Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2006 o 15:29, Dreker napisał:

B2 wymiata

Dlaczego piszesz na tym forum ? Spamujesz , piszesz posty byle gdzie.... to jest inne forum. Choćbyś w ciągu jednego dnia napisał 999999 postów - nowego statusu nie dostaniesz. Tu jest inaczej. Skoro już piszesz "BF2 wymiata" to powiedz czemu. Czy dlatego, że urzekła cię grafika ? Gra zespołowa ? Nie ograniczaj sie tylko do jednego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem nie robir tego dla statusu poprostu wypowiadam sie a cosie napisze tego sie nie odwroci za szybko dodalem posta nie przeczytalem innych wypowiedzi zdarzy sie kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 22:47, Lailonn napisał:

a jesli nei chcesz byc wyzywany,wysmiewany to stosuj sie do porad na www.battlefield.pl (po
lewej masz w menu) Mysle, ze to co tam umiescilem w pelni wystarcza nowemu graczowi :}


<baaardzo ciężkie westchnienie> Poradnik owszem bardzo dobry, ale choć lubię latać jako gunner (czy też jeździć czołgiem przy kaemie) to jednak mało który pilot/kierowca się do niego stosuje. Ileż to razy było tak, że miałem wrogi śmigłowiec na celowniku miniguna i zanim zdołałem wpakować w niego więcej niż dwie-trzy pestki to ''mój'' pilot pod wpływem paniki zaczynał wykonywać manewry, które własnie wymyślił i z hukiem waliliśmy w glebę. Ale gra jest rewelacyjna, wciągnąłem kumpla, staramy się grać w jednym teamie i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ileż to razy było tak, że miałem wrogi śmigłowiec na celowniku miniguna i zanim zdołałem

Dnia 24.04.2006 o 07:37, Vramin napisał:

wpakować w niego więcej niż dwie-trzy pestki to ''mój'' pilot pod wpływem paniki zaczynał wykonywać
manewry, które własnie wymyślił i z hukiem waliliśmy w glebę.


No bo strzela się z pocisków kierowanych telewizyjnie, ocziwiście do pojazdów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 15:38, Lailonn napisał:

Ja wole www.battlefield.pl ;] Jednak portale tematyczne dnaych gier sa lepszym zrodlem informacji
anizeli portale ogolno informacyjne


Przynajmniej można poczytać jajcarskie newsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały duzy problem wywala mi bład przy whodzeniu do menu o zle procesie czy czyms w akceleratorze wiec naszla mnie konsternacja (troche poniewczasie) czy battlefield 2 chodzi na radeon 9250??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie mają battlefielda 2 zamierzam nakręcić film roli gunnera z helikoptera. Niech zobaczą, że celujemy w wroga, którego pozornie nie ma . Kropki na budynkach wyglądające jak element dachu. Lecz jednak to ludzie ! :D


Ponury rzniwiaż- masz oryginał ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 20:49, Ponury rzniwiaż napisał:

czy battlefield 2 chodzi na radeon 9250??


W instrukcji jest informacja jakie karty graficzne obsługuje BF2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 11:33, BlackBomb napisał:

A opłaca się kupić ten nowy dodatek europejskie siły zbrojny czy coś???Ma go ktoś???Fajny???


Do kolekcji - tak.
Do gry - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 14:01, Pingus napisał:

> czy battlefield 2 chodzi na radeon 9250??

W instrukcji jest informacja jakie karty graficzne obsługuje BF2

Własnie ją zlookalem i mojej tam nie widze:(( musze nowa kupic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 14:28, Arclight napisał:

> A opłaca się kupić ten nowy dodatek europejskie siły zbrojny czy coś???Ma go ktoś???Fajny???


Do kolekcji - tak.
Do gry - nie.


Dlaczego do gry nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 19:46, BlackBomb napisał:

Dlaczego do gry nie???


A kto da 45 zł za 3 mapy, parę nowych modeli i jedną armię? To już patch 1.3 o wiele więcej wniesie do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować