Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2008 o 15:12, dmn2 napisał:

Jeśli chciałbyś grać u nas w klanie, to przemyśl to dobrze. W Teamie jest 13 osób z czego
grających może 5-6. Więc jeśli chcesz do nas dołączyć to mam nadzieje że dlatego aby
grać, a nie dlatego aby być :)



Bym się też chętnie przyłączył, dawno Bf-a nie grałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 15:16, Bratek196 napisał:


> Jeśli chciałbyś grać u nas w klanie, to przemyśl to dobrze. W Teamie jest 13 osób
z czego
> grających może 5-6. Więc jeśli chcesz do nas dołączyć to mam nadzieje że dlatego
aby
> grać, a nie dlatego aby być :)


Bym się też chętnie przyłączył, dawno Bf-a nie grałem...


No cóż... ja Clan Leader''em nie jestem więc nowych członków przyjmować nie mogę - z tą sprawą do lukasza11111:)
Jak chcesz to dodaj mnie do twoich znajomych na Xfire - mój login to dmn02. Wtedy będziesz widział na jakim serwerze gram i będziesz mógł szybko dołączyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 11:11, jackass napisał:

P90 ,MP-7 ,czy MG36 ?


P90 niedawno odblokowałem więc mało nią bronią grałem, ale w sumie wole DAO-12, ostro nawala ale tylko na bliskie odległości ale bardzo lubię tą broń. MP-7 też za bardzo nie lubie bo wole Jackhammera z tych samych powodów co DAO-12. A z G36 to jeszcze nie grałem bo rzadko gram supportem. Ale podejrzewam że jest najlpesza z nich wszystkich. Jest z rodziny G36 a te wymiatają. G36E to najlepsza broń dla meda. Najbardziej celna, szkoda tylko że nie można walić serią.

Niedługo mój kolega mówi że kupuje BF''ke i zaczyna grać. Jest bardzo dobrym snajperem. Mam nadzieję że uda się go wkręcić do *ToF*.

A co do klanowych gier to umawiamy się już na weekend ? Ja w piątek nie obiecuje żebym był ale w sobotę będę. Choćcie może teraz zagramy na gulf of oman lub FuShe Pass. Tak żeby polatać samolotami na dwie osoby :) Polish dobrze lata :P A jeśłi chodzi o wake island to było za dużo ludzi, lepiej się gra jak jest mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 17:35, Bratek196 napisał:

Ej dziś sobie grałem, żołnierzem z G3, ta broń wymiata !!!!

Ja tam wole komandosa z SCAR-L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 17:37, Rosomk napisał:

> Ej dziś sobie grałem, żołnierzem z G3, ta broń wymiata !!!!
Ja tam wole komandosa z SCAR-L.



Jee ale jak na mój gust (dwa dobre strzały i dowidzenia) jest dobry, tylko mankamentem jest magazynek który mieści
20 nabojów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 17:43, Bratek196 napisał:

> > Ej dziś sobie grałem, żołnierzem z G3, ta broń wymiata !!!!
> Ja tam wole komandosa z SCAR-L.


Jee ale jak na mój gust (dwa dobre strzały i dowidzenia) jest dobry, tylko mankamentem
jest magazynek który mieści
20 nabojów...

DAO-12 jest jeszcze lepszy ale ma mały zasięg i strasznie długo sie przeładowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2008 o 17:50, Rosomk napisał:

DAO-12 jest jeszcze lepszy ale ma mały zasięg i strasznie długo sie przeładowuje.



No wiem ale jak na razie mam tylko dwie bronie odblokowane, jaką powinien odblokować następną ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja odblokowałem ostatnio PKM... ogólnie jestem zadowolony... choc myslalem ze bedzie lepszy;/

mam takie małe pytanie (gram od jakiegos tygodnia i nie wszystko wiem:P)
czy do BF2 jest tylko 5 serwerów?
bo tylko tyle mi znajduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 18:06, wojtek1315 napisał:

mam takie małe pytanie (gram od jakiegos tygodnia i nie wszystko wiem:P)
czy do BF2 jest tylko 5 serwerów?
bo tylko tyle mi znajduje...


A masz najnowszą wersję? Kiedy zainstalowałem BF, znajdowało około 10 serwerów, po zainstalowaniu najnowszego patcha jest ich kilka tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie;)
napewno to jest to... gierke mam juz chyba ponad rok.. lecz miałem małe problemy z necikiem i w multi grac nie szło... teraz sie ustabilizowalo wszystko i gram...
myslałem nad tym i sciągałem juz patcha 1.4 ale z niewiadomych przyczyn cos nie ten teges - nie chcialo sie dograc... musze sciągnąc jeszcze raz;)

wielkie dzięki za pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 17:52, Bratek196 napisał:


> DAO-12 jest jeszcze lepszy ale ma mały zasięg i strasznie długo sie przeładowuje.



No wiem ale jak na razie mam tylko dwie bronie odblokowane, jaką powinien odblokować
następną ??

zalezy co lubisz. Raczej nie opłaca się odblokowywać granatów błyskowych.Polecam DAO-12 i ew. G36C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 17:52, Bratek196 napisał:


> DAO-12 jest jeszcze lepszy ale ma mały zasięg i strasznie długo sie przeładowuje.



No wiem ale jak na razie mam tylko dwie bronie odblokowane, jaką powinien odblokować
następną ??


To zależy kim grasz i czy masz dodatek. Jak grasz snajperem to polecam l96a1, a jak grasz medem to G36E.

----> Rosomak
SCAR-L wogóle się nie równa z G3 :P SCAR-L jest słabsza i bardziej skacze ale za to ma fajny przeziernikowy celownik którym dużo widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 17:52, Bratek196 napisał:

No wiem ale jak na razie mam tylko dwie bronie odblokowane, jaką powinien odblokować
następną ??


Moje ulubione:
- Snajperka Enfield (Snajper) - bo Dragunov i to co maja chinczycy nie na kazdej mapie jest fajn)
- Jackhammer (Mechanik) - bo zwykla strzelba cienka (jakbym mial dodatek to bralbym chyba MP5)
- Karabinki medyka (Medyk) - na poczatku bardzo lubilem Enfielda medyka (dobra celnosc), a teraz nie wyobrazam sobie zycia bez tego drugiego (nie pamiem nazwy); niestety M16 amerykanow to bieda az piszczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 23:29, Rumcajs52 napisał:

A nie znasz sposobu na bronie z dodatku bez dodatku? :)


Znam, ale trzbea do tego kogos z dodatkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 23:32, Rumcajs52 napisał:

Jest cały temat z kontaktem do osób które Ci to mogą odblokować :D


Jakos nie czuje sie komfortowo podajac haslo do mojego konta obcej osobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2008 o 23:25, Volvox napisał:

- Jackhammer (Mechanik) - bo zwykla strzelba cienka (jakbym mial dodatek to bralbym chyba
MP5)


Ja i tak wole Jackhammera od MP5 :)

Dnia 22.04.2008 o 23:25, Volvox napisał:

- Karabinki medyka (Medyk) - na poczatku bardzo lubilem Enfielda medyka (dobra celnosc),
a teraz nie wyobrazam sobie zycia bez tego drugiego (nie pamiem nazwy); niestety M16
amerykanow to bieda az piszczy ;)


masz na myśli L85A1, w porównaniu z G36E to L85A1 to jest bieda :P L85A1 dość mocno skacze jak się chce kogoś ściągnąć, ale ma fajne przybliżenie i dobry widok. A jeśli chodzi o m16 medyka amerykanów to największy shit w grze. Wolę już biegać z pistoletem.

Jak dla mnie najlepsze bronie w BF2 to G3 i L96a1. To moje ulubione bo najczęściej gram snajperem i szturmowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować