Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2006 o 12:17, Sycylius napisał:

Ma ktos jakies liki do filmików z battlefida 2 cos jak te co dał Siemomysł.Chodzi mi o takie
zrobione przez graczy raczej zabawne:)

zarejestrój się ,izobacz tu tak jest do bólu..battlefield.pl/viewforum.php?f=37&sid=38fe481d2d78d39d1f1d43a730460ad9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OStatnio wciągnął mnie znów Battlefield 2, i mam pytanie : Czy wyróżnienie typu "order sił inżynieryjnych w walce" czy jakoś tak - czy po takim orderze jest tylko 1 na klasę czy więcej ? Bo mam taki dla mechanika i podobny dla medyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 13:19, WorldWar3PL napisał:

OStatnio wciągnął mnie znów Battlefield 2, i mam pytanie : Czy wyróżnienie typu "order sił
inżynieryjnych w walce" czy jakoś tak - czy po takim orderze jest tylko 1 na klasę czy więcej
? Bo mam taki dla mechanika i podobny dla medyka.



Różnie.Np medyk ma więcej,własnie to za walke i za reanimacje.Tak samo zołnierz wsparcia ma za zaopatrywanie w amunicje i za walke a inżynier ma tylko jedno chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 13:19, WorldWar3PL napisał:

OStatnio wciągnął mnie znów Battlefield 2, i mam pytanie : Czy wyróżnienie typu "order sił
inżynieryjnych w walce" czy jakoś tak - czy po takim orderze jest tylko 1 na klasę czy więcej
? Bo mam taki dla mechanika i podobny dla medyka.


Jest więcej orderów na jedną klase np. komandos ma za walki komandosów i za ładunki wybuchowe C4, a jeśli się ma BF2SF to jest jeszcze za linke zjazdową. I dla każdego orderu 3 bo jest brązowy, srebrny i złoty. Mechanik może dostać order za naprawy, za walke i może jeszcze za coś ale nie jestem pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2006 o 11:54, pinu? napisał:

Witam wszystkich ma ktoś może kody do gry Battlefield 2?? prosze o odpowiedź.


Do tej gry nie ma kodów ani do singla ani do multiplayera.

--------->Sycylius
>Ma ktos jakies liki do filmików z battlefida 2 cos jak te co dał Siemomysł.Chodzi mi o takie zrobione przez graczy raczej zabawne:)

Można jeszcze spróbować poszukać w video.google ----> http://video.google.com/videosearch?q=Battlefield+2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 09:34, DR.SIURAK napisał:

czesc własnie wgrałem bf2 i jak zwykle nie chodzi ,wgrałem patcha 1.22 exe,seeing eye.pokazał
mi na chwile obraz ze niemam map.mam tylko 1 serwer rankingowy.pomocy pewnie jeszcze czegos
niezrobiłem a grałe juz w to pod tym nickiem ,tylko teraz kupiłem nowego kompa.pozdrawiam


Wiem napewno że musisz mieć najnowszego patcha, a nie wiem który jest najnowszy. Jeśli nie o to chodzi to sprawdź punkbustera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 22:53, Grizzly. napisał:

> czesc własnie wgrałem bf2 i jak zwykle nie chodzi ,wgrałem patcha 1.22 exe,seeing eye.pokazał

> mi na chwile obraz ze niemam map.mam tylko 1 serwer rankingowy.pomocy pewnie jeszcze czegos

> niezrobiłem a grałe juz w to pod tym nickiem ,tylko teraz kupiłem nowego kompa.pozdrawiam


Wiem napewno że musisz mieć najnowszego patcha, a nie wiem który jest najnowszy. Jeśli nie
o to chodzi to sprawdź punkbustera.

dzieki juz działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chece ściągnąc uaktualnienie z 1.12 do 1.2. Miałem full ale euro force potrzebuje 1.2 więc odinstalowałem batt. i zainstalowałem wchodze na na ea downloader (bo nidzie indziej nie znalazłem) i chcę go ściągnąć. pokazuje się komunikat że niemam wersi 1.12. Co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 10:23, bertols napisał:

chece ściągnąc uaktualnienie z 1.12 do 1.2. Miałem full ale euro force potrzebuje 1.2 więc
odinstalowałem batt. i zainstalowałem wchodze na na ea downloader (bo nidzie indziej nie znalazłem)
i chcę go ściągnąć. pokazuje się komunikat że niemam wersi 1.12. Co mam robić


Musisz sciągnąć takie coś:
ftp://largedownloads.ea.com/pub/patches/bf2incrementalpatch1.21-1.22.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 10:30, Pingus napisał:

> chece ściągnąc uaktualnienie z 1.12 do 1.2. Miałem full ale euro force potrzebuje 1.2
więc
> odinstalowałem batt. i zainstalowałem wchodze na na ea downloader (bo nidzie indziej
nie znalazłem)
> i chcę go ściągnąć. pokazuje się komunikat że niemam wersi 1.12. Co mam robić

Musisz sciągnąć takie coś:
ftp://largedownloads.ea.com/pub/patches/bf2incrementalpatch1.21-1.22.exe

to nic nie dało. to tak jakbym nie miał żadnej wersji a przacież mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Battlefield 2 kupiłem w kwietniu, i zrobiłem tak, że zainstalowałem, ściągnałem full patch 1.21, a nastepnie patch 1.22 - śmiga aż miło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 11:34, bertols napisał:



To ściągnji pełną wersję patcha. A co do postu Dr. Siuraka to w BF''a 2 gram od czasów jego wydania a właściwie pierwszy raz odpaliłem go dwa dni przed jego oficjalną premierą (w niektórych sklepach pojawił się wcześniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jakie macie stopnie?ja jestem cienias,dopiero wgrałem te gre a wczesniej grałem u brata (w pokoju obok)ale tam bardzo skakała mi ta gra,teraz sie wezme do roboty bo na nowym kompie mi nieskacze.POWODZENIA W ZABIJANIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bodajże Kaprala :-) Mam do was pytanie, czy jak wchodzicie na www.bf2stats.nl , i wpisujecie pożądany nick w searchu, to wam normalnie wyskakuje czy jest jakiś błąd ? U mnie to drugie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za 2 posty ale... Wyszedł patch 1.3 !!! Właśnie go ściągam ! I mam pytanie bo nowy jestem w bf2 : dziś wyszedł patch 1.3, grałem na serverze na patchu 1.22 , i zdobyłem 2 medale - czy po zainstalowaniu 1.3 wszystko w moim ranku zostanie tak jak jest ? I czy z patchem 1.3 będę mógł grać na wszystkich obecnych servach ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 12:54, WorldWar3PL napisał:

... czy po zainstalowaniu 1.3 wszystko w moim ranku zostanie tak jak jest ? I czy z patchem 1.3 będę
mógł grać na wszystkich obecnych servach ? :>

1. Tak, przynajmniej tak było do tej pory.
2. Jeżeli na nich też będzie już ten nowy patch, to jak najbardziej, ale zmiany mogą potrwać nawet parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować