Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2007 o 21:25, milosz2 napisał:

POWIEM ZE MIAłEM I MA STRASZNIE DUZO BłEDóW I TRUDNO SOBIE Z NIMI PORADZIC I DZIWNIE BO ZEBY
ODBLOKOWAC BRON TO TREBA PEłNO DODTAKóW A POZIOMY SIE WOLNO ZDOBYWA !!! TYLE CI POWIEM ;]

Nie krzycz (pisanie caps lockem jest uznawane jako krzyk) i używaj opcji "odpowiedz". ;]

A co do BF2142 to powiem tak - wybierałem między nią a BF2 i wybrałem 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 21:41, The Lurker napisał:

> POWIEM ZE MIAłEM I MA STRASZNIE DUZO BłEDóW I TRUDNO SOBIE Z NIMI PORADZIC I DZIWNIE BO
ZEBY
> ODBLOKOWAC BRON TO TREBA PEłNO DODTAKóW A POZIOMY SIE WOLNO ZDOBYWA !!! TYLE CI POWIEM
;]
Nie krzycz (pisanie caps lockem jest uznawane jako krzyk) i używaj opcji "odpowiedz". ;]

A co do BF2142 to powiem tak - wybierałem między nią a BF2 i wybrałem 2.



przepraszam za ten krzyk ale jakos tak domnie przemówiło ze musiałem sie wykrzyczec !!! ale ja nawet nie wiedziałem o tym ale dzięki za pod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeh, nie mogło się obejść bez problemu. Po zainstalowaniu patcha 1.41 gra się uruchamia lecz zanim jeszcze pojawi się logo EA to się wyłącza. Ktoś tak miał? Co z tym zrobić? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 22:03, The Lurker napisał:

Eeeh, nie mogło się obejść bez problemu. Po zainstalowaniu patcha 1.41 gra się uruchamia lecz
zanim jeszcze pojawi się logo EA to się wyłącza. Ktoś tak miał? Co z tym zrobić? Z góry dzięki.


A byłbyś łaska napisać jakiego masz kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 10:44, lukasz11111 napisał:

A byłbyś łaska napisać jakiego masz kompa?

Nie rozumiem skąd ten sarkazm, zwłaszcza, że błąd raczej nie dotyczy sprzętu. (gra działała mi przed spatchowaniem pięknie na full detalach) No ale proszę - AMD 64 Athlon 3700+, 2GB RAM DDR, GeForce 7300 GS... Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc to bardzo proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 15:48, The Lurker napisał:

> A byłbyś łaska napisać jakiego masz kompa?
Nie rozumiem skąd ten sarkazm, zwłaszcza, że błąd raczej nie dotyczy sprzętu. (gra działała
mi przed spatchowaniem pięknie na full detalach) No ale proszę - AMD 64 Athlon 3700+, 2GB RAM
DDR, GeForce 7300 GS... Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc to bardzo proszę...


Jaki sarkazm? Pytam po prostu. Zmniejsz detale. Jak nie będzie działać zainstaluj gre jeszcze raz i ściągnij patcha z innej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 16:08, lukasz11111 napisał:

Jaki sarkazm? Pytam po prostu. Zmniejsz detale. Jak nie będzie działać zainstaluj gre jeszcze
raz i ściągnij patcha z innej strony.

Detale nie mają nic do rzeczy, a jeśli nawet, to nie mam możliwości ich zmiany. Co do patcha to pomyślałem tak samo (że jest zły bo ściągałem nie z ea.com bo był Internal Server Error) ale po ściągnięciu ponownym tym razem z battlefield.ea.com mam identyczny błąd... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 15:48, The Lurker napisał:

Nie rozumiem skąd ten sarkazm, zwłaszcza, że błąd raczej nie dotyczy sprzętu. (gra działała
mi przed spatchowaniem pięknie na full detalach) No ale proszę - AMD 64 Athlon 3700+, 2GB RAM
DDR, GeForce 7300 GS... Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc to bardzo proszę...


Wybaczcie ot, ale czy na pewno osiągasz MAKSYMALNE detale w przynajmniej 40-50 (dla sieciowych strzelanin tyle to minimum)? Bo gdy patrzę na Twoją kartę graficzną, mam pewne wątpliwości...

Co do patcha, spróbuj oczywiście przeinstalować grę, jednak przed tym, oczyść rejestr z resztek ''starego'' BF''a. Czasami różne rzeczy się przez ów rejestr dzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 17:29, DJ Szlafrok napisał:

Wybaczcie ot, ale czy na pewno osiągasz MAKSYMALNE detale w przynajmniej 40-50 (dla sieciowych
strzelanin tyle to minimum)? Bo gdy patrzę na Twoją kartę graficzną, mam pewne wątpliwości...

Gra chodziła bez najmniejszych zacięć na "wysokich detalach" (opcja wybrana w ustawieniach gry), ile FPSów miałem nie wiem, bo nie sprawdzałem FRAPSem. Ale było naprawdę płynnie.

Dnia 14.12.2007 o 17:29, DJ Szlafrok napisał:

Co do patcha, spróbuj oczywiście przeinstalować grę, jednak przed tym, oczyść rejestr z resztek
''starego'' BF''a. Czasami różne rzeczy się przez ów rejestr dzieją.

No cóż, nie pozostaje mi nic innego. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi powiedzieć gdzie odblokowuje się nowe bronie bo po pierwszym stopniu szeregowca nie mam opcji jak to zrobić? Jestem szeregowy jak by co !!! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 18:46, milosz2 napisał:

Czy możecie mi powiedzieć gdzie odblokowuje się nowe bronie bo po pierwszym stopniu szeregowca
nie mam opcji jak to zrobić? Jestem szeregowy jak by co !!! ;]


Bronie odblokowujesz dopiero na randze Młodszego Kaprala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 18:46, milosz2 napisał:

Czy możecie mi powiedzieć gdzie odblokowuje się nowe bronie bo po pierwszym stopniu szeregowca
nie mam opcji jak to zrobić? Jestem szeregowy jak by co !!! ;]


Odblokowywać możesz dopiero jak masz rangę Młodszego Kaprala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 18:46, milosz2 napisał:

Czy możecie mi powiedzieć gdzie odblokowuje się nowe bronie bo po pierwszym stopniu szeregowca
nie mam opcji jak to zrobić? Jestem szeregowy jak by co !!! ;]


[Przepraszam,coś mi się dupi... ;/ ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 19:08, dominik713 napisał:

[Przepraszam,coś mi się dupi... ;/ ]


Taaak? To dziwne, bo drugi post ma treść inną od pierwszego, przy okazji będąc modyfikowanym...
Milosz2, z tego pamiętam, pierwszą broń odblokujesz CHYBA na 3-4 ''levelu'', jak to nazwałeś. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 20:16, DJ Szlafrok napisał:

> [Przepraszam,coś mi się dupi... ;/ ]

Taaak? To dziwne, bo drugi post ma treść inną od pierwszego, przy okazji będąc modyfikowanym...
Milosz2, z tego pamiętam, pierwszą broń odblokujesz CHYBA na 3-4 ''levelu'', jak to nazwałeś.
:-)


Wiesz co?Specjalnie to ja tego nie zrobiłem... Zresztą,nie będę się kłócił,ale to prawda,co o Tobie mówią niektóre osoby:szukasz powodu byle się kłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 20:04, milosz2 napisał:

młosdszy kapral to ''''który level"


Otórz. Młodszy kapral to jest 3 lvl. Trzeba na niego zdobyć 500pkt.

BF2 i dodatek mają po jednej broni specjalnej dla każdej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować