Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2008 o 23:22, Beleth napisał:

ktoś wie co to znaczy Blocking Hardware?


Google twierdzi, że chodzi o blokowanie drogi poruszania się/startu jednego pojazdu innym pojazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 23:25, Splocky napisał:

> ktoś wie co to znaczy Blocking Hardware?

Google twierdzi, że chodzi o blokowanie drogi poruszania się/startu jednego pojazdu innym
pojazdem.


O_o
no fajnie, jasne....wrrr....chwilę wcześniej goniłem samochód przeciwnika, wyjechałem za nim na zakręt i rozwalił go czołg z mojego teamu, obtrąbiłem gościa (spacja mi się pomyliła z hamulcem :P w crysisie hamuje, w BF2 trąbi) i zaczynałem zawracać kiedy wystrzelił do mnie :/ nie przeprosił więc uznałem że zrobił to specjalnie i dałem mu punisha...a chwilę potem wyleciałem :/ dodam że droga była na 2 i pół czołgu szeroka a ja jechałem łazikiem :/ normalnie bomba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 23:28, Beleth napisał:

O_o
no fajnie, jasne....wrrr....[...]


Tja.. coś o tym wiem. Ja dostałem bana z serwera (oczywiście bez ostrzeżenia, bo po co) za stats-padding. A stats-padding wyglądał tak, że broniłem czołgiem flagi, tak jak kazał mi commander. Po prostu za dobrze mi szło, więc admin postanowił mnie zbanować. Banda idiotów powprowadzała masę idiotycznych przpisów (w BF1942 wystarczyły podstawowe: bez TK i atakowania uncap base) a teraz abuse tych przepisów wobec graczy osiąga poziom absurdu. TO TYLKO GRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym dołączyć do waszego klanu, a Ty lukasz11111 jesteś chyba jego założycielem;) więc zwracam sie do Ciebie. Próbowałem skontaktować się z Tobą za pomocą Xfire, jednak coś nie dopowiadasz... Więc mój Xfire to dmn02 więc napisz proszę, gdyż zależy mi na graniu z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 06:43, dmn2 napisał:

Witam! Chciałbym dołączyć do waszego klanu, a Ty lukasz11111 jesteś chyba jego założycielem;)
więc zwracam sie do Ciebie. Próbowałem skontaktować się z Tobą za pomocą Xfire, jednak
coś nie dopowiadasz... Więc mój Xfire to dmn02 więc napisz proszę, gdyż zależy mi na
graniu z Wami:)


Zgłoszenie przyjęte. Znajde ciebie i zaprosze do klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się razem dzisiaj grało. Chyba najczęściej wszyscy tutaj wchodzimy to skorzystam z okazji i mówię że jutro też gramy.. tak pod wieczór. Trochę osób z klanu nie było ale i tak się uzbierała cała drużyna. Ciekawe jaka jutro będzie frekwencja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 07:53, probole napisał:

wczoraj sie wywaliscie gralo. rządziliśmy na calym serwie. Szkoda ze mnie wywaliło...
ale dzisiaj bedziemy tez grac o 19 50


Podaj serwer, to i ja się dołączę :). Mój nick na BF2 RonidLanis, a na xfire audioslave2000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po wczorajszej grze, stwierdzam niniejszym że nasz team rządził, a mi jakoś cienko szło :P
jako że od miesiąca nie grałem i wczoraj był pierwszy dzień po tak długiej przerwie - czuję się rozgrzeszony ;-D
ale obiecuję poprawę i mam nadzieję że dziś się wyrobię na kolejną grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 12:07, Bratek196 napisał:

Hoho bym też sobie bym pograł powiedzcie o której to dołączę.


Chcielibyśmy się spotkać około godziny 20. Tylko nie mamy jeszcze określonego serwera(ten na którym wczoraj graliśmy mógł być, nawet dobrze mi się na nim grało:)) Zazwyczaj to szukamy serwerów przez Xf, a później reszta Teamu dołącza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 12:20, dmn2 napisał:

> Hoho bym też sobie bym pograł powiedzcie o której to dołączę.

Chcielibyśmy się spotkać około godziny 20. Tylko nie mamy jeszcze określonego serwera(ten
na którym wczoraj graliśmy mógł być, nawet dobrze mi się na nim grało:)) Zazwyczaj to
szukamy serwerów przez Xf, a później reszta Teamu dołącza:)



W razie czego dajcie znać :). Jestem otwarty na grę około 20 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 12:20, dmn2 napisał:

> Hoho bym też sobie bym pograł powiedzcie o której to dołączę.

Chcielibyśmy się spotkać około godziny 20. Tylko nie mamy jeszcze określonego serwera(ten
na którym wczoraj graliśmy mógł być, nawet dobrze mi się na nim grało:)) Zazwyczaj to
szukamy serwerów przez Xf, a później reszta Teamu dołącza:)



To muszę założyć XF gdzie to mogę zrobić ?? (sorry za głupie pytanie ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czarne plamy na ziemi - od kilku dni mam to w bf2 bez przerwy, kiedys zdarzalo sie raz na jakis dluzszy czas. czytalem poprzednie watki na ten temat na roznych forach, zrobilem wszystko co w nich radzono(zmienilem sterowniki, skasowalem pliki z folderu shaders, probowalem ze wszystkimi ustawieniami i w grze i w nhancerze), ale nic nie dziala. w innych(nowszych, ladniejszych) grach nie mam zadnych problemow. mam gf8800gts 640 sc evga.

a jakby ktos nie wiedzial, tak to wyglada:
http://img264.imageshack.us/img264/2185/screen004fr4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 12:40, MarneusPL napisał:

czarne plamy na ziemi - od kilku dni mam to w bf2 bez przerwy, kiedys zdarzalo sie raz
na jakis dluzszy czas. czytalem poprzednie watki na ten temat na roznych forach, zrobilem
wszystko co w nich radzono(zmienilem sterowniki, skasowalem pliki z folderu shaders,
probowalem ze wszystkimi ustawieniami i w grze i w nhancerze), ale nic nie dziala. w
innych(nowszych, ladniejszych) grach nie mam zadnych problemow. mam gf8800gts 640 sc
evga.

a jakby ktos nie wiedzial, tak to wyglada:
http://img264.imageshack.us/img264/2185/screen004fr4.jpg


Widzę, że masz ten sam problem co ja. Mi jednak sie nie udało z nim uporać, chociaż ten "błąd" mam tylko kiedy wszystkie ustawienia w grafice mam na max(mam GF8600GT - więc powinno śmigać aż miło). Po zmniejszeniu detali problem ustępuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki, to gramy dzisiaj. Ja bede tak pod wieczór 19 lub 20, a może wcześniej. Wczoraj się fajnie grało szkoda tylko że tak krótko do 22. Ja grałem do 1 i dzisiaj zobaczycie moją nową rangę - sierżant ogniowy :D:D:D Ci co są w klanie pamiętajcie o prefiksie.
Ale ten klan się stał już duży. Wszyscy mi się mylicie i często was nie kojarze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować