Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2006 o 14:27, Lailonn napisał:

Booster powinien byc za 30zl max a nie 45-50


To się nazywa siła nabywcza pieniądza, ile możesz nabyć w swojej walucie za dany produkt. Zgadzam się w 100%, nie wiem czy kupię boostera za tę kwotę. Siła nabywcza złotego to cholerny oksymoron, ale to nie ten temat.

Weekend idzie, pewnie znów upłynie pod znakiem BF2. Warto instalować nowego patcha, tzn. nie chcę znów sytuacji gdy okaże się że mam nowszą wersję gry niż ta co jest na serwerze. Upowszechnił się już? Może to głupie pytanie, ale w tygodniu naprawdę mam za mało czasu by na serio siąść do gry...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytan otóz jak zauszmy lece w jakims samolocie czy helikopterze to kiedy bedzie wiadomo ze przeciwnik który mnie namieza juz wystrzelił rakiete bo slyszalem ze wtedy jest najlepszy moment na odpalenie flar.Gdy łącze sie z jakims serverem to gdy mapa sie wczytała potem trwa weryfikacja danych kljienta i zazwyczaj dłuzej to trwa niz samo wczytanie mapy wiecie jak to skrócic lub usunąć?I co zrobic aby przyspieszyc łącze tzn aby nie obciążac łącza gdy gram.Proszę o szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 08:08, Sycylius napisał:



Po pierwsze to załóżmy a nia "zauszmy" Nie można stwierdzić kiedy przeciwnik odpalił rakietę, no jak cie namierzy to słyszysz dzwięk ostrzegania (wyje bez przerwy) Co do wczytywania map, to albo musisz zmienić ustawienia graficzne, alebo dokupić dodatkowo trochę RAM-u, a jeżeli o "przyspieszenie" połączenia to wyłacz wszystki emule, dc++ i inne ścierwo, przeskanuj kompa jakimś antywirusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpierw to powinien ci "pomuc" slownik albo word. Ale nvm. Poczytaj dzial problemy na www.battlefield.pl tam o tego typu przypadkach jest wiele. Jesli nie znajdziesz nic pomocnego to napisz/zadzwon do dzialu pomocy technicznej EA Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 09:19, Pingus napisał:

>

Po pierwsze to załóżmy a nia "zauszmy" Nie można stwierdzić kiedy przeciwnik
odpalił rakietę, no jak cie namierzy to słyszysz dzwięk ostrzegania (wyje bez przerwy) Co do
wczytywania map, to albo musisz zmienić ustawienia graficzne, alebo dokupić dodatkowo trochę
RAM-u, a jeżeli o "przyspieszenie" połączenia to wyłacz wszystki emule, dc++ i inne ścierwo,
przeskanuj kompa jakimś antywirusem.

ja mam podobne problemy ,weryfikacia klijentai wczytywanie mapy trwa bardzo długo mam asusa 6600 extreme czasami przy mapach 64 obraz mi skacze,zmieniam i zmieniam ustawienia i nic niedaje może mi napiszecie jak to ustawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

weryfikacja zalezy od ustawien serwera a nie kompa. A na czas ladowania map pomoze zmniejszenie detali. Na grafice pokroju 6600 ja bym na wiecej jak medium nie dawal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 18:24, Lailonn napisał:

weryfikacja zalezy od ustawien serwera a nie kompa. A na czas ladowania map pomoze zmniejszenie
detali. Na grafice pokroju 6600 ja bym na wiecej jak medium nie dawal...



Mi na 5600 działa na elegancko na medium niestety nie wszystko mam ustawione na medium.Mam jescze taki problem tylko niewiem czy to jest normalne czy tylko ja tak mam otuż własnie niektóre bronie są całe czarne cos takiego jak ta na screenie co moge zrobic aby było normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Zastanawiam sie nad kupnem B2, ale sadze ze moj komputer nie pociagnie dobrze tej gry.
Moja specyfikacja:
Celeron 1,7Ghz
512 DDR
GF6200 256mb
Neo 256 kb/s
Chciałbym pograć chociaż na medium detalach, doradzcie co wymienić.Boje się że przez prędkosc neta nie mam co nawet probowac. Maja neo bede mogl wymienic dopiero w pazdzierniku. =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 1 GB RAM''u i tak szczerze powiem, że specjalnie do tej gry dokupiłem jeszcze 1 GB by łącznie mieć 2 GB. Teraz dopiero gra szybko się ładuje i dobrze chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mam pytanko zainstalowalem Battelfield 2 (nie orginalny) skopiowałem cracka i gdy włączam grę pokazuje się czarny ekran i po chwili wraca do windowsa co zrobic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 17:11, Jacek095 napisał:

siemka mam pytanko zainstalowalem Battelfield 2 (nie orginalny) skopiowałem cracka
i gdy włączam grę pokazuje się czarny ekran i po chwili wraca do windowsa co zrobic?????


Powieś się. Albo kup oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować