrze lata, choć słaba widoczność :)

a czy ta modyfikacja nie jest do BF1942 ? jak ja zainstalowac ? Sa jakies rankingowe serwery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 13:22, jackass napisał:

>

Pod 1942 był stary Forgotten Hope.
Teraz, po 2 latach prac wydano wersję dla Battlefield 2 :)
Rankingowe są, ale mało. Zabawa przednia :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zorganizowac gramowe rozgrywki w BFa.Spotkamy sie wszyscy gramowicze na jednym ,zamknietym serwerze i wylonimy najlepszego gramowicza w Battlefield 2 :) Co wy na to ? Świateczne eliminacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 13:52, jackass napisał:

Proponuje zorganizowac gramowe rozgrywki w BFa.Spotkamy sie wszyscy gramowicze na jednym ,zamknietym
serwerze i wylonimy najlepszego gramowicza w Battlefield 2 :) Co wy na to ? Świateczne
eliminacje

Jak cos to jestem za, tylko potrzebujemy przynajmniej kilkudziesieciu chętnych gramowiczów, inaczej nie ma sensu nawet rozpoczynac takiej "miniligi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować