Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Witam, mam kolejny problem, tym razem z awansem: dwa dni temu zdobyłem 20 000 pkt i awansowałem, odblokowałem nową broń no i niby wszystko cacy, ale wchodząc w BFHQ "pasek awansu" jest napełniony na max. Według serwisu www.battlefield.pl powinienem dostać kolejny awans po zdobyciu wszystkich podstawowych odznak przy posiadaniu 20 000pkt. Tak więc zdobyłem odznakę walki pistoletem( tylko tej mi brakowało) a awansu nie dostałem. Wie ktoś co mogę zrobić w tej sytuacji i czy następny awans będę miał "normalnie", czy coś sie zablokowało i będę miał na stałe ten mój stopień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:45, bartek002 napisał:

Może zadam głupie pytanie, ale w jakich realiach się toczy gra, za ile jest, i czy są
polskie servery?


W współczesnych realiach, cena 30 złotych jak dobrze poszukasz z dodatkiem Special Foretes, a polskie serwy są....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:49, bartek002 napisał:

OK dzięki, może się skusze, a jest jakieś expienie np.level i lepsza broń?



Levele są w postaci rang (choć nie ma takiego rozwoju postaci jaki jest w ET) a co do lepszych borni, są bronie specjalne które się odblokowuje gdy dostamy awans....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 20:54, Grizzly. napisał:

> Mam takie pytanie czy ktoś mógłby mi odblokować bronie z dodatku?

Ja moge, wyślij mi maila z hasłem i loginem


Dzięki wielkie, tak btw opłaca się kupić JS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 21:02, Starter napisał:

> > Mam takie pytanie czy ktoś mógłby mi odblokować bronie z dodatku?
>
> Ja moge, wyślij mi maila z hasłem i loginem

Dzięki wielkie, tak btw opłaca się kupić JS?

Raczej niezbyt. mało nowych map i w ogóle nowych rzeczy. Ja mam deluxe ale gram tylko w wersje podstawową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 21:12, Rosomk napisał:

> > > Mam takie pytanie czy ktoś mógłby mi odblokować bronie z dodatku?
> >
> > Ja moge, wyślij mi maila z hasłem i loginem
>
> Dzięki wielkie, tak btw opłaca się kupić JS?
Raczej niezbyt. mało nowych map i w ogóle nowych rzeczy. Ja mam deluxe ale gram tylko
w wersje podstawową.


Tak samo ja. Jednak klimat podstawki to wszystko czego można chcieć jedno dobre to nowe bronie do odblokowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 21:15, audioslave2000 napisał:

> > > > Mam takie pytanie czy ktoś mógłby mi odblokować bronie z dodatku?

> > >
> > > Ja moge, wyślij mi maila z hasłem i loginem
> >
> > Dzięki wielkie, tak btw opłaca się kupić JS?
> Raczej niezbyt. mało nowych map i w ogóle nowych rzeczy. Ja mam deluxe ale gram
tylko
> w wersje podstawową.

Tak samo ja. Jednak klimat podstawki to wszystko czego można chcieć jedno dobre to nowe
bronie do odblokowania.

Są nowe bronie? Super! To muszę jednak sprawdzić ten dodatek dokładniej. do tej pory nie zauważyłem ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja się właśnie z wami nie zgadzam, o wiele bardziej lubie JS od podstawki. Mało nowcyh map
? Jest 8 nowych map w czym 3 nocne, jak dla mnie świetnie. Ja poprostu kocham ghost town, warlord i Devil''s Perch.
Mało nowych rzeczy ? Są nowe bronie, nowy sprzęt typu linki z hakami, linki zjazdowe, gaz łzawiący, granat błyskowy, nowe pojazdy itp. Jeśli chodzi o klimat to też wole JS gdzie można się poskradać z noktowizorem i grać teamowo, a nie to co jak rzeźnia na Wake Island lub na Karkandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem sobie w BFHQ, i co widzę? Czy tam da się zmieniać ekwipunek dla swoich klas postaci (mam wreszcie konto online)? I czy mogę używać dzięki temu w zwykłym BF''ie broni z JS? A także akcesoriów typu liny i haki? I jak to zrobić? Sorry, ale jak grałem w BF 2142 było inaczej :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 21:32, gadula4 napisał:

Spojrzałem sobie w BFHQ, i co widzę? Czy tam da się zmieniać ekwipunek dla swoich klas
postaci (mam wreszcie konto online)? I czy mogę używać dzięki temu w zwykłym BF''ie broni
z JS? A także akcesoriów typu liny i haki? I jak to zrobić? Sorry, ale jak grałem w BF
2142 było inaczej :P .


Nie w podstawce nie można grać ekwipunkiem zJS, można grać tylko odblokowanymi brońmi z JS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 00:49, Grizzly. napisał:


> Dzięki wielkie, tak btw opłaca się kupić JS?

Chyba źle podałeś mi login lub hasło bo nie mogę się wbić.
Powiedz jakie bronie Ci odblokować.


eh z deka zmęczony byłem więc mogłem coś źle wpisać. Jakie bronie i poprawione dane niedługo Ci wyślę, ponieważ teraz mam prace;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę swój problem (pisałem już o nim ale niestety nikt mi nie odpowiedział):
Dwa dni temu zdobyłem 20 000 pkt i awansowałem, odblokowałem nową broń no i niby wszystko cacy, ale wchodząc w BFHQ "pasek awansu" jest napełniony na max. Według serwisu www.battlefield.pl powinienem dostać kolejny awans po zdobyciu wszystkich podstawowych odznak przy posiadaniu 20 000pkt. Tak więc zdobyłem odznakę walki pistoletem( tylko tej mi brakowało) a awansu nie dostałem. Wie ktoś co mogę zrobić w tej sytuacji i czy następny awans będę miał "normalnie", czy coś sie zablokowało i będę miał na stałe ten mój stopień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować