Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2006 o 19:50, Arclight napisał:

> Dlaczego do gry nie???

A kto da 45 zł za 3 mapy, parę nowych modeli i jedną armię? To już patch 1.3 o wiele więcej
wniesie do gry.


Fan Battlefield''a ........ zastanowie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo slusznie. Dodatki do Bf2 nie sa niestety warte swej ceny. Natomiast pojawiaja sie juz mody, ktore zapewnia zabawe na kolejne miesiace :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyśmy mieszkali w USA, kupowanie dodatków by się opłacało : - )
A jakie mody masz na myśli ? Daj linki, cokolwiek ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 09:54, Lailonn napisał:

poki co te sa grywalne(znaczy dzialaja a co do frajdy z nich plynacej to juz roznie) Wypisalem
wedlug kolejnosci "fajostwa"


Oj widze, że zdjęli Ci bana :) Z tych wszystkich modów grałem narazie w Operation PeaceKeeper 2 i muszę przyznać, że całkiem miło się gra. Tylko niestety twórcy moda muszą popracować nad optymalizacjąkodu bo w porównaniu do podstawki ma "troche" większe wymagania. Jak tylko wrócę z pracy do domu zassam US Intervention.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano. na www.battlefield.pl pojawila sie recenzja mojego autorstwa tego moda. Pierwsze problemy z USI, ktore sprawily, ze zmieinlem "ranking" okazaly sie byc wina kompa i po krotkiej konserwacji wszystko szlo juz dobrze ;] Zdecydowanie USI to najlepszy dotychczas wydany mod. Ma pewne bledy ale to dopiero pierwsza wersja ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

A czytałem, czytałem :)) Jedna sprawa mnie irytuje: bombardowanie z A-10 i SU-25-ciężko trafić w cokolwiek :/ W DC jak wpadło się nad kolumne pojazdó wroga to po nalocie tylko wraki zostawały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tego nie wiem bo dla mnie ogolnie w bf2 ciezko sie bombarduje ;P Ale ja nigdy nie bylem pilotem samolotow i uzywam ich jak nikt inny tego nie robi(baaardzo rzadko :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakieś polskie servery do BF2 ? : ( Bo ja mam tylko EAGAMES GAMES.NET :/ a on jest wyłączany od 20 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie znowu :-) W jaki sposób można odblokowywać nowe bronie ? Mam już 3 medale, drugi stopień , a dalej DAO-12 i coś tam jeszcze jest do odblokowania... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc własnie wgrałem bf2 i jak zwykle nie chodzi ,wgrałem patcha 1.22 exe,seeing eye.pokazał mi na chwile obraz ze niemam map.mam tylko 1 serwer rankingowy.pomocy pewnie jeszcze czegos niezrobiłem a grałe juz w to pod tym nickiem ,tylko teraz kupiłem nowego kompa.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 11:54, pinu? napisał:

Witam wszystkich ma ktoś może kody do gry Battlefield 2?? prosze o odpowiedź.


? 0_o

Jakie kody? Przecież to gra sieciowa, do niej nie ma kodów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować