Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Nie kraść, kupić...

Regulamin umieszczania wypowiedzi w serwisie gram.pl

2. Co jest zabronione

Piractwo
- propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
- wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

użytkownikowi który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi
- tymczasowe lub nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się na stronie gram.pl
- powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem nie było. Można to nawet uznać za bezczelne. Ale równie bezczelnym jest pytanie o uruchomienie pirackiej gry. Fakt, że nie na forum jej dystrybutora nie jest jednak wyjaśnieniem. Choć może trochę przesadziłem.

Jacek, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 22:59, Pafun napisał:

Ja miałem 1 GB RAM''u i tak szczerze powiem, że specjalnie do tej gry dokupiłem jeszcze 1 GB
by łącznie mieć 2 GB. Teraz dopiero gra szybko się ładuje i dobrze chodzi.


Potwierdzam. Zrobiłem dokładnie tak samo i gra chodzi rewelacyjnie na wysokich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Mam 768 MB RAM, Radeon 9550 256 MB 128 bit i aMD SEMPRON 2400+, i demo bf''a 2 chodziło na medium/max bez ścinki... tylko ten czas ładowania... tnz. Wszystko szybko się ładuje ale pod koniec jak jest ten napis ( mało ważny ) to ta faza ładowania jest najdłuższa.... : / Zamierzam kupić od jednego forumowicza bf''a 2 za 50 zł + koszt przesyłki - -opłaca się nie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 15:31, WorldWar3PL napisał:

Heh. Mam 768 MB RAM, Radeon 9550 256 MB 128 bit i aMD SEMPRON 2400+, i demo bf''a 2 chodziło
na medium/max bez ścinki... tylko ten czas ładowania... tnz. Wszystko szybko się ładuje ale
pod koniec jak jest ten napis ( mało ważny ) to ta faza ładowania jest najdłuższa.... : / Zamierzam
kupić od jednego forumowicza bf''a 2 za 50 zł + koszt przesyłki - -opłaca się nie ? ;)


1 GB RAM by się przydał.. A za 50 zł jeżeli po pb_guidzie nie jest zablokowana to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot. Pograłem sobie dziś w Bf2, szło mi rewelacyjnie - 3 miejsce na liście, odznaka, baretka, 60 punktów przy rundzie wygranej dla nas (ntw - przy zwycięstwie podwaja się doliczna ilość jak piszą w grze?). Spodziewałem się zobaczyć to w profilu na bf2stats.nl a tu kupa. Ani w BFHQ w grze, ani na stronie zero progressu. Serwer na pewno był rankingowy, battlefield.cz #1. Grałem koło 16-18, czy aż takie opóźnienie w doliczeniu statsów to norma, czy mogę się pożegnać z punktami itp? Zwykle doliczało mi świeżo zdobyte punkty trochę szybciej...

PS. Tak, wiem. Wredny statsiarz jestem :D Ale spieszy mi się do następnego unlocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 21:45, Arclight napisał:

Czasem trzeba czekać i 24 godziny. Po tym czasie jednak musisz liczyć się z tym, że punkty
przepadną.



Uchowaj Cthulhu ;) Doliczyło się jak trzeba, 120 do kaprala, zastanwiam się nad unlockiem. Ufff ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawostka : Pierwsza broń do odblokowania dla medyka (karabin z lunetą, taki troche zielony) był wykorzystywany przez wojsko ONZ podczas misji pokojowej w Bośni i Hercegowinie. Wiem to z szkolnej książki od historii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodokładnie tak, poczytałem jego posta i sorry - nic nie rozumiem.

Zbliża się drugi unlock. Co radzicie odblokować? Gram głównie jako support, czasem jako komandos. Myślę o broni coś jak podstawowa komandosa, ale z większą siłą ognia i oczywiście zbliżeniem. Help...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 17:34, WorldWar3PL napisał:

co to pb_guid ? powiedz ;) Wiem, że coś z punk busterem :D


Jeżeli w czasie gry odpalisz konsole i wpiszesz pb_guid to wyskoczy ciąg znaków składający się z 32 cyfr i liter. Może tak być, że ktoś dostanie bana na jakimś serwerze na ten numer i wtedy juz na niego nie wejdziesz. Jeżeli się mylę co do kwesti banowania to Lailonn będzie lepiej zorientowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, że można zmieniać konto, na którym Euro Force będzie działał. Wsio robi się poprzez stronę EA. Oczywiście nie pomaga to boosterowi, bo ja nie dam za niego 44.90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 22:26, Arclight napisał:

Dowiedziałem się, że można zmieniać konto, na którym Euro Force będzie działał. Wsio robi się
poprzez stronę EA. Oczywiście nie pomaga to boosterowi, bo ja nie dam za niego 44.90 zł.


Dla mnie to też za drogo, mam BF2 i JS, a gram głównie w samego BF2. Choć plansza z fabryką broni chemicznej z JS (Mass Destruction chyba) jest super, uwielbiam walkę wyłącznie na rosyjski sprzęt. Poznam plansze BF2 i JS, a potem przyjdzie czas na inne dodatki.

No i skarżę się - dostałem bana na swoim ulubionym serwerku. Noż pardwa, przypadkiem ściągnąłęm ze śmigłowca swojego (nie pojawił się nick nad nim, a mundur wydawał mi się wrogi) i ban. A tak się tam fajnie teamowo grało, teamplay był pełny a o to imho chodzi w tej grze. Pardwa mać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 07:36, Pingus napisał:

Ja na jednym serwerze dostałem bana za wysoki ping lol

Przecież to naturalne, na niektórych serwerach bronią się tak przed utratą płynności gry... Tobie chyba też nie podobają się ciągłe przycinki, a przy okazji innym też to psuje zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować